Jump to content
Sign in to follow this  
ceder

drobniaki.pl

Recommended Posts

drobniaki.pl

 

 

Nie wiem komu i do czego może się przydać. Dla mnie ma takie jakieś nieokreślone pejoratywne znaczenie, na przykład, ktoś rozmienia się na drobne, drobniaki wrzuca się żebrakowi na ulicy, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam nie wiem czemu ale mi się podoba :) Tylko obawiam się, że ciężko będzie ze sprzedażą.. chyba, że za drobniaki ;)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łatwa do zapamiętania, na jakiś serwis typu... nie wiem, przelej drobniaki z konta na rzecz fundacji czy coś ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nzeroid

Bardzo dobra domena. Jak masz dobry pomysł na serwis, to sukces murowany ale z samą sprzedażą nazwy może być różnie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ma coś w sobie.

 

Jeśli finanse to może jakieś mikropłatności, obsługa transakcji o niskich kwotach,

druga opcja to tzw. sklep "wszystko za 5zł"

i jeszcze przychodzi mi do głowy całkowite odejście od tematu finansowego i potraktowanie "drobniaków" jako takich "małych życzeń", których spełnienie dla innych osób nie jest kosztowne ale sprawia frajdę wynikającą z bezinteresownej pomocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym wykorzystał n.p w ten sposób sprzedaż jednogroszówek w dużych ilościach lub wymiana pieniędzy, dostarczanie bilonu dla sklepów. Wie może ktoś z forum gdzie sklepy zaopatrują się w bilon?

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe zastosowanie dla domeny w liczbie pojedynczej:

 

http://drobniak.pl/

 

Daj znać czy w związku z powyższym masz na niej jakiś ruch.

 

Nawet jeśli nie zainteresuje się nią Grupa Medialna Gazety Olsztyńskiej to myślę, że ma szansę na podobne zastosowanie przez kogoś innego.

Osobiście pasuje mi sformułowanie drobniaki odniesione do ogłoszeń drobnych.

Wyceny jednak się nie podejmę, ale trzymaj bo warto.

 

Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×