Jump to content
zabaco

Co udało mi się w życiu wygrać ?

Recommended Posts

Do erekcji na zawołanie ? ;)

 

edit: To było pytanie retoryczne :)

Kiedyś otrzymałem takie życzenia urodzinowe; cytuję "Oby ci się dobrze działo... w nocy stało w dzień wisiało". Zatem coś w tym musi być ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami tu farciarze. Ja nic nigdy nie wygrałem. Pomijam rzeczy wymienione przez Kangura typu partnerka, szczęście codzienne czy też zdrowie (zajmuje się domenami, więc psychika po jakimś czasie siada;). Zamiast wygrywać, to ja dzięki domenom nauczyłem się polować na okazje i bardzo to lubię. Posiadanie upolowanej rzeczy dowolnego asortymentu, daje sporo satysfakcji i chyba podobnie cieszy jak wygrana rocznej prenumeraty Gazety Wyborczej.

 

Za to moja babcia ma fart do totka i zdarza się, że wypełni prawidłowo blankiet na trafioną szóstkę albo piątkę i wtedy albo maszyna w kolekturze się psuje albo zabraknie grosika do wysłania ostatniego blankietu na którym jest trafiona wygrana. Kurde, może to dlatego, że gra za moją kasę ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygrana z dziś: 50 darmowych odbitek foto 10x15 :) Nie wiem na co mi to, ale może coś z moich rodzinnych cyfrowych zbiorów wybiorę :)

 

Poza tym w angielskich zdrapkach za funta sporo wygranych w wysokościach od 25 do 50 funtów. Dwa przykłady poniżej: )

 

zdr1.jpg

 

zdr2.jpg

 

Albo mniejsze wygrane ale w seriach :)

 

zdr3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym w angielskich zdrapkach za funta sporo wygranych w wysokościach od 25 do 50 funtów. Dwa przykłady poniżej: )

 

Dawniej w Polsce w loterii Trzy Słonie można było za 5 tysięcy wygrać 100 milionów.

Tyle, że losy te chyba nie trafiły do sprzedaży co od ok. 55 minuty pokazuje poniższy film ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=IdmsyqYDjGI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×