Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

I Warszawski Meeting Domeniarzy

Data  

22 members have voted

  1. 1. Czy przyjedziesz na meeting który si? odb?dzie:

    • 29 lutego
      0
    • 29 marca
      0


Recommended Posts

Apropos formuły ew. spotkania: dobre piwo nigdy nie jest złe ale zanim zacznie się część rozrywkowa może urządzić coś w rodzaju mini seminarium.

 

Na przykład:

Kilka (bardziej doświadczonych) osób mogłoby opowiedzieć słuchaczom coś w stylu :

--mój ulubiony biznes domenowy

--moja największa domenowa porażka itd

 

Celowo piszę ulubiony a nie 'najlepszy' , 'największy' bo wiadomo że nikt chętnie publicznie o (dużych :lol: ) pieniądzach nie mówi.

Wiadomo też że o bieżących pomysłach też nie nikt nie będzie opowiadał. Chodzi raczej o pogawędkę na tematy już finansowo wyczerpane ale pozwalające innym nieco się podszkolić i zainspirować.

 

Ci którzy nie wystąpią będą np stawiać piwo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Apropos formuły ew. spotkania: dobre piwo nigdy nie jest złe ale zanim zacznie się część rozrywkowa może urządzić coś w rodzaju mini seminarium.

 

Na przykład:

Kilka (bardziej doświadczonych) osób mogłoby opowiedzieć słuchaczom coś w stylu :

--mój ulubiony biznes domenowy

--moja największa domenowa porażka itd

 

Celowo piszę ulubiony a nie 'najlepszy' , 'największy' bo wiadomo że nikt chętnie publicznie o (dużych :lol: ) pieniądzach nie mówi.

Wiadomo też że o bieżących pomysłach też nie nikt nie będzie opowiadał. Chodzi raczej o pogawędkę na tematy już finansowo wyczerpane ale pozwalające innym nieco się podszkolić i zainspirować.

 

Ci którzy nie wystąpią będą np stawiać piwo :)

 

Jest to jakis pomysl pogadanka w stylu "jak sie robi dzieci" :) a powaznie to kilka slow mozna powiedziec, ale bez przerodzenia spotkania w seminarium bo nie o to chodzi, a wydaje mi sie, ze chodzy o to aby nawiazac jakies kontakty personalne i zamienic kilka sllow mniej wiecej z kazdym uczestnikiem to sprzyja nawet lepszemu klimatowi na samym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę, że parę osób, by było, a swoją drogą najpierw powinna być deklaracja, że ktoś będzie, a dopiero potem ewentualne zmienianie miejsca i godziny, aby nie było tak, że najbardziej aktywne okażą się w temacie osoby, które tak naprawdę nie planują przybyć na spotkanie, ale miejsce chętnie ustalą :) a przecież nic nie przeszkadza zrobić spotkanie w Warszawie i we Wrocławiu, i każdy wybierze, gdzie ma bliżej, przecież tu nie idzie o ilość,

 

co do "seminarium", to chętnie posłuchamy, ale nie wydać kto miałby się produkować, choć z drugiej strony warto się zastanowić o czym tak w ogóle można porozmawiać, czy tak naprawdę możliwy jest wspólny cel, gdyż jak już ludzie się spotkają, to najbardziej prawdopodobne, że wniosek będzie taki, że każdy robi swoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontynuując, warto, najpierw kto, potem gdzie, ale na koniec także o czym, i jeżeli to możliwe ustalić kogo jaki w ogóle temat interesuje, np. zasadnicze pytanie pl czy com, parking czy tworzenie serwisów, strony pod reklamy czy większe serwisy, kupno czy sprzedaż, jaka strategia sprzedaży, ..., aukcje, traffic, serwisy, parking, rejestracje, opcje, ... itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję nową kompromisową i dość oryginalną wersję - zarezerwujmy na weekend wagon z kuszetkami objeżdżając wiekszość miejsc, które proponujecie !

Czy to nie byłaby super atrakcja ?

Przynajmniej dopóki nie odstawią nas na boczny tor :)

Miejsce więc może być neutralne tylko terminu jeszcze nikt nie zaproponował !

I tu się mogą pojawić kolejne komplikacje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja proponuję wideokonferencję i piwo ze sklepu. Bo taniej.

to jest dobry pomysl tylko że trzeba by miec kamere najpierw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem z Wroclawia,

lecz mieszkam w Krakowie

a za pierwszym jestem

spotkaniem w Warszawie

proponuje termin 29 luty

i potem juz pojdzie cyklicznie

co cztery lata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem z Wroclawia,

lecz mieszkam w Krakowie

a za pierwszym jestem

spotkaniem w Warszawie

proponuje termin 29 luty

i potem juz pojdzie cyklicznie

co cztery lata :)

To widzę, że z Krakowa większa ekipa by się wybierała :P

Się piszę, dajcie tylko termin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro padają różne propozycje, to może spróbować zrobić spotkanie chatowe o określonej godzinie i czasie. Jakby coś z tego było, w co nie za bardzo wierzę :), można by powtórzyć i mieć większą motywację do realnego spotkania.

 

Warto też może robić tematyczne spotkania chatowe, o tematyce bardzo szczegółowej. Wtedy osoby z doświadczeniem w temacie mogłyby nadać ton spotkaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To widzę, że z Krakowa większa ekipa by się wybierała :)

Się piszę, dajcie tylko termin.

 

Właśnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narazie mamy propozycje jednego terminu. Sa jeszzcze jakies propozycje odnosnie terminiu? Chcialem takze powiedziec, ze w tym temacie nie dyskutujemy o miejscu i nie o dupie maryni tylko o konkretnych pomyslac co do spotkania w Warszawie. Jesli macie ochote pisac na inne tematy to zapraszam do napisania innego / nowego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mysle ze trzeba zrobic ankiete miejsce oraz kiedy?! Podac 5miast polski + 5 dat weekendu np: soboty lub cos podoobnego.Ankieta bedzie najlepszym rozwazaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kontynuując, warto, najpierw kto,

Dokladnie na razie jest temat, a ja widze tylko 3ch chętnych. Więc kto idzie, jedzie, leci, przyplynie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokladnie na razie jest temat, a ja widze tylko 3ch chętnych. Więc kto idzie, jedzie, leci, przyplynie?

Wawa* ja z buta mogę przyjść w dowolne miejsce w Waw , i przekimać jedna-dwie osoby :D

Saint, mozesz liczyc na moją pomoc...

WAWA

termin - dostosuje się

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narazie mamy propozycje jednego terminu. Sa jeszzcze jakies propozycje odnosnie terminiu? Chcialem takze powiedziec, ze w tym temacie nie dyskutujemy o miejscu i nie o dupie maryni tylko o konkretnych pomyslac co do spotkania w Warszawie. Jesli macie ochote pisac na inne tematy to zapraszam do napisania innego / nowego tematu.

22 to wielka sobota odpada na 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wlasciwie tez moge sie dopasowac, z tym ze ostatni weekend marca wybitnie mi nie pasuje.

 

Co do noclegow w Warszawie, to tanio można przekimać w akademikach, które mają też miejsca hotelowe. Lista poniżej:

www.grasz.pl/secms/pl/pliki/pobierz/1205rC6w

 

Kiedy kończymy wybór terminu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok dodale wiecej na temat spotkania, a w zasadzie miejsca i informacje o aukcji na zywo :P bedzie mozna kupic domene na aukcji ktora poprowadze... teraz musze tylko poszukac stolaza, ktory zrobi mlotek aukcyjny :D dochod z aukcji zostanie przekazany dla Rodzinnego Domu Dziecka w Łodzi ... mile widziane sa osoby, ktore przekaza domeny na aukcje :P

 

Moderatorstwo prosze o wyedytowanie ankiety i pozostawienie drugiej czesci. Cos sie kaszani z tymi sondami i wszystko sie zeruje bez mozliwosci glosowania ponowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×