Jump to content
domenator

domainapps.com - nowy parking, nowe możliwości

Recommended Posts

Wczoraj odkryłem nowy program parkingowy pod adresem www.domainapps.com*, który oferuje całkiem nowe możliwości.

Oprócz zwykłego parkingu można tworzyć ministrony, na których automatycznie pojawiają się artykuły powiązane z tematyką domeny (po angielsku oczywiście).

 

Poza tym można samemu ustawiać tytuł strony, dodawać kod do statystyk, linki "domena na sprzedaż", prowadzące np. do oferty na giełdzie domen albo do swojej strony.

Przykłady:

www.crowdordering.com

www.forexer.eu

 

To może jeszcze nie jest żadną rewolucja. Ale dużym krokiem wprzód jest możliwość instalowania aplikacji na stronie. Na przykład można zainstalować płatny katalog, gry online, listę hoteli z wybranego miasta, galerię obrazków i wiele innych :-)

 

Pobawiłem się trochę tym na www.grupust.pl (inki pod obrazkiem).

 

Wadą jest to, że niektóre aplikacje (np. oferty kart kredytowych) widoczne tylko dla odwiedzających z USA. Zresztą póki co lepiej parkować tam domeny globalne z zagranicznym ruchem.

 

*) to jest reflink, będzie mi miło jak się zarejestrujesz przez niego :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesujące, chyba skorzystam w przypadku kilku swoich domen globalnych. Platforma wygląda na dość "starą" (2006). Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platforma wygląda na dość "starą" (2006).

 

Ta data prawdopodobnie wzięła się z tego, że domainapps powstało po połączeniu parked.com i whypark.com i data założenia została "odziedziczona" (pewnie po parked).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie cos poobnego, ale na polski rynek? Ew parking, ktory pozwolilby na podpiecie statystyk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×