Jump to content

Recommended Posts

te problemy z AM przypominają mi: "...rozprawę między Panem (domen), Wójtem (na Cyprze) a Plebanem" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu jakieś jaja. Nie wiedzieć dlaczego AM zainicjowało transfer domen bez mojego udziału. Dobrze, że wcześniej zmieniłem adres e-mail dzięki czemu obyło się bez transferu z pominięciem mojej zgody... Szkoda, że support milczy, bo jak dla mnie, to budzi większe obawy niż chwilowe (mam nadzieję) trudności z płynnością AM....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu jakieś jaja. Nie wiedzieć dlaczego AM zainicjowało transfer domen bez mojego udziału. Dobrze, że wcześniej zmieniłem adres e-mail dzięki czemu obyło się bez transferu z pominięciem mojej zgody... Szkoda, że support milczy, bo jak dla mnie, to budzi większe obawy niż chwilowe (mam nadzieję) trudności z płynnością AM....

 

Odwołuję. Wszystko wyjaśnione. Nie był to problem po stronie AM. Sorry za zamieszanie i syf na forum.

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem dalej jest nierozwiązany. Nawet jak adres u Michau Ent. jest poprawny, to część domen jest zarejestrowana u innego rejestratora z rodzaju XX Dropcatchers, a tam są adresy intransfer@dropped.pl lub maverickdomainers@gmail.com.

 

Domeny powinny być zarejestrowane u jednego rejestratora i czas zrobić porządek z pozmienianymi adresami.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy regulamin, wprowadza zgodę na rejestrację w wielu firmach.

 

Jednak w serwisie brak jest informacji dla każdej domeny: w jakiej firmie jest zarejestrowana i jaki jest aktualnie adres kontaktowy. Dzięki bałaganowi w NASK, AM może dowolnie zmieniać adresy, bez żadnej informacji. Aby sprawdzić gdzie mamy zarejestrowaną domenę oraz jaki jest aktualny adres kontaktowy, trzeba dokonać transferu pomiędzy kontami w AM.

 

Robione jest wiele, by zaufanie do serwisu było jak najmniejsze, co nie daje zbyt wielu pozytywów dla użytkowników, jak i samego serwisu na przyszłość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również mam ustawione adresy na intransfer@dropped.pl i niezbyt mi się to podoba...

A jak to można sprawdzić, jaki mam ustawiony adres? Bo próbuję wytransferować domenę z AM do home.pl. Home pisze, że czekają na potwierdzenie, AM (a dokładniej serverticket.pl bodaj) pisze, że nie dostał zgłoszenia, w NASKowym whois występuję jako abonent, ale maila nie widzę (chyba że o-mail rejestratora idzie, to jest @dropped.pl)

 

Trochę zakręcony jestem. A widzę, z tego wątku że nie tylko ja. I nie od dziś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przenosiłem do premium.pl i tam widniała informacja na jaki adres został wysłany mail z potwierdzeniem. Stąd wiem, że maile zostały wysłane na adres dropped.pl. Na szczęście po zgłoszeniu problemu został on szybko rozwiązany i przypisany mój adres email.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A przede mną home.pl ukrywa jaki adres "wyczytuje" skądś tam. Za to szybko odpowiedział sreverticket, podał maila jaki u nich widnieje (prawidłowy) i jeśli im wierzyć to powinienem maila dostać a nie dostaję

 

Szczęście w nieszczęściu, że domena opłacona na rok i mam jakieś 350 dni na rozkminienie tematu. I skłaniam się ku temu, że to home.pl od pewnego czasu zachowuje się jak korporacja, w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AdamTko, wyślij proszę w wiadomości prywatnej numer Twojego zgłoszenia, sprawdzimy co się stało z odpowiedzią dla Ciebie.

Dziś transfer domeny się dokonał. Trwało to około tygodnia. 2 dni temu dostałem wreszcie rzeczowe wyjaśnienie od konsultanta home.pl - chodziło o mechanizm i terminy działania NASKu. I nie byłoby problemu, gdybym tą informację otrzymał od razu po zadaniu pytania w BOK. Wcześniej miałem dość enigmatyczne info, o nie klikniętym linku w mailu (którego nie dostałem, bo dostać nie mogłem, bo NASK z jakiegoś powodu opóźnia transfer. Być może nie wszystkie domeny są tak restrykcyjnie traktowane. Tu szło o *.pl.

 

Teraz już zostało tylko odnalezienie mojej wpłaty za zamówioną usługę. Zaginął elektroniczny transfer pieniędzy na linii Ja->PayU->home.pl. Wszystkie 3 strony czują się niewinne :) To też farsa, ale nie na ten wątek raczej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×