Jump to content
Sign in to follow this  
cooldi

spotlight

Recommended Posts

mozecie mi wytlumaczyc na czym polega ten spotlight ?

Od niedawna mam kilka domen w Namedrive. Podpinam się więc pod pytanie.

 

EDIT: Treść maila od supportu:

"Spotlight to domeny biorące udział w programie Park&Sell, wyświetlane (promowane) na stronie głównej Namedrive. Na razie usługa jest bezpłatna."

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozna dodac 2 domeny na dobe , w programie park&sell znajduja sie domeny ktore musza byc zarejestrowane conajmniej miesiac i zarobic 1$ wiec wnioskuje ze musza byc najpierw miesiąc jako spotlight aby potem byc promowane na stronie glownej ? ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozna dodac 2 domeny na dobe , w programie park&sell znajduja sie domeny ktore musza byc zarejestrowane conajmniej miesiac i zarobic 1$ wiec wnioskuje ze musza byc najpierw miesiąc jako spotlight aby potem byc promowane na stronie glownej ? ...

 

 

Raczej nie. Niedawno dodałem domenę do park&sell (bez spotlight). Została zaakceptowana i od razu pojawiła się na stronie głównej.

Jak zauważyłem, do programu spotlight, dodać można każdą domenę ... bez wzgl. na okres jej pobytu w ND oraz "zarobki" (przynajmniej ja, mogę je dodać oraz wykasować z tego programu ...).

 

Dowiedziałem się od bardzo miłego pracownika ND, że kwestią jedyną, jest zaakceptowanie domeny przez ND. Konkurencja jest ponoć bardzo duża. Z dwiema domenami na dobę, to chyba jest prawda, bo coś takiego błysnęło mi tam gdzieś w opisie na stronach ND ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×