Jump to content
Icebreaker

parkingcrew - rpm

Recommended Posts

Naucz się podstaw i wróć dyskutować. Albo zachowaj chociaż odrobinę pokory żebyśmy Cię mogli czegoś nauczyć.

 

Masz problem, że "parking się nie opłaca"? Nie parkuj -> albo szukaj solucji jak zrobić aby się "opłacało".

Masz problem, że nie płacą Ci za wyszukiwania? Jaki reklamodawca chciałby aby obciążać go dodatkową kwotą za odsłony + CPC?

 

Dawno tutaj nie było takiego pieniacza jak ty. To było tyle porad ode mnie. Więcej do mnie nie pisz, tracisz mój czas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie zaczynałem pyskówki, słownik w domu mam, ale już więcej się nie będę wypowiadał, bo widzę, że niektórym upał się daje we znaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie..

 

Kiedy dostajecie zarobioną kasę ?, formą PayPal od TeamInternetAG (parkingcrew)

 

W lutym, marcu i kwietniu wpłaty przychodziły w 2 poniedziałek miesiąca i dalej nie wiem - "Czy to standard ten 2nd monday" ?

Za maj musiałem się upomnieć, bo jak się potem okazało "księgowy mnie pominął" i transfer przyszedł 19 czerwca.

Drugi poniedziałek obecnego miesiąca był 8 lipca, w poniedziałek. Dziś jest środa i transferu za czerwiec "dalej" nie ma.

 

Powinni się kopnąć w czoło z tym przelewaniem "jak im się widzi" i obrać jakiś schemat. Albo są poważną firmą albo ..!@#$%^&

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co pamiętam to tam jest zakres dat w środku miesiąca ( nie ma znaczenia czy wypada wtedy 2 poniedziałek czy jaki inny dzien ) mają zakres dat w którym wysyłają przelewy paypal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zakładam nowego teamtu, bo już tutaj qba.guzik rozpoczął dyskujse o parkingu w voodoo.

 

Mam pytanie do osób które już coś z tamtąd wyspłacały - jak wyglądają kwestie formalne? Tzn jest tam informacja: Please note that you must complete your tax form in order to be paid on time. You could complete the required Tax information at Tax Form

 

Jest tu szereg opcji - nie wiem czy klikając submit mozna to potem cofnąć dlatego wolę się upewnić. Np dla działalności jednos. w Pl, gdzie niczego nie kupowałem i nie sprzedawałem w USA jest to: Foreign Business with No US activities (No US Activities Certificate)

 

?

 

I czy trzeba później coś jeszcze słać skanować? Czy jest to tylko oświadczenie online?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×