Jump to content
nigraS

jaka domena

Recommended Posts

na razie chcę sie tylko tak teoretycznie dowiedzieć, gdyz brakuje mi kasy, tak na przyszłość się pytam, abym wiedział czego szukać jak już finansowo będę mógł pozwolić sobie na zakup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na razie chcę sie tylko tak teoretycznie dowiedzieć, gdyz brakuje mi kasy, tak na przyszłość się pytam, abym wiedział czego szukać jak już finansowo będę mógł pozwolić sobie na zakup.

 

Możesz zarejestrować za 10-12 złotych, kupić za 100, a nawet za 10 000 złotych. Wszystko zależy od budżetu, na tym polega handel domenami. Im więcej będziesz miał pieniędzy, tym lepszą domenę będziesz sobie mógł kupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im więcej będziesz miał pieniędzy, tym lepszą domenę będziesz sobie mógł kupić.

 

Na pewno tym droższą, bo czy lepszą to nie wiem. Jaka wg Ciebie byłaby idealna domena "pod skrypt ala demotywatory, kwejk, memy"? ;-) W tej "branży" domena ma ósmorzędne znaczenie, po pomyśle, zawartości, społeczności, wytrzymałości serwera, liczbie fanów na fb itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainspirowany sukcesem AM? Znalazłeś coś co można ulepszyć :) ?

 

Bardzo mnie ciekawi jaki masz sposób, żeby wyróżnić się spośród 1200 innych stron tego typu w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno tym droższą, bo czy lepszą to nie wiem. Jaka wg Ciebie byłaby idealna domena "pod skrypt ala demotywatory, kwejk, memy"? ;-) W tej "branży" domena ma ósmorzędne znaczenie, po pomyśle, zawartości, społeczności, wytrzymałości serwera, liczbie fanów na fb itd.

 

Napisałem, że będzie mógł sobie kupić, jeśli przewali pieniądzę na :ph34r: , to już zupełnie co innego. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainspirowany sukcesem AM? Znalazłeś coś co można ulepszyć :) ?

 

Bardzo mnie ciekawi jaki masz sposób, żeby wyróżnić się spośród 1200 innych stron tego typu w Polsce.

 

Łatwo nie jest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zaproponuję dwie nazwy, które od jakiegoś czasu kojarzą mi się z takimi serwisami. Obie wolne. Proszę się częstować.

 

1. zielonalatryna.pl (może się kojarzyć z filmem "green lantern")

Latryny.jpg

 

2. kakademona.pl (taka wersja dla hardcore'owców, if U know what I mean)

[media=]

[/media]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zainspirowany sukcesem AM? Znalazłeś coś co można ulepszyć :) ?.

Co to jest AM?

 

Bardzo mnie ciekawi jaki masz sposób, żeby wyróżnić się spośród 1200 innych stron tego typu w Polsce

Pomysłu na innowację nie mam, wszystko będzie tak samo jak już jest na innych portalach tego typu.

Aby zdobyc ludzi trzeba tylko intensywnie promować swoja stronę j.np. www.fanpik.pl która z miesiąca na miesiąc ma coraz to więcej odwiedzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to jest AM?

 

 

Pomysłu na innowację nie mam, wszystko będzie tak samo jak już jest na innych portalach tego typu.

Aby zdobyc ludzi trzeba tylko intensywnie promować swoja stronę j.np. www.fanpik.pl która z miesiąca na miesiąc ma coraz to więcej odwiedzin.

 

Kombinujesz chłopie jak koń pod górę...wymyśl jakiś własny brand i nie powielaj czegoś co już istnieje w setkach wersji. Internet otwarty jest na nowe pomysły a stare umierają w samotności...jedne szybciej, drugie wolniej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×