Jump to content
Icebreaker

parkingcrew - rpm

Recommended Posts

Witam

 

Raczej nie korzystam z parkingów, czasem jakieś drobne literówki stały na sedo.. teraz wrzuciłem znaczną większość na parkingcrew i jest trochę ruchu na różnych domenach i niektóre nawet nieźle zarabiają.

 

Chciałbym spytać od czego zależy RPM danych domen. Dlaczego przy niektórych jest 40$, przy innych ( z niezłym ruchem ) np 75$ a przy jeszcze innej domenie jest to poniżej 1 $.

 

Od czego to zależy... i czy jakoś można sprawić, aby te stawki były większe ( mam na myśli szczególnie tą gdzie jest poniżej 1 $ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

RPM jest to zarobek jaki osiągniesz, na każde 1000 użytkowników na domenie, RPM bazuje na współczynniku procentowym kliknięć CTR i stawki za kliknięcie EPC.

 

czyli RPM 75$ oznaczać będzie że tyle zarobi domena jak osiągnie 1000 wejść, utrzymując dotychczasowy CTR i stawkę za kliknięcia:

np. 100 kliknięć (CTR 10%) po $0,75.

 

Domeny ze słabymi stawkami i małą ilością klików, ale z dużym ruchem, mają RPM malutki. a np. domena mająca 1 wejście 1 klik (ctr 100%) za 1$ RPM wyniesie $1000

 

Można to zmienić w miarę jakości i tematyki ruchu na domenie, optymalizując keywordy na niej i dopasowując Layout, aby więcej osób klikało po lepszych stawkach, niby proste, niestety w praktyce już takie nie jest i ciężko zarobić więcej.

 

 

Co do ParkingCrew czy ma ktoś jakieś odniesienie w porównaniu do Bodis ??

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaka jest min. kwota do wypłaty na PC?, nie znalazłem takiej informacji na stronie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

200$ na konto bankowe, 20$ na konto Paypal. Wypłaty są realizowane raz w miesiącu między 10-15 dniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Zarobki odświeżają się z 48 godzinnym opóźnieniem.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

zgłosiłem do supportu sprawę z domenami .biz.pl i już odpisali że poprawiony błąd.

I faktycznie bez problemu można dodawać już domeny .biz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

parkingcrew jest lepszy od namedrive ? czym się rĂłżnią ?

Zawsze należy od pojedynczej domeny, np. u nas jest tak, że około 50% najlepiej zarabią na Parkingcrew, około 33%-40% na Bodis, ale są też około 10%, które dają lepsze wyniki na Namedrive a pojedyncze na Sedo (domeny .pl). Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeniosłem wszystkie z ND na PC

jest duża różnica na+

 

Mniej więcej ile na + ? Ja zaczynam, ale wszystko podpinam właśnie pod PC

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Od ok. tygodnia jest straszna nedza. Tez tak macie?

 

Dziwnym trafem tak. Jednak zakładam że to tylko przejściowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o wypłaty paypal to nie ma problemów, wczoraj dostałem przelew.

 

Jeśli chodzi o zyski za kliki też całkiem całkiem. Chociaż parkingowym potentatem na pewno nie jestem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba padł parkingcrew? widzę ani ich strona nie działa ani zaparkowane tam domeny się nie wyświetlają;/

 

ogromny minus...

niestety

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×