Jump to content
mofokeng

nieznana domena za 85K

Recommended Posts

Wydaje mi się że iksy są wartością losową.

 

Zgadza się. Jakoś w ubiegłym roku AM ujednolicił liczbę "x" dla wszystkich domen i zawsze jest to 10.

 

Nie wiem jak to się ma do rozszerzenia sprzedanej domeny natomiast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwestor kupił... więc ja mimo wszystko podejrzewam, że może to być x.de ...

Chyba że jakaś z domen premium zniknęła i poszła w d2d ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

x.de za 85k? Szczerze watpie, jak byla na aukcji, to osiagnela prawie 2 razy tyle. Nie sadze by AM ja sprzedalo za takie "drobne"... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jak widać pl nie de

Wiem o paru ciekawych transakcjach ostatnimi czasy na AM przez escrow ale nie wiedzieć czemu nie pojawiły się na liście ostatnio sprzedanych. Np. xxxxxxxxxxxxx.com.pl - 4k...a taka transakcja jeśli chodzi o com.pl to już całkiem przyjemna kwota i tym bardziej powinna być "promowana"na liście aby pokazać że i com.pl potrafią się fajnie sprzedać.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

A była ostatnio jakaś jednoliterówka do kupienia na AM?

Była...l.pl

i cena by pasowała ale whois na ten temat milczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakładając że to ta domena, wychodziło by na to że pojawia się na liście sprzedanych po kliknięciu "KT", nie czekając na opłacenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakładając że to ta domena, wychodziło by na to że pojawia się na liście sprzedanych po kliknięciu "KT", nie czekając na opłacenie?

 

Może jest już opłacona i czeka na przekazanie (domena zewnętrzna, utrzymywana w nask)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że to jakaś dobra domena z portfolio AM, jako, że papiery dłużne nie idą, a klienci czekają na wypłaty...

Poza tym kto normalny sprzedawałby domenę za taką kwotę przez pośrednika tracąc 4%, czyli wyrzucając w błoto 3400 PLN? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym kto normalny sprzedawałby domenę za taką kwotę przez pośrednika tracąc 4%, czyli wyrzucając w błoto 3400 PLN? ;)

 

Dobre podejście. Chleb też sam pieczesz?

 

EDIT:

Po o kupować od Ciebie domenę jak za 1 zł w promocji można wolną zarezerwować.

Edited by heden.pl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym kto normalny sprzedawałby domenę za taką kwotę przez pośrednika tracąc 4%, czyli wyrzucając w błoto 3400 PLN? ;)

 

Widac normalny nie jestem, bo zrobilem to nieraz....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

heden.pl chleba sam nie piekę, choć żałuję, ale za dużo z tym zachodu. Nieporównywalnie więcej niż przy sprzedaży bezpośredniej jednej domeny... ;)

 

Alexis jeśli często sprzedajesz domeny za takie kwoty to tylko pogratulować. Wystarczy, że zagwarantujesz mi taką sprzedaż jedną w miesiącu i jestem gotowy stworzyć i obsługiwać specjalnie na Twoje potrzeby aplikację transakcyjną. Prowizja w wysokości 3400zł to dla przeciętnego polaka dwie pensje. Przy sprzedażach za X XXX to praktycznie nieodczuwalne, ale jeśli chodzi o sprzedaże z pułapów średnich i wysokich XX XXX, czy tym bardziej XXX XXX to kasa wyrzucona w błoto, według mnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to i l.pl....

 

Z tego co pamiętam pod http://www.l.pl/ było coś innego, ale może się mylę

 

Pozdrawiam

Też mi się wydaje że kierowała na coś innego, a trzeba przyznać, że l.pl dobra na skracacz linków , a raczej jest tam jakiś redirect na jakiś katalog stron...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×