Jump to content
p0zer

Czego słuchacie?

Recommended Posts

Wiem, wiem... temat strasznie dziecinny! Ale wciąż gadka jest o domenach. Od czego więc jest dział "Na każdy temat"?

Nie piszcie czego w tym momencie słuchacie, ale ogólnie jaką muzykę preferujecie. Tutaj nawet ten bez doświadczenia w świecie domen, może się wypowiedzieć.

 

Żeby nie było... to ja zacznę.

Słucham głównie drum and bass'u. Lubię głęboki, wibrujący bas, ale nie taki jak z tylnej półki fiata 126p :lol:

Poza tym Nu Jazz wieczorami.

 

Come on, party people! Let me hear you!

 

(chyba trochę mnie poniosło, ale dobra, skarcę się później :) )

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

R'N'B

Dance, techno, electro, hardstyle, eurodance 90tych lat.

A od czasu do czasu znane kawalki 60-80lat i Disco-Polo :lol:

 

Co nie znaczy, żę nie lubie James'a Blunt'a, Vangelis, Cohen'a.

 

Wydaje mi sie, ze byl taki temat ale nie potrafie znalezc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w tym momencie orchestra morphine "on tour". w ogóle to chick corea, możdżer, yellowjackets, herbie hancock, keith jarrett, komeda, wheather report...

z rocka to elbow, raconteurs, third eye blind, morphine, deep purple, nirvana..

ale także blink-182, good charlotte i takie tam :-)

a ostatnio (poniekąd jestem zmuszony ;-)) fasolki i wczesna natalia kukulska ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słucham radia jak jeżdżę samochodem. Poza tym nawet nie mam głośniczków przy komputerze.

Lubię ciszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od muzyki elektronicznej przez ambient, chillout, po drodze zahaczam lekko o muzykę w stylu NU NRG i kończę na Marku Grechucie. Teraz np. słucham Deep Forest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja slucham zony :lol: .....sie !

 

Szkoda , że za pantoflarz.pl na sedo ktoś życzy sobie 10.000 € . Kupiłbym ci ją na dzienchlopaka.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w pracy Program 3, w domu Radio Zet

Juz nie pamietam kiedy sluchalem muzyki z plyty, kasety czy tez komputera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łatwiej byłoby mi napisać czego nie słucham ale na pożarcie rzucam skróconą listę jeśli ktoś szuka wolnych domen muzycznych :P :

Osjan

Led Zeppelin

Pink Floyd

Deep Purple

Vangelis

Miles Davis

Uriah Heep

Goran Bregovic

JMJ

DCD

Janis Joplin

Ewa Demarczyk

J.L. Hooker

SDM

WGB

szanty

acid jazz

...

 

edit: klasyczną muzykę też bardzo lubię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Łatwiej byłoby mi napisać czego nie słucham ale na pożarcie rzucam skróconą listę jeśli ktoś szuka wolnych domen muzycznych :P :

Osjan

Led Zeppelin

Pink Floyd

Deep Purple

Vangelis

Miles Davis

Uriah Heep

Goran Bregovic

JMJ

DCD

Janis Joplin

Ewa Demarczyk

J.L. Hooker

SDM

WGB

szanty

acid jazz

...

 

JMJ zajeta. :P

 

Muzyke glownie slucham w samochodzie, aktualnie slucham radia przez komorke, bo czekam na nowy sprzet do auta. :)

Na pewno bedzie lecial "Division Bell" - Pink Floyd, "Tubular Bells" - Mike Oldfield, "Destination Docklands" - JMJ, "Shake" - Zucchero,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

trudno byłoby mi zamknać to w jednym typie muzyki. Jak najbardziej słucham wszystkiego.

POcząwszy od Elvisa, którego kawałki uwielbiam śpiewać oraz ich słuchać skończywszy na Happysad.

Ten ostatni mysle ze ulubiony z polskich zespołów.

Tak poza tym to wiele z tego co tu wymieniliscie..ostatnio duzo słucham foo fighters, billy'ego talenta, led zeppelin...oooo Marka Grechute bardzo lubie, good charlotte rowniez wyżej padło.

Dodatkowo w swoich czesto wysluchiwanych zamiesciłbym soundtracki...jakoś tak wiele filmów przyciąga moją uwage do niektórych kawałków..Klaus Badelt odwalił kawał dobrej roboty (sciezka dzwiekowa z Piratów ), Maciej Zieliński...polski kompozytor, podobają mi sie jego utwory z filmów "nigdy w zyciu", "tylko mnie kochaj".

Dobra chyba sie za bardzo rozpisałem.

Podsumowując nie wierze w to, bym nie miał z każdym z Was choćby po kilka wspólnych lubianych kawałków.

Miłego, muzycznego wieczoru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uchuchu :)

 

Przede wszystkim gitarowe granie: polskie Fruhstuck i Ocean, COMA, OZ, Houk po 2Tm2,3, Armię, Acid Drinkers. Zagraniczne Incubus, Dave Matthews, Foo Fighters, Audioslave, Disciple, Scott Stapp i Creed, Siddharta, ostatnio Breaking Benjamin. Trochę Jamiroquaia, dużo jazzu (Eva Cassidy, Diana Krall, Katie Melua - trzy NAJ żeńskie głosy w muzyce), chilloutu sporo, house'u. Bardzo dużo reggae. Swego czasu miałem taki etap, kiedy słuchałem na okrągło... pieśni łemkowskich (głównie acapella) :P A już za chwilę, już za moment: Waglewski, Fisz, Emade: "Męska muzyka" :)

 

/edit: # emade.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

wszystko od myslovitz przez kaliber 44 po sepulture :)

 

ostatnio kazik i komety

 

a w samochodzie polskie radio wrocław albo eska jak chce pocynic jakas lupanką ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zwracam przede wszystkim uwage na slowa, dlatego nie lubie przyglupich piosenek.

Na 1 miejscu DżEM.........pozniej dlugo, dlugo nic........i M.Malenczuk, A.M.Jopek,Varius Manx, czasem Indios Bravos, COMA, nawet zachacze o Seweryna Krajewskiego.

Dla rozrywki, zeby odpoczac: Katie Melua, Norah Jones, Erykah Badu, Sade, Luther Vandross, The Roots, Ayo, Michael Lington, Candy Dulfer, Dave Koz itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, uwielbiałem takie tematy. Zawsze miałem w notatniku przyszykowaną listę zespołów, ale już jej nie mam :>

 

No to jedymy:

 

Genesis, Pink Floyd, Frank Zappa, SBB, King Crimson, The Residents, Jimi Hendrix, The Doors

 

Jan Garbarek, Peter Gabriel, Sigur Rós, Cocteau Twins, Dead Can Dance, Massive Attacks, Ulf Söderberg

 

Death in June, Sol Invictus, Job Karma, Current 93, Azure Skies, Iszoloscope, Hybryds

 

Acid Drinkers, Pantera, Slayer

 

no i coś, przy czym lubię tańczyć: psy trance, wszelkie hardcory, noise, itp. Tylko przy d'n'b nie mogę załapać rytmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radia Maryja.. jak teraz wszyscy:

 

„Radio Maryja” reklamowane jako katolicki głos w twoim domu będzie od 1 września towarzyszył uczniom także w szkole podstawowej i średniej – dowiedziała się ze źródeł zbliżonych do Ministerstwa Edukacji Wirtualna Polska. Od nowego roku szkolnego w każdym szkolnym radiowęźle właśnie te radio będzie puszczane na przerwach. Więcej: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,wid,98088...3&_ticrsn=3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poets of the Fall. Właśnie wydali 3 płytę. Jak ktoś grał w Max Payne 2 to od muzyki końcowej do tej gry zaczeła się ich kariera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Radia Maryja.. jak teraz wszyscy:

 

„Radio Maryja” reklamowane jako katolicki głos w twoim domu będzie od 1 września towarzyszył uczniom także w szkole podstawowej i średniej – dowiedziała się ze źródeł zbliżonych do Ministerstwa Edukacji Wirtualna Polska. Od nowego roku szkolnego w każdym szkolnym radiowęźle właśnie te radio będzie puszczane na przerwach. Więcej: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,wid,98088...3&_ticrsn=3

 

Wtorek, 1 kwietnia 2008 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×