Jump to content
Icebreaker

parkingcrew - rpm

Recommended Posts

Originally Posted by Nico @ ParkingCrew via email

We are experiencing our worst DDOS ever, but are already working on it. Tech is already working hard to get it filtered quickly. Rest assured that any and all downtime will be generously compensated for.

 

Dzisiejszy post z forum idnforums.com

 

Jak szukałem o nich opinii to podobna sytuacja miała już miejsce też z ddosem, oby szybko to uruchomili i faktycznie hojnie podeszli do następnego update-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

2012-12    *94    3    3.19%
2012-11	144	10	6.94%
2012-10	128	34	26.56%

 

I co o tym myslec? To tylko jedna z domen, ale tak jest ze wszystkimi domenami zaparkowanymi w PC.

 

Bylo fajnie, w pierwszym miesiacu, gdzie nawet za kliki placili srednio 0,09$, a teraz 0.02$. Od pazdziernika cos im sie albo zatkalo, albo ten pierwszy miesiac, to taki wabik...

 

Jedna wielka nedza z bidą...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

W bodisie też był na początku szał - szablony z możliwością edycji i dodawania własnej grafiki, wysokie stawki. Potem poleciało na łeb. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jest zawsze i wszędzie. Nie mówcie, że nie zakładaliście takiej możliwości? Tym bardziej przy stosowaniu praktyk ze strony PC, które nie są dozwolone z feedem Google, a które znamy chociażby z regulaminów innych firm parkingowych na tym feedzie czy regulaminów samego AdSense. Poważny parking dla poprawy konkurencji jeszcze pewnie powstanie, z którym można zżyć się na kilka lat, ale to najwidoczniej jeszcze nie ten (choć powiem szczerze, że nie parkowałem tam nigdy nawet 1 domeny).

Do tej listy wypada dopisać jeszcze ZeroPark, które szybko poleciało. Czas chyba wrócić na sprawdzone parkingi Sedo i NameDrive.

 

Banki na początku zaniżają prowizje, by przypomnieć o nich po kilku miesiącach, 6mc za abonament telefoniczny płacimy mniej tuż po podpisaniu umowy, czy konto hostingowe mamy za darmo w początkowym okresie ...

...tak i na parkingu mamy na początku więcej na zachętę, by po małych testach przeparkować wszystko. A jak już wszystko przeparkujemy to trzeba sporych chęci na "odparkowanie" i powrót na stare śmieci. Ale z ich strony to oferta krótkoterminowa. Skakanie po firmach może być opłacalne; co kilka miesięcy oddeleguje się setki domen gdzieś indziej i później znów i znów gdzieś indziej. Jednak niektóre parkingi nie oferują już potem tak dobrej oferty dla zdesperowanego i rozczarowanego klienta jak przedtem, gdyż między innymi czują się pewnie.

Czy lepiej zostać lojalnym? Sądzę, że tak, ale dobrze dla każdej domeny wybrać najlepszy parking i portfolio rozwodnić na kilka parkingów indywidualnie dla domeny, i tego się trzymać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jest zawsze i wszędzie. Nie mówcie, że nie zakładaliście takiej możliwości?

 

Czy lepiej zostać lojalnym? Sądzę, że tak, ale dobrze dla każdej domeny wybrać najlepszy parking i portfolio rozwodnić na kilka parkingów indywidualnie dla domeny, i tego się trzymać.

Bez sprawdzenia innych parkingów trudno być lojalnym, szczególnie w sytuacji kiedy wymienione przez Ciebie parkingi zaniżają RPC.

Nie jestem entuzjastą PC, ale u mnie wypłaty od kilku miesięcy są na wyjątkowo równym poziomie (z dokładnością do 10%).

Szału nie ma :( ale jest znacznie lepiej niż np. na sedo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak podkreśliłem nie parkuję tam. Bazowałem na powyższych opiniach, które pasują doskonale do znanych mi schematów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena .pl ? wyglada mi to na traffic z azji mam taka jedna domene w .com i staty sa podobne na kazdym parkingu jaki znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mialem podobna sytuacje na jednym z parkingow. Zadalem wtedy pytanie supportowi oraz samemu sobie: jesli są kliki a ja nie zarabiam, to kto zarabia? :) Pytanie zostalo przekazane do technikow i mimo ze minely 3 tygodnie nie otrzymalem odpowiedzi.

Teraz domena kosi ok $10 miesiecznie.

W innym miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak u Was, ale u mnie jakoś od połowy maja ilość klików znacznie spadała. Ilość wejść na domeny jest podobna jednak ilość klików zmalała około 2krotnie. Też tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak u Was, ale u mnie jakoś od połowy maja ilość klików znacznie spadała. Ilość wejść na domeny jest podobna jednak ilość klików zmalała około 2krotnie. Też tak macie?

U mnie to samo. Przeniosłem się do voodoo i nie żałuję. Np. wczoraj miałem 1 klik za ponad 8 USD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie to samo. Przeniosłem się do voodoo i nie żałuję. Np. wczoraj miałem 1 klik za ponad 8 USD.

 

Udało Ci się stamtąd coś wypłącić? Czy oni są podmiotem z UE czy innego kraju? Parking byłby fajną opcją, ale oni generalnie strasznie kantują- a testowałem już pk, namedrive, sedo i bodis, trzeba miec topowe nazwy albo super literówki by zarabiać na utrzymanie, a i tak jest to odsetek tego co można by zarobić gdyby naliczali kliki uczciwie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało Ci się stamtąd coś wypłącić? Czy oni są podmiotem z UE czy innego kraju? Parking byłby fajną opcją, ale oni generalnie strasznie kantują- a testowałem już pk, namedrive, sedo i bodis, trzeba miec topowe nazwy albo super literówki by zarabiać na utrzymanie, a i tak jest to odsetek tego co można by zarobić gdyby naliczali kliki uczciwie

Jestem na voodoo od kilku dni, więc nie miałem jeszcze okazji niczego wypłacać. Ale nie sądzę by były z tym problemy.

 

Na jakiej podstawie piszesz, że voodoo oszukuje? Po swoich domenach widzę, że bardziej filtrują ruch, ale ilość klików jest taka sama jak na innych parkingach (albo lepsza).

 

Parking jest fajną opcją, trzeba tylko znaleźć sposób by się w tym temacie odnaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na voodoo od kilku dni, więc nie miałem jeszcze okazji niczego wypłacać. Ale nie sądzę by były z tym problemy.

 

Na jakiej podstawie piszesz, że voodoo oszukuje? Po swoich domenach widzę, że bardziej filtrują ruch, ale ilość klików jest taka sama jak na innych parkingach (albo lepsza).

 

Parking jest fajną opcją, trzeba tylko znaleźć sposób by się w tym temacie odnaleźć.

 

A gdzie pisze że oni oszukują? NIe korzysałem z nich dlatego pytam, wypowiadałem się o innych parkingach - stawki na początku sa fajne, a po miesiącu czy dwóch są rzędu 0,01$ - więc to jest robienie sobie jaj i liczenie że ktoś ma tyle domen że się nie połapie chyba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie pisze że oni oszukują? NIe korzysałem z nich dlatego pytam, wypowiadałem się o innych parkingach - stawki na początku sa fajne, a po miesiącu czy dwóch są rzędu 0,01$ - więc to jest robienie sobie jaj i liczenie że ktoś ma tyle domen że się nie połapie chyba.

Przepraszam, źle zrozumiałem Twój poprzedni post - myślałem, że piszesz o voodoo.

 

Na razie voodoo dopiero właściwie testuję, ale jestem zadowolony z wyników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też sobie potestuję, bo innej opcji dla niektórych domen nie ma - gdy maja ruch a zagospodarowac ich się nie da. Pytanie czy te dns udało Ci się bezproblemu dodać: ns2.voodoo.com, ns1.voodoo.com? Niby są we whois nowe dns-y ale już dłuższy czas widzę, że domena siedzi w premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też sobie potestuję, bo innej opcji dla niektórych domen nie ma - gdy maja ruch a zagospodarowac ich się nie da. Pytanie czy te dns udało Ci się bezproblemu dodać: ns2.voodoo.com, ns1.voodoo.com? Niby są we whois nowe dns-y ale już dłuższy czas widzę, że domena siedzi w premium.

ok trochę trwało ale przekierowana jest już - testujemy

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena .pl ? wyglada mi to na traffic z azji mam taka jedna domene w .com i staty sa podobne na kazdym parkingu jaki znam.

Tak, peelka - zresztą ta, o której ostatnio dyskutowaliśmy na PW. PC uparło się na "wygraj iPada" na niej :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka tygodni już częśc domen zaparkowałem w voodoo, ale szału nie ma. Jedyną ciekawostą jest kolumna searches - co ona oznacza? Zazwyczaj jest ona wyższa niż clicks, ale jest tez czasem więcej klików niz "wyszukiwań".

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie jest to zaliczenie kliku w RELATED LINKS ?

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko, że za te searches nie ma żadnej kasy.

 

Ręce opadają

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×