Jump to content
Sign in to follow this  
widu.pl

zumba.waw.pl

Recommended Posts

zumba.waw.pl

 

Witam, od kilku lat nie bawiłem się w handel domenami :) to moja pierwsza domena od dobrych paru lat ( taka kupiona w celach zarobkowych ).

 

Jak myślicie ile jest warta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zumba.waw.pl

 

Witam, od kilku lat nie bawiłem się w handel domenami :) to moja pierwsza domena od dobrych paru lat ( taka kupiona w celach zarobkowych ).

 

Jak myślicie ile jest warta ?

 

 

 

Jeśli to domena kupiona w celach zarobkowych to obstawiam, że w przeszłości twoja przygoda z domenami była bardzo bardzo krótka. Pozdrawiam i życzę "udanej sprzedaży"

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakichś rekordów na koncie nie mam ale udawało się sprzedać za x.xxx domeny kupione w promocji za 1 PLN netto, kiedyś sprzedałem kupioną za 12 groszy domenkę po miesiącu za 600 PLN , niby 600 pln to nie ma się czym chwalić, ale procentowo, zysk z inwestycji w skali miesiąca myślę że niezły.

 

To mówicie że 3,50 wywalone w błoto, o kurde a mogłem sobie piwko kupić :)

Edited by widu.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakichś rekordów na koncie nie mam ale udawało się sprzedać za x.xxx domeny kupione w promocji za 1 PLN netto, kiedyś sprzedałem kupioną za 12 groszy domenkę po miesiącu za 600 PLN , niby 600 pln to nie ma się czym chwalić, ale procentowo, zysk z inwestycji w skali miesiąca myślę że niezły.

 

To mówicie że 3,50 wywalone w błoto, o kurde a mogłem sobie piwko kupić :)

 

Piwa by już nie było, a domena jeszcze trochę poleży. Kto wie, mówią przecież, że każda stwora znajdzie swego amatora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piwa by już nie było, a domena jeszcze trochę poleży. Kto wie, mówią przecież, że każda stwora znajdzie swego amatora ;)

 

I to jest dobre podejście, dlatego ja nie piję piwa ;)

 

 

A tak poważnie, to ta domena jest kolejnym przykładem, że człowiek uczy się przez całe życie. Byłem przekonany, że "zumba", to tylko jakiś słowotwór na potencjalny brand słodyczy, zabawek, itp.

 

A tymczasem to "mix latynoskich tańców z fitnessem", coraz popularniejsza forma zabawy, czyli coś co ma przyszłość. Jak sprawdziłem bardzo dużo końcówek zajętych - m.in. "net.pl", "org.pl", "warszawa.pl", "wroclaw.pl", "info.pl", czy "edu.pl". Jak kogoś interesuje to "priv.pl" wolna.

Nie jest to więc jakieś calkowite "pudło". Oczywiście "waw.pl" nie kwalifikuje tej domeny na sprzedaż za coś więcej, niż średnie xxx, ale myślę, że widu.pl ma szanse na sprzedaż za równowartość kilku skrzynek piwa. Oczywiście tego piwa nie kupi, tylko zaiwestuje w kolejne domeny i po kilkuset takich transakcjach będzie mógł sobie już kupić cały browar. Takie coś, to tylko w domenach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że moja małżonka jest instruktorem Zumba to moge stwierdzić, że jestem w temacie ;)

 

Nie śledzę sprzedaży domen regionalnych ale biorąc pod uwagę popularność Zumby, nie zdziwiłbym się jakby domena sprzedała się za wysokie xxx

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idąc tropem niektórych wycen, to 4-5 zumb w subdomenie .waw.pl (xxx) jest wartych tyle co kafelki.pl (3k) :)

Edited by Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×