Jump to content
Sign in to follow this  
clever

Brak prefesionalizmu w premium.pl

Recommended Posts

W cytowanej powyżej informacji dopuszczacie możliwość nie otrzymania maila z systemu, więc nie wiem dlaczego tak sie dziwicie, że taka sytuacja ma miejsce w moim prypadku.

 

Oczywiście że dopuszczamy taką możliwość, bo różne poczty i różne programy pocztowe robią najprzeróżniejsze rzeczy z mailami. Fakt jest taki, że maile do Ciebie z systemu wyszły - i od tej pory wszystko jest poza nami. Pretensje, roszczenia i groźby nic nie pomogą - musisz po prostu przekopać skrzynkę, spam, zmienić konfigurację poczty, próbować ponownej wysyłki do skutku - jeśli dasz mi swoje hasło na pocztę i na roota, zrobię to za Ciebie (prawda, jakie to proste?). Takie przypadki mamuy co jakiś czas, ostatnio user nie dostał maili potwierdzających zmianę abonenta na skrzynkę gmail - po tygodniu wymian korespondencji i szukania problemu, znalazł maile... w koszu. Sprawdzałeś już tam? Jeśli wszystko inne zawiedzie, są inne sposoby autoryzacji czy przekazania kodów, ale do tego trzeba przede wszystkim dobrej woli i chęci współpracy, a tego po Twojej stronie nie dostrzegam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie mogę zakończyć transferu bo nie dochodzi do mnie ostatni mail do potwierdzenia na adres zarejestrowany w premium.pl

 

FAKTEM jest, że dla wielu transferowanych domen nie kliknąłeś potwierdzenia z *drugiego* maila, więc dla tych domen w oczywisty sposób ostatni mail nie moze dojść.

 

Pragniesz zauważyć, ze posiadam różne adresy w kontaktach co jest totalnym kłamstwem.

 

FAKTEM jest, że przy niektórych domenach posiadasz inny mail niż przy pozostałych, podać przykłady? Zauważ, że w AZ w każdym kontakcie możesz mieć inne dane i nawet tego nie zauważyć, bo każda domena ma własny kontakt. Support udzielił Ci prawdziwych informacji, w zamian Ty zarzucasz ludziom kłamstwo. Z pewnością nie jest to najkrótsza i najszybsza droga do wyjścia z tej sytuacji.

 

Proponuję kontynuować dyskusję poprzez support lub - jeśli masz zamiar nadal nękać bogu ducha winnych ludzi oskarżeniami o kłamstwa - to może lepiej bezpośrednio ze mną (pb@...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie musze nigdzie sprawdzac gdyż punktualnie o godz. 9.00 w dniu dzisiejszym przyszly wszystkie maile z ostatnim linkiem do potwierdzenia. Jak są maile wysłane to dochodzą.

 

Ale Wy dalej idziecie w zaparte i potwierdzacie medyczny wręcz przypadek braku zrozumienia czytanego tekstu. Prosilem aby nie udowadniac mi, ze maile zostały wysłane do mnie, bo tego nie kwestionowałem. Prosiłem jedynie o pomoc w rozwiazaniu problemu. Nic poza sugestiami z waszej strony, ze jestem nierozgarniety nie otrzymałem.

 

Wasza postawa jest taka: Drogi kliencie wedlug nas zrobilismy to co należy (dobrze lub źle - to się okaże z czasem) a jeżeli masz jakiś problem to jest to Twój problem i badź uprzejmy sie od Nas odpier... i tak tez zrobię w najbliższym czasie.

 

Waszym zasranym obowiązkiem jest pomóc rozwiązać problem klientowi a nie udawadniać mu, że wy jesteście fachowcami a klient to sie na niczym nie zna.

 

Tak nie znam się, mam tego świadomośc i przyznaje to i dlatego chciałem się związac z profesionalnym rejestratorem aby w razie problemów móc liczyć na pomoc a tu sie okazało, ze w pseudo profesionalnej firmie pracuja amatorzy więksi niż ja.

 

Nie polecam tego rejestratora ze względu na brak jakiejkolwiek pomocy ze strony BOK w razie problemów z domenami.

 

Zdecydowałem sie wyedytowac tego posta aby dookreślić powyższe zdanie.

 

W premium ceny są bardzo niskie, panel zarządzania domenami przejrzysty i intuicyjny i wszystko byłoby ok, gdyby nie tz. czynnik ludzki. W razie problemów i potrzeby pomocy zamiast konkretów otrzymujesz iwektywy lub ich bezpośrednie sugestie. Przy całej masie innych pozytywów ten czynnik dyskwalifikuje firmę jako profesionalnego rejestratora.

 

Myślę, Panie Przemysławie Bojczuk, że ten problem powinien być przez Pana dokładnie zdiagnozowany i omówiony z ludzmi z BOK. Bo tysiąc zadowolonych klientów nie zrównoważy tego jednego niezadowolonego, który poczuł się oszukany lub zignorowany.

Edited by clever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że wszystko się szczęśliwie skończyło, na koniec dodam tylko, że wszytkie maile z potwierdzeniami zostały wysłane wczoraj po 12. (gdy były zlecane transfery), po czym kliknąłeś 22 potwierdzenia, a następnie napisałeś do supportu z informacją że maile nie dochodzą. Następnie wczoraj po 18. miało miejsce ręczne zlecenie ponownej wysyłki, po czym nie odnotowaliśmy żadnych kliknięć w potwierdzenia. Kliknięcia w wysłane poprzedniego dnia linki nastąpiły dziś po 9., po czym nastąpiła wysyłka kolejnych maili z potwierdzeniami, których potwierdzenie zakończyło transfery. Piszesz, że maile wpłynęły dziś o 9. - *nie oznacza* to jednak, że dziś zostały wysłane - możesz to zweryfikować zaglądając w nagłówki maili, a najlepiej w logi serwera. Najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie jest takie, że po otrzymaniu parudziesięciu bardzo podobnych mailu, Twój serwer, a konkrertniej - działający na nim filtr antyspamowy - zatrzymał pozostałe maile w kwarantannie i "puścił je" po x godzinach gdy nie wpływały już kolejne (a więc uznał że to jednak nie jest spam). Prosiłbym abyś w miarę możliwości (dostępu do konfiguracji Twojej poczty) zweryfikował to, jeśli jesteś faktycznie zainteresowany wyjaśnieniem tej kwestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb inna sprawa do załatwienia. Kupiłem dziś od innego użytkownika kilkanaście domen z wewnętrznym transferem z konta na konto. Po przetransferowaniu domen na moje konto zacząłem pobierać kody authinfo aby je wytransferować do innego rejestratora. Dla 4 czy 5 domen mi się udało tego dokonać, jednak w pewnym momencie zaczął się pojawić komunikat: xxx.pl - Domena na aukcji

Moje pytania:

Czy ktoś w premium bez mojej wiedzy i zgody wystawił te domeny na aukcji? Przypominałoby to casus Dropped.

Czy tez przy przenoszeniu z konta na konto innego użytkownika domeny nie maja kasowanych ustawień i są przenoszone z ustawieniami o których nowy użytkownik nic nie wie ani nie ma żadnego pojęcia.

Żeby było jasno to ja nie wystawiałem żadnej domeny na aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, czy domeny rzeczywiście są na aukcji mogłeś łatwo sprawdzić wpisując premium.pl/domena.pl. Myślę, że po prostu status w bazie nie zdążył się odświeżyć i stąd wyskoczył monit zabezpieczeń systemów transakcyjnych. Obsługa premium.pl nigdy nie wystawia ani nie sprzedaje domen za użytkowników, nie ma również możliwości żeby było to jakimś sposobem windykacji długów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×