Jump to content
Sign in to follow this  
mindryl

Problematyczne faktury

Recommended Posts

Czy jest możliwe aby w az faktury był generowane tak jak to ma miejsce w premium czy am? Ustawiłem sobie generowanie na koniec miesiąca, ale nie dostaję faktury zbiorczej, co gorsza każda faktura z osobna wyświetla się tylko na stronie i by ją wydrukować muszę robić prtscr i go potem docinać. Gdyby chociaż były one generwane w postaci pdf, i juz nawet bez faktury zbiorczej to byłoby to jakies ułatwienie. Myślę, że teraz gdy juz na dobre zakończyły sie prace nad nowym panelem to mozna by sie tym zająć. Czy może tylko u mnie faktury są generowane w ten sposób?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest możliwe aby w az faktury był generowane tak jak to ma miejsce w premium czy am? Ustawiłem sobie generowanie na koniec miesiąca, ale nie dostaję faktury zbiorczej, co gorsza każda faktura z osobna wyświetla się tylko na stronie i by ją wydrukować muszę robić prtscr i go potem docinać. Gdyby chociaż były one generwane w postaci pdf, i juz nawet bez faktury zbiorczej to byłoby to jakies ułatwienie. Myślę, że teraz gdy juz na dobre zakończyły sie prace nad nowym panelem to mozna by sie tym zająć. Czy może tylko u mnie faktury są generowane w ten sposób?

 

Faktury w Az.pl generowane sa w postaci html, nie ma wiec najmniejszego problemu z drukowaniem ich bezposrednio z przegladarki internetowej, w ktorej sie otwieraja po kliknieciu na dana pozycje z listy faktur - w kazdej przegladarce jest opcja Drukuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale i tak trzeba uciąć dół i góre takiej faktury, aby US nie czepial sie ze to jest faktura wydrukowana samemu .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale i tak trzeba uciąć dół i góre takiej faktury, aby US nie czepial sie ze to jest faktura wydrukowana samemu .....

w Firefox w menu Print->Options->Header and Footer wystarczy ustawić "--Blank--".

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Drogi "mindryl" użytkownicy dobrze podpowiadają.

 

Podczas drukowania faktur chcąc wydrukować fakturę bez nagłówków, proszę w ustawieniach strony wybrać:

 

Plik-> Ustawienia strony->Marginesy oras nagłówek i stopka-> Nagłówki i stopki zaznaczyć w każdej pozycji "brak".

 

Wówczas nie ma potrzeby usuwać " dołu i góry" :)

 

Dodam również, iż faktury generowane są w zależności od wybranej opcji,

a faktury zbiorcze na koniec miesiąca nie dotyczą faktur na zasilenia Panelu.

 

Jeżeli dokonają Państwo jednego dnia kilku zasileń, wówczas zostanie wystawiona

jedna faktura zbiorcza dla tych zasileń, ale tylko za ten jeden dzień.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kamila Sitek

 

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Przepraszam za literówkę w poprzednim wpisie, oczywiście miałam na myśli : "Marginesy oraz nagłówek i stopka" :)

 

 

Pozdrawiam

 

Kamila Sitek

 

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×