Jump to content
K_r

Hipokryzja Dropped / AfterMarket

Recommended Posts

"Ostatnio dostałem informację z jednego z serwisów internetowych, że w przypadku płatności dokonywanych przez Alior Sync, pobierana będzie przez ten serwis dodatkowa opłata w wysokości np. 2,5% od transakcji, aby zapobiec oszustwom i wyłudzeniom" - napisał do mnie jeden z czytelników. Chodzi o handlujący domenami serwis AfterMarket [...] "Ze względu na to, iż Alior Sync premiuje zwrotem na konto użytkownika 5% kwoty płatności wykonanej za pomocą tego kanału, aby ograniczyć wykorzystanie naszego serwisu jako oscylatora do wpłat i wypłat, płatności w tym kanale są w tym momencie obciążone dodatkową prowizją 2,5% pokrywającą koszty prowizji pobieranej od naszego serwisu" - napisał AfterMarket.

 

http://samcik.blox.pl/2012/08/Robisz-zakupy-w-necie-karta-Alior-Sync-Mozesz.html

 

Mail z dzisiaj:

 

Wszystkie domeny 5% taniej?

 

Drogi użytkowniku!

 

Czy wiesz, że za wszystkie zakupione w naszym serwisie domeny możesz płacić 5% taniej?

 

Wystarczy że założysz darmowe konto osobiste w banku Alior Sync. Nie kosztuje ono nic: darmowe jest prowadzenie konta, przelewy, karta debetowa i wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce. Najważniejsze jednak jest to, że za zakupy dokonywane poprzez usługę "Płacę z Alior Sync" bank zwraca na zakończenie miesiąca 5% środków.

 

Ponieważ za domeny zakupione w naszym serwisie można teraz także płacić poprzez "Płacę z Alior Sync", możesz za wszystkie rejestracje, odnowienia i zakupy domen płacić 5% mniej. Wystarczy założyć konto bankowe po kliknięciu na odnośnik:

 

http://www.aftermarket.pl/poleca/<ciach>

 

Z pozdrowien! iami,

Michał Pleban

AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, chcę zapłacić przez Sync, AM pobierze mi 5% , potem Sync zwróci mi 5% za tą transakcję - 5% taniej jak cholera :blink:

Ja wyjdę na zero a AM zarobi 5% , nawet jak AM nie będzie pobierał podwójnej prowizji (ale jest komunikat że będzie) to i tak zyskam tylko 2,5% nie 5% !

 

 

 

Nie wspomnę o tym linku w wiadomość od AM który pewnie jeszcze zarobi na ściąganiu klientów do Sync - ok, zwykły PP, ale wydawało mi się że nie na tym polega działalność AM.

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedługo dostaniemy poleconego linka z plemion lub traviana, a w zamian za to każdy użytkownik będzie mógł sprawnie zarejestrować domenę bez komunikatu o braku środków na koncie :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już chyba nic ich na pierwotną drogę nie sprowadzi. Widać że zamiast poprawiać jakość serwisu wolą pisać i sprzedawać książki oraz czerpać zyski z programów partnerskich.

Zastanawia mnie też czy to nie stoi w sprzeczności z polityką prywatności serwisu?

 

Cel i zakres przetwarzania

 

Dane osobowe użytkowników są przetwarzane w celu umożliwienia przetwarzania płatności od użytkowników, generowania faktur za usługę oraz rejestracji domen.

Użytkownicy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych, oraz otrzymywanie za pomocą poczty email informacji związanych z korzystaniem z serwisu (w tym powiadomień o statusie monitorowanych domen) oraz informacji o produktach i usługach powiązanych z działalnością serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, chcę zapłacić przez Sync, AM pobierze mi 5% , potem Sync zwróci mi 5% za tą transakcję - 5% taniej jak cholera :blink:

Ja wyjdę na zero a AM zarobi 5% , nawet jak AM nie będzie pobierał podwójnej prowizji (ale jest komunikat że będzie) to i tak zyskam tylko 2,5% nie 5% !

 

 

 

Nie wspomnę o tym linku w wiadomość od AM który pewnie jeszcze zarobi na ściąganiu klientów do Sync - ok, zwykły PP, ale wydawało mi się że nie na tym polega działalność AM.

Słuszna decyzja. Trzeba tępić spekulacyjnych cwaniaków!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuszna decyzja. Trzeba tępić spekulacyjnych cwaniaków!

 

Mój post nie dotyczy spekulacji, cwaniaków itd, tylko nie prawdziwych informacji zawartych w mailu od AM więc może lepiej odnieść się do tego czego dotyczy ten wątek...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy przypadkiem Alior Sync nie zwraca wyłącznie za transakcje w sklepach internetowych mających siedzibę w Polsce? Bardzo wątpliwy wydaje się zwrot w tym przypadku za wpłatę do AM... Działanie AM dziwne, żeby nie powiedzieć jak poprzednicy cwaniackie. Taką 'operację' jaką opisuje właściciel AM można wykonać w każdym sklepie, więc 'zapobieganie oszustwom' to tylko wytłumaczenie kolejnej prowizji.

Edited by Jekert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×