Jump to content
Sign in to follow this  
Owner

Przepraszamy, ale wykorzystałeś już swój limit postów w zadanej jednostce czasu. Zapraszamy ponownie później. :)

Recommended Posts

Przepraszam, a jaki jest mój limit postów? Bo ja nie siedzę tu non stop, wchodzę 1-2 dziennie i komentuje hurtowo ciekawe tematy. Teraz dodałem 3 posty i koniec? Hmm, to może permanentny ban od razu za nadmierne się udzielanie na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Przepraszam, a jaki jest mój limit postów? Bo ja nie siedzę tu non stop, wchodzę 1-2 dziennie i komentuje hurtowo ciekawe tematy. Teraz dodałem 3 posty i koniec? Hmm, to może permanentny ban od razu za nadmierne się udzielanie na forum.

 

Po prostu za szybko dodajesz posty/odpowiedzi do tematów (częsciej niż co 10-20 sekund). To nie blokada tylko zabezpieczenie antyspamowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To coś innego, wygląda że mogę dodać tylko 1 komentarz na 24h w dziale 'wyceny i opinie'. Lubie nawet tam się wypowiadać, no ale może moje estymacje zostały uznane za mało wartościowe przed administrację, albo sam już nie wiem co...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to zabezpieczenie, które chroni przed użytkownikami piszącymi po jednym wyrazie, w 20 różnych wątkach w przeciągu kilku godzin. Ta blokada działa tylko w dziale wycen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owner ma rację... Jak przychodzi natchnienie, to się wtedy pisze.

5 postów/24h w dziale Wycena, to chyba trochę przesada. Nie zauważyłem w ostatnim czasie Użytkowników przesadnie spamujących.

...chroni przed użytkownikami piszącymi po jednym wyrazie

Nie widzę też nic złego w tym, by ktoś w moim temacie napisał "ninja", "2k", czy "5k" i nic więcej. To ja będę weryfikował, czy opinia danego Użytkownika ma sens.

Ta blokada działa tylko w dziale wycen.

Ale to właśnie ten dział jest motorem napędowym Forum. Przecież to dzięki nowym treściom witryna zyskuje w oczach wyszukiwarek (nie mówię, o treściach działu Wycena, tylko danej strony/witryny "w ogóle").

 

Postuluję zwiększenie limitu do 10 wątków. (6 wieczorem i 4 rano :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest 7 lub 10 postów na 24h, sprawdzę potem ustawienia i najwyżej zwiększymy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a się dopiero rozkręcałem i już mam blokadę wyceny i opinii :/ koniecznie trzeba zwiększyć limit :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponaglam prośbę. Proponuję również by limit był kasowany np o północy, a nie 24h po napisaniu posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dostaję informacji, że wykorzystałem swój limit postów, ale od wczoraj (chyba od wieczora), nie mogę odpowiadać w dziale "wycena i opinia" (wchodząc do któregokolwiek tematu w tym dziale mam komunikat "Nie możesz odpowiedzieć"). Fakt, w dniu wczorajszym napisałem kilka odpowiedzi w tym dziale (nie pamiętam czy to było 5 czy 8), ale to chyba nie powinno tak się dziać, że w nagrodę dostaję blokadę.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 - nie żebym Ci liczył ;-)

To jest jakiś strasznie mały limit postów ustawiony (nie bardzo rozumiem po co wogóle jakieś limity dla odpowiadających w tym dziale), bo nadal nie mogę nic odpowiedzieć w dziale "wycena i opinia".

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×