Jump to content
umberto

Brakuje promocji domen globalnych

Recommended Posts

Od dobrego roku albo i dłużej brakuje prawdziwych promocji na domeny globalne: .com, .net., .org, .info

 

I nie mam na myśli tutaj śmieciowych ofert w stylu Nazwa.pl 1 x gTLD za 0,00 zł (a odnowienie - obowiązkowe - po cenach z innego układu słonecznego), a tym bardziej szemranych rejestratorów jak Domeny.pl

 

Nie interesują mnie oferty GoDaddy i innych zagranicznych, gdzie trzeba podać numer karty kredytowej.

 

Tak tylko chciałem wylać tu swoje żale dotyczące polityki cenowej rejestru gTLD i wspomnieć atrakcyjne oferty sprzed kilku lat. Tyle nowych g...anych końcówek wchodzi, weszło .co, weszło .xxx, teraz będa nowe gTLDs, a tu cicho sza, zero zachęty do rejestracji .com-ów. Rzygać się chce od tych cen.

 

DomenoAmen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Godaddy mozna placic paypalem :)

 

Tylko radzę uważać, bo raz zapłaciłem paypalem, to mi się przyssali do konta i potem samowolnie pobierali opłaty za przedłużenie, dopiero musiałem napisać skargę do paypala i ich odpięli. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko radzę uważać, bo raz zapłaciłem paypalem, to mi się przyssali do konta i potem samowolnie pobierali opłaty za przedłużenie, dopiero musiałem napisać skargę do paypala i ich odpięli. :unsure:

 

Zobaczyłem post pb i nadzieje na promocję w premium urosły, a tu zonk :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko radzę uważać, bo raz zapłaciłem paypalem, to mi się przyssali do konta i potem samowolnie pobierali opłaty za przedłużenie, dopiero musiałem napisać skargę do paypala i ich odpięli. :unsure:

 

Automatycznie sie zaznacza autorenew i trzeba to odznaczyc podczas rejestracji, lub pozniej w panelu.

Aktualnie jest dosc ciekawa promocja kod 495JULY 3 domeny .com za $5 kazda.

 

Inna promocja w register.com, jesli sie wejdzie na dnforum.com to na gorze widnieje banner, domeny po $2,50, mozna zarejestrowac do 3 domen .com, .net, .org, .biz, .info za $2.5 kazda. Oferta wazna tylko dla nowych klientow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W forpsi jest promocja na rejestrację globalnych:

Korzystał ktoś może z Forpsi? Nie robią żadnych problemów z cesjami / transferami, jakieś haczyki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dobrego roku albo i dłużej brakuje prawdziwych promocji na domeny globalne: .com, .net., .org, .info

...

 

Tez od dluzszego czasu czekalem na jakas sensowna promocje, ale sie niestety nie doczekalem. Regnalem .net w AM. Niby rejestracja droga (aczkolwiek u wiekszosci konkurencji takie ceny rejestracji sa promocyjnymi ;) ), za to o koszta odnowienia sie nie martwie. Jedyne co doskwiera, to cena ukrywania danych. 5zl jeszcze bym zniosl, ale nie 10zl :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To fakt, wyglądała "nieświeżo" już kilka lat temu gdy rejestrowałem tam pierwsze domeny i nic się na niej chyba nie zmieniło - ale wszystko działa jak trzeba i nie mam z nimi najmniejszych problemów.

A prawdziwy archaizm to ich oferta hostingowa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dobrego roku albo i dłużej brakuje prawdziwych promocji na domeny globalne: .com, .net., .org, .info

[...]

 

co prawda nie dla .com i .net, ale może ktoś skorzysta:

http://blog.dropped.pl/2012/w-wakacje-domeny-tanieja/

 

 

  • Domeny .info: cena rejestracji 25 zł 15 zł w dniach od 1.08.2012 do 31.10.2012.
  • Domeny .org: cena rejestracji 25 zł 20 zł w dniach od 1.08.2012 do 31.08.2012.
  • Domeny .co: cena rejestracji 90 zł 45 zł w dniach od 1.08.2012 do 31.12.2012.
  • Domeny .me: cena rejestracji 75 zł 35 zł w dniach od 1.08.2012 do 30.09.2012.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, nadal brakuje promocji na domeny .com i .eu :(

 

W Niemczech widziałem .eu za 1 EUR

 

Czekam na podobne ceny dla .com-ów i .eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakies tam nowe promocje są z okazji Black Friday, ale tez niewiele:

 

W NameCheap.com to transfery .com do nich za 0,98 + 0,18 USD

 

http://www.namecheap.com/promos/2012/black-friday-cyber-monday-deals.aspx

 

oraz

 

Upcoming Deals

 

$0.98 .COM/.NET/.ORG Domain Registrations

 

Starts on November 23, 2012 At 06:00 PM EST

Total Code Usages: 2000

 

stratuje chyba o 24:00 naszego czasu

 

***

 

generalnie nie widzę, żeby się w USA providerzy popisali z okazji BF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientowałem jeśli chodzi o promocję dla większej ilości to ovh po 23,99 jest najtaniej. Może wy macie namiary na jakąś promocję dla większej ilości? (W sensie nie interesuje mnie promo dla 3-50 sztuk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W GoDaddy .com za 4,00 USD, max 3 domeny na konto.

 

Kod: cjcFW4c

 

(Plus ICANN fee of $0.18 per domain name per year. $4 price good for the first year of three new or transfer .COM per customer. Additional years or .COMs may be purchased for $9.99 per year. Discounts cannot be used in conjunction with any other offer)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuję jednorazowo. Do wczoraj była promo w az.pl -90% taniej ale nie załapałem się, 30 zł to na pewno nie dam za 1 rok bo zwykle bywało taniej. Coś polecicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×