Jump to content
Sign in to follow this  
master17

Zakupiłem opcję - ile dopłacę za rejestrację

Recommended Posts

Wprawdzie zakład nieprzybity, ale jeśli faktycznie wygaśnie (spadnie), to dostaniesz ode mnie kupon na rejestrację domeny w premium.pl. ;-) Jednak jeszcze trochę czasu zostało i jeszcze może być reaktywowana przez obecnego abonenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprawdzie zakład nieprzybity, ale jeśli faktycznie wygaśnie (spadnie), to dostaniesz ode mnie kupon na rejestrację domeny w premium.pl. ;-) Jednak jeszcze trochę czasu zostało i jeszcze może być reaktywowana przez obecnego abonenta.

 

Domena złapana na opcję. Tak więc - przegrana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena złapana na opcję. Tak więc - przegrana ;)

 

Raz na wozie, raz nawozem. ;-)

 

Jak widać, opcje to czysty hazard i nigdy niczego nie można być pewnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za kupon wziąłem Poznaj-Prawo.pl :) Dzięki.

 

Eeee zawiodles mnie :P avesatan.pl wolna, a Ty jakies kreskowki rejestrujesz, zupelnie niepasujace do Twojego szatanskiego planu bycia milionerem ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P avesatan.pl wolna, a Ty jakies kreskowki rejestrujesz, zupelnie niepasujace do Twojego szatanskiego planu bycia milionerem ;)

 

Dzęki za radę ;) AveSatan.pl - strona jest zapleczem pozycjonerskim portalu "O Bogu pl". Zawiera cytaty Pisma świętego o osobie Szatana - poznajmy Szatana opierając się tylko na Piśmie świętym. Kontrowersje: czy Szatan miał coś wspólnego z muzyką heavy metal i ruchami hippiesowskimi dzieci kwiaty - wolna miłość?

 

11 zł w plecy, ale przeżyję ;) Dzięki. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee zawiodles mnie :P avesatan.pl wolna, a Ty jakies kreskowki rejestrujesz, zupelnie niepasujace do Twojego szatanskiego planu bycia milionerem ;)

 

Tak a propos antychrystów, avesatanów itp.

 

20pcz1f.png

 

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×