Jump to content
polmajk

Wycena domen na AM

Recommended Posts

A ja trochę nie rozumie Waszych narzekań. Piszecie, że system wycen jest zły, że domeny muszę być wyceniane przez doświadczonych domeniarzy, że trzeba przeanalizować dokładnie domenę by ją wycenić itd.. To czemu tego nie robicie tu na forum ? Łakomicie się na 1 zł ? Odnoszę wrażenie, że tak i tylko dlatego narzekacie, bo nie zdążacie z wycenę. Ja nie twierdzę, że wszystko z tą funkcją na AM jest ok. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - jakbyście na forum wyceniali i opiniowali wszystkie lub większość domen to z pewnością byłoby bardzo małe zainteresowanie tą usługą na AM.

To moje zdanie i oczywiście nie musicie się z nim zgadzać i rzecz jasna - nie dotyczy ona wszystkich.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam się na tym, ale myślę, że skrypt do wycen zawiera błędy ... i to poważne...

 

Coś popsuli, bo widać, że jedna osoba może kilka razy wycenić jedną domenę. :blink:

 

http://www.aftermarket.pl/appraisevotes.php?id=81

 

I wtedy takie wyceny są warte... Widzę, że już wycena (domeny inwarsaw.pl) znikła - mam nadzieję, że chociaż oddali za to pieniądze. No chyba, że jakieś testy (pod zmiany) tylko były.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś popsuli, bo widać, że jedna osoba może kilka razy wycenić jedną domenę. :blink:

 

http://www.aftermarket.pl/appraisevotes.php?id=81

 

I wtedy takie wyceny są warte... Widzę, że już wycena znikła - mam nadzieję, że chociaż oddali za to pieniądze. No chyba, że jakieś testy (pod zmiany) tylko były.

Wycena została skasowana przeze mnie między innymi z w/w przyczyn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wycena została skasowana przeze mnie między innymi z w/w przyczyn.

 

Skasowania skasowaniem, ale oddało Ci chociaż pieniądze do salda za źle zrealizowaną / niezrealizowaną usługę?

 

No właśnie widziałem, że dwie osoby po pięć wycen zamieściły - bez sensu dosyć. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

widziałem że jedna osoba wyceniła chyba 3x, więc sprawdziłem czy jest to możliwe - i jak było widać jest, napisałem od razu ticket do AM, że coś jest nie tak.

 

btw Nie dawałbym tej domeny do wyceny za prawie 40zł :P

 

thomaso - to ja, ale tylko w celu sprawdzenia. Zaraz po tym napisałem do AM.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

widziałem że jedna osoba wyceniła chyba 3x, więc sprawdziłem czy jest to możliwe - i jak było widać jest, napisałem od razu ticket do AM, że coś jest nie tak.

 

btw Nie dawałbym tej domeny do wyceny za prawie 40zł :P

 

thomaso - to ja, ale tylko w celu sprawdzenia. Zaraz po tym napisałem do AM.

Domenę dałem do wyceny w związku z tym, iż zaproponowano mi za nią dzisiaj 100$. W odpowiedzi stwierdziłem, iż jest to za mało. Otrzymałem ponownie zapytanie o cenę ale nie wiedziałem jaką przedstawić kontrofertę.

Edited by Pomarancz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×