Jump to content
getsoft

zlecamy.pl

Recommended Posts

Sympatyczna i prosta nazwa pod serwis freelancingowy, trudno ją poddać jakiejkolwiek wycenie, bo jeden może dać za nią max 500 a inny z czystym sumieniem da za nią 10k, wszystko zależy od kontrahenta ale jestem pewien że zainteresowała by się tą domeną firma http://www.zlecenia.przez.net/ Próbuj szczęścia :) Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo jak wspomniałem może firma sprzedajemy.pl zachciałaby uruchomić serwis zleceń w podobnej "marce". Będę myślał jeszcze co zrobić z domeną, prawdopodobnie powstanie tam serwis typu zlecenia.przez.net ale pod kilka branż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym, że chciałbym uruchomić serwis nowatorski z jakimiś innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży zleceń w Polsce. Jest domena, są możliwości techniczne, hosting, jako taki kapitał. Jeśli ktoś miałby pomysły i chciałby się przyłączyć to bardzo chętnie. Można pisać na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sympatyczna i prosta nazwa pod serwis freelancingowy, trudno ją poddać jakiejkolwiek wycenie, bo jeden może dać za nią max 500 a inny z czystym sumieniem da za nią 10k, wszystko zależy od kontrahenta (...)

 

Generalnie zgadzam się z tym, co napisał Alexander, chciałbym jednak zwrócić uwagę na kontekst językowy.

Domeny czasownikowe mają jednak mniejsze powodzenie, niż domeny rzeczownikowe. "Zlecamy" nie brzmi źle, ale moim zdaniem, jest gorsze zarówno od topowego "zlecenia.pl", jak i "zlecenie.pl" oraz "zlecanie.pl" (niżej znajdzie się tylko "zlecania.pl", co zresztą potwierdza fakt, że jest wolne). Już czasownikowe, ale mające nieco inne znaczenie "zlecimy.pl" też jest dobre. A jest jeszcze "zlece.pl", czy całkiem przyzwoite "zlecisz.pl" (wolne). Jak widać mnogość tego typu domen jest sporym minusem, bo trzeba się przebijać (a to kosztuje) do świadomości odbiorców ewentualnego serwisu, ale i potencjalnych KK zainteresowanych domeną.

 

Jednak domena chyba bardziej pod własny serwis - tym bardziej, że getsoft jak pisze ma takie plany i możliwości - niż czekanie na kupca samej domeny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co patrzyłem we WHOIS to domena 3-letnia o PR 0 , jednak potencjał domeny buduje się na przestrzeni lat. Uważam jednak że domena "zlecamy.pl" brzmi lepiej od "zlece.pl , "zlecisz.pl" ale to moje zdanie. Oczywiście że domeny czasownikowe mają mniejsze powodzenie od "rzeczownikowych" , "zlecenia.pl" brzmi lepiej i ma więcej wyników wyszukiwań, ale na markę pracuje się i dopiero po jakimś czasie nabiera znaczenia. Co jest wg was lepszą nazwą pod działalność handlową? "buy.com" czy "ebay.com" Bo wg mnie ta pierwsza (jej plusów już nie będę wymieniał, ale zdecydowanie jest ich więcej niż przy tej 2 domenie) i obecnie słowo ebay jest "bardziej pospolite" niż "buy" czy "bay" . Kto wie czy tak nie będzie w przypadku tej domeny, ale to wszystko w rękach jej właściciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×