Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

Odnośniki

Recommended Posts

Dobre pytanie, bo faktycznie ten edytor zbytnio nie wstawia. Też się dziś zastanawiałem jak chciałem podlinkować aukcje. :) Najlepiej zrobić tak w BBCode:

 

[url="http://link.pl"]tekst linku[/url]

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdźcie proszę czy u Was wszystko w porządku z sygnaturkami. Chodzi mi głównie o to czy da się ustawić sygnaturkę, która ma trzy linie (druga pusta) i jest rozmiaru = 3. Jakbym tego nie próbował od wczoraj zrobić, to mi wyskakuje, że sygnatura jest nieregulaminowa.

 

Zawsze (od czasu nowej wersji forum) ustawiałem sygnaturkę przez zmieniony tryb edycji i tam klepałem ,

etc.

 

Jedyne co udało mi się zrobić w dniu dzisiejszym, to ustawić sygnaturkę w tym trybie multimedialno-obrazkowym (jak ja to nazywam), ale w najmniejszym rozmiarze, gdy próbuję zmienić rozmiar np. na 12px to wyskakuje błąd, że sygnatura jest nieregulaminowa.

 

Ponadto zawsze przy zmianie trybu edycji pojawia mi się taki komunikat (ale kiedyś sobie z tym radziłem, bo usuwałem go i sygnatura była ok) -> Notice: Missing data in /homez.478/country/www/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php 41 in /homez.478/country/www/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php on line 41

 

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety potwierdzam nieprawidłowe działanie funkcji dodawania sygnaturki.

 

Może ktoś pomylił ilości w parametrach bo jest np. limit do 3 linii a w rzeczywistości jest limit do 3 linków!

 

Więcej nie przymuje nawet jak są w 1 linii.

 

Przy zmianie trybu edycji błąd nadal występuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

limit do 3 linii a w rzeczywistości jest limit do 3 linkĂłw!

 

Jak widać po mojej nie są to 3 linki:) błąd przy edycji faktycznie dalej jest. Jednak długość sygnatury ustawiona jest na długość treści sygnatury. Może się zmieniścić nawet kilkanaście linków oczywiście o ile są odpowiednio skrócone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widać po mojej nie są to 3 linki:) błąd przy edycji faktycznie dalej jest. Jednak długość sygnatury ustawiona jest na długość treści sygnatury. Może się zmieniścić nawet kilkanaście linków oczywiście o ile są odpowiednio skrócone...

Nie do końca bo ja nie mogę nawet utworzyć 2 linii - bez linków.

Od razu wywala mi komunikat, że sygnatura niezgodna z regulaminem.

Jak dodam kolejny link w 1 linii też dostaję taką informację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto aby administracja pomyślała nad usunięciem linków dofollow dla nowych użytkowników w sygnaturce lub chociażby wprowadziła jakiś limit linkowania, ponieważ fikcyjne konta, które przychodzą tutaj jedynie w celach pasożytniczych niezbyt dobrze sprzyjają na poziom treści na forum. Z biegiem czasu tych kont będzie co raz więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×