Jump to content
Sign in to follow this  
szymek

przynety.pl

Recommended Posts

przynety.pl

 

Ciekaw jestem waszej opinij na temat wyżej wymienionej domeny.

Domena jakiś czas temu kupiona na Dropped za równe 2.XXX.

Jak dla mnie cena dość wysoka, jednak miałem na domenę chrapkę od dłuższego czasu, gdyż teraz ładnie się prezentuje z zanety+IDN

Postawili byście bardziej na czekanie na klienta końcowego czy zainwestowali w sklep wędkarski?

Share this post


Link to post
Share on other sites

przynety.pl

 

Ciekaw jestem waszej opinij na temat wyżej wymienionej domeny.

Domena jakiś czas temu kupiona na Dropped za równe 2.XXX.

Jak dla mnie cena dość wysoka, jednak miałem na domenę chrapkę od dłuższego czasu, gdyż teraz ładnie się prezentuje z zanety+IDN

Postawili byście bardziej na czekanie na klienta końcowego czy zainwestowali w sklep wędkarski?

 

Jednak trafiają się w tym dziale czasem niezłe domeny.

Czy czekać na KK, czy sklep? Wszystko zależy od Twojego: 1) nastawienia, 2) znajomości tematu wędkarskiego, 3) czasu, 4) posiadania kasy na zainwestowanie w sklep, dodatkową promocję, itp., 5) znajomości zasad funkcjonowania sklepu + wiedzy marketingowej. Jeśli na większość tych punktów odpowiesz "tak", to bierz się za sklep, bo domena (plus "zanęty") bardzo dobra. Trochę może niepokoić mała liczba wyszukiwań w trybie ścisłym, ale tutaj zapewne spora część wyszukiwań jest rozwinięta typu "przynęta na suma, szczupaka, okonia ...., itd.".

Ja nigdy nie miałem wędki w ręku, ale wiem, że rynek jest naprawdę duży. Co do opcji czekania na KK, to na pewno takowy się trafi. Cenę trudno mi podać, bo nie znam tej branży, ale mam niejasne odczucia, że tak bardzo dużo ponad te 2k, które wydałeś, to chyba nie da się wyciągnąć. Pozostaje więc opcja, że Ty byłbyś KK. Powtórzę, jeśli czujesz się dobrze w temacie i masz czas, środki, itp. - rób sklep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie. że zarówno przynety, jak i zanety + idn były w moim portfolio, a może przynęty + zanety + IDN, sprzedane kiedyś Danielowi. Miałem kiedyś sporo wędkarskich, łącznie z wedkarstwo.pl. O ile o wedkarstwo.pl miałem sporo zapytań, o tyle o pozostałe związane z wedkarstwem nie miałem żadnych zapytań, dużo puściłem wolno. Ostatnio puściłem jeszcze przypony*pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogo kupiona żeby realnie i szybko oczekiwać przyzwoitego zysku na samej domenie mimo że jest dobra. Jak tylko masz czas to pomyśl o sklepie.

 

#Wedkarstwo24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fajna.

Ja wędkuję kilkanaście lat - zwłaszcza na spinning, czyli przynęty sztuczne.

Jest ich cała masa - metalowe, gumowe, drewniane, plastykowe, z piór i czego tylko chcieć. Niektóre to rękodzieła wykonywane indywidualnie i dedykowane imiennie znajomym wędkarzom. :)

Rynek duży, konkurencja też.

Ja osobiście jako wędkarz otworzył bym sklep i spróbował wykorzystać przyjemne z pożytecznym.

Jeżeli nie czujesz tematu czekaj na KK - powinien się zaleźć.

 

Pozdrawiam

SirCzako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×