Jump to content
Sign in to follow this  
Interson

Mobilna wersja premium.pl

Recommended Posts

Informuję, że ruszyła mobilna wersja premium.pl, pozwalająca na wygodną obsługę panelu z urządzeń przenośnych. W chwili obecnej możecie zapoznać się z wersją BETA, dostosowaną do wszystkich natywnych przeglądarek systemów: iOS, Android oraz Windows Phone. System automatycznie wykryje Wasze urządzenia i zaserwuje im odpowiednią wersję. Jeśli pojawią się jakiekolwiek sugestie, można je zgłosić za pomocą dedykowanej strony (narzędzia->sugestie) lub w tym wątku. Zachęcamy do testów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Była by możliwość stonowania odrobinę czerwonych kafli? ;)

https://www.dropbox.com/s/tj91ynaaj0vsjh3/screenshot_2012-08-02_1530.png

screen nie obrazuje idealnie "czerwoności" ;)

 

Przy składaniu oferty w trakcie licytacji, przy zapytaniu: czy potwierdzasz chęć złożenia oferty [...] - dostępny jest tylko przycisk "tak" (w klasycznej wersji jest tak, jak być powinno, czyli dostępna jest możliwość rezygnacji).

 

W tym samym miejscu - po złożeniu oferty, bez względu na to, czy udało się przebić, czy nie - brakuje powrotu do strony aukcji.

 

a generalnie - BOSKO, już się nie mogłam doczekać! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście weźmiemy te sugestie pod uwagę, gdy będziemy spisywać wynik pierwszych dni testów. Zauważyłem jednak inną rzecz - masz minimalne nierówności na zrzucie, możesz mi powiedzieć jakiej wersji systemu i/lub przeglądarki mobilnej używasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] możesz mi powiedzieć jakiej wersji systemu i/lub przeglądarki mobilnej używasz?

 

Android 2.3.4, przeglądarka: Dolphin wersja bodaj v8.6.1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klikając w link z maila (odebranego na komórce) "przejdź do aukcji" otwiera się strona główna serwisu, a nie strona aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za zgłoszenie, również to zauważyliśmy i znajduje się w nadchodzącej paczce poprawek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klikając w link z maila (odebranego na komórce) "przejdź do aukcji" otwiera się strona główna serwisu, a nie strona aukcji.

Generalnie wpisując dowolną domenę w przegląrce, która powinna kierować do premium.pl/domena.pl przechodzi się do strony głównej serwisu. Koniecznie trzeba to zmienić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro zbędnie utrudnia Wam ta niedogodność pracę, postanowiliśmy nie czekać na termin wdrożenia kompletnej paczki zmian i poprawka została wdrożona od ręki. Będę wdzięczny za potwierdzenie oczekiwanego rezultatu zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro zbędnie utrudnia Wam ta niedogodność pracę, postanowiliśmy nie czekać na termin wdrożenia kompletnej paczki zmian i poprawka została wdrożona od ręki. Będę wdzięczny za potwierdzenie oczekiwanego rezultatu zmian.

Działa, dzięki.

 

Osobiście nie przepadam za wersjami mobilnymi, ale może to kwestia przyzwyczajenia i faktu, że nie mam limitu na mobilny internet. :) Zawsze przełączam na normalną wersję wszystkich serwisów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa, dzięki.

 

Osobiście nie przepadam za wersjami mobilnymi, ale może to kwestia przyzwyczajenia i faktu, że nie mam limitu na mobilny internet. :) Zawsze przełączam na normalną wersję wszystkich serwisów.

 

Sorry za offtop, ale u kto ma obecnie w ofercie internet mobilny bez limitu (orange,plus,t-mobile) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa, dzięki.

 

Osobiście nie przepadam za wersjami mobilnymi, ale może to kwestia przyzwyczajenia i faktu, że nie mam limitu na mobilny internet. :) Zawsze przełączam na normalną wersję wszystkich serwisów.

 

Sorry za offtop, ale u kto ma obecnie w ofercie internet mobilny bez limitu (orange,plus,t-mobile) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z oferty Formuła 4.0 w Play. Przy najwyższych pakietach jest tzw. "bezpieczny Internet", który po wykorzystaniu 2 GB danych (co obecnie pozwala mi na swobodną pracę) obniża prędkość transferu. Korzystałem z "Play Online" ale w chwili obecnej abonament 16 GB / miesiąc leży w kącie, ponieważ obszar zasięgu (tylko nadajniki Play) mi nie odpowiada.

 

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się pakiet w telefonie, ponieważ "zasila" w Internet zarówno telefon, jak i urządzenia dodatkowe za pomocą mobilnego hot-spota dostępnego w systemach Android oraz iOS. Osobny abonament na Internet to nie dość, że dwie umowy, dwa abonamenty, to na dodatek dodatkowy modem, który trzeba mieć przy sobie.

 

PS. Play korzysta również z nadajników Orange i Plus.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr.Tea - jeśli używasz którejś z natywnych przeglądarek systemów Android, iOS lub Windows Phone, mobilna wersja powinna włączyć się automatycznie. Jeśli masz na myśli przejście z mobilnej wersji do normalnej - link znajduje się w stopce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za offtop, ale u kto ma obecnie w ofercie internet mobilny bez limitu (orange,plus,t-mobile) ?

Sorry za kontynuację OT. Ja mam w Orangę starą taryfę z iPhone'a, gdzie nie mam limitu transferu, tylko spowolnienie prędkości po przekroczeniu określonego transferu. W ciągu kilku lat, tylko raz przekroczyłem limit nieświadomie ściągając mapy całej Europy, a korzystam aktywnie codziennie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za kontynuację kontynuacji .... ;)

Ja w T-mobile też mam spowolnienie prędkości po przekroczeniu. Sęk w tym, że do 16kbps :(

A jak to jest u Was w Orange i Play ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za kontynuację kontynuacji .... ;)

Ja w T-mobile też mam spowolnienie prędkości po przekroczeniu. Sęk w tym, że do 16kbps :(

A jak to jest u Was w Orange i Play ?

Spowalnia u mnie do gprs, ale tak jak napisałem, tylko raz mi się to przytrafiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w T-mobile też mam spowolnienie prędkości po przekroczeniu. Sęk w tym, że do 16kbps :(

A jak to jest u Was w Orange i Play ?

2 razy lepiej, 32 kb ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodajcie plz opcję zapamiętania logowania.

 

Chyba, że gdzieś jest, tylko mi umknęła ;-)

 

pozwolę sobie upomnieć o tę opcję - bardzo jej brakuje.

Jest jakaś szansa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×