Jump to content
eposition.pl

Wyszukiwanie domen w Dropped

Recommended Posts

Po ostatniej zmianie w Dropped dotyczącej szukania domen, wyszukiwarka nie działa praktycznie wogle. Gdy po kliknięciu "zaawansowane wyszukiwanie" zaznaczę np. domeny funkcjonalne - nic mi nie znajduję. Główny atut Dropped przestał funkcjonować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ostatniej zmianie w Dropped dotyczącej szukania domen, wyszukiwarka nie działa praktycznie wogle. Gdy po kliknięciu "zaawansowane wyszukiwanie" zaznaczę np. domeny funkcjonalne - nic mi nie znajduję. Główny atut Dropped przestał funkcjonować?

 

u mnie działa - wycinek z wyszukiwania domen z rozszerzeniem .com.pl: https://www.dropbox.com/s/u59za13n3roozf2/AM.png

 

chyba, że miałeś co innego na myśli, że zaznaczasz przykładowe domeny funkcjonalne;

 

generalnie przetestowałam na różnych wariantach i nie tylko działa, ale też podaje prawidłowe wyniki :-)

Edited by thurisaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówię o szukaniu domen do przechwycenia...

 

racja, tu rzeczywiście wyszukiwanie jest mocno dziurawe :(

 

bo działać działa, pod warunkiem, że wskażesz element "znaki" - bez tego rzeczywiście brak wyników wyszukiwania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest odpowiedź supportu:

 

trzeba zaznaczyć opcje "Znaki: Litery, Cyfry, Inne znaki". Wcześniej to było domyślnie zaznaczone.

 

Dzięki

 

Dzięx za podpowiedź, bo nie zwróciłem uwagi na taki szczególik.

Oni w tym AM wszystko muszą psuć. Szczególnie jak super działało od lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×