Jump to content
Sign in to follow this  
master17

Zakupiłem opcję - ile dopłacę za rejestrację

Recommended Posts

Cześć!

 

Dzisiaj wieczorem kończy się abonament ANTYCHRYST.PL i w ostatniej chwili zakupiłem opcję. Wygasać będzie 2 tygodnie, a potem rejestracja.

 

Chyba wygram tą opcję. Ile Aftermarket zażąda ode mnie za rejestrację domeny? 12 złotych, czy 60 złotych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie zapłacisz, bo domena jest na 99,9% przedłużona. ;-) Ale w razie gdyby zaszło 0,01%, to zapłacisz jak za rejestrację wolnej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie zapłacisz, bo domena jest na 99,9% przedłużona. ;-) Ale w razie gdyby zaszło 0,01%, to zapłacisz jak za rejestrację wolnej domeny.

 

Panie Przemysławie, a opcję na MAGEIA.PL kupić? Opłaca Pan, czy spada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Przemysławie, a opcję na MAGEIA.PL kupić? Opłaca Pan, czy spada?

 

Do listopada jeszcze czas, ale pewnie przedłużę. [/ot]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dzisiaj będę pytać abonentów czy mają zamiar przedłużyć domenę bo nie chce tracić pieniędzy na opcję ;)

Ja natomiast napiszę do abonentów domen, na które mam założone opcje, żeby nie zapomnieli o odnowieniach, skoro wydałem już na założenie opcji to przynajmniej nie stracę kasy na późniejszą rejestrację. ;)

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Master z tego co pisałeś to jesteś pełnoletni, a ja dalej odnoszę wrażenie, że mylisz forum z piaskownicą, a domeny z zabawkami do piaskownicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serdecznie dziękuję za pomoc.

 

12 złotych za rejestrację opcji.

 

Ja czasami lubię zażartować, choć to poczucie humoru nie zawsze jest na miejscu, a domena ANTYCHRYST.PL, na którą mam opcję, was może zaskoczyć, ale ja naprawdę mam duże szanse, od dzisiaj zaczyna wygasać. Ona jest zarejestrowana w Active24.

Share this post


Link to post
Share on other sites

master17 Ty możesz być zaskoczony, zaskoczyć się, a domena antychryst jest brzydka, a i tak zostanie przedłużona, ale Ty możesz wierzyć, że nie zostanie, ale i tak wiara przy antychryscie nic nie da, a Ty po cichu wierzyć możesz zawsze.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założę się o te 12 zł, że ani przez sekundę nie będzie wygasać. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena będzie jeszcze w "kwarantannie" 2 tygodnie.. I w tym czasie, obecny właściciel może ją jeszcze przedłużyć.

Dopiero po tym okresie domena spada :)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założę się o te 12 zł, że ani przez sekundę nie będzie wygasać. ;-)

 

Tak jak PB mówi. Active24.pl stosuje przedłużenia "typu AM" tj na ostatnią chwilę. Data modyfikacji domeny około 30 dni przed spadem w A24 to na 99,99% pozostałość po operacji odnowienia domeny.

Dziś renewal date o 17:15:35 zmieni się na 2013r.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że nikt nie przybił zakładu, bo bym przegrał. ;-p

 

W takim razie trzymam kciuki za realizację opcji. Btw opcję można przetransferować do premium.pl i w razie spadu zapłacić za rejestrację niecałe 11 zł brutto. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

Dzisiaj wieczorem kończy się abonament ANTYCHRYST.PL i w ostatniej chwili zakupiłem opcję. Wygasać będzie 2 tygodnie, a potem rejestracja.

 

Chyba wygram tą opcję. Ile Aftermarket zażąda ode mnie za rejestrację domeny? 12 złotych, czy 60 złotych?

 

"tisze jediesz dalsze budiesz"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a domena ANTYCHRYST.PL, na ktĂłrą mam opcję, was może zaskoczyć, ale ja naprawdę mam duże szanse, od dzisiaj zaczyna wygasać.

Hmm, nie rozumiem, dlaczego wogole zakładasz opcji na takiej domeny?

 

Wyszukiwań w Google - raczej nie.

Ok jako nazwa firma i są?

Nadaje się jako marka?

 

PS: Jako wolna zarejestrowałbym na 60% - ale musiałbym to jeszcze dokładnie pomyśleć - ale nie kupiłbym nawet za 50 PLN.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, nie rozumiem, dlaczego wogole zakładasz opcji na takiej domeny?

 

Wyszukiwań w Google - raczej nie.

Ok jako nazwa firma i są?

Nadaje się jako marka?

 

PS: Jako wolna zarejestrowałbym na 60% - ale musiałbym to jeszcze dokładnie pomyśleć - ale nie kupiłbym nawet za 50 PLN.

 

Koledzy potrafią za takie rzeczy, choćby jak Jahwe.pl, Mageia.pl - żądać 500 i odrzucać oferty 300 i 400. A ja jestem webmasterem i szukam pomysłów na serwisy, jakie będę pisał w roku 2013.

 

Fatalna? Pozycjonować można choćby na keywordy Jezus i Bóg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Fatalna? Pozycjonować można choćby na keywordy Jezus i BĂłg.

tylko po co?

 

Zresztą ten temat i pytanie właściciela domeny czy ją przedłuży już i tak jest na tak żenującym poziomie, że dalsze wgłębianie się losy webmastera, który hasła do swojej strony przekaże żonie i dziecku za pomocą zeszytu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pytanie właściciela domeny czy ją przedłuży już i tak jest na tak żenującym poziomie

 

 

Ale ja naprawdę nie zapytałem się właściciela Antychryst.pl czy on ją przedłuży.

Antychryst.pl miała być do dzisiaj, nie wiem co oni wyprawiają, bo we whois się zmienił wpis na:

 

expiration date: 2012.10.15 (wygasanie)

DOMAIN NAME: antychryst.pl s billing period had finished

a wczoraj pisało, że opłacona do: 2012.10.30

 

Po co? Ja zarabiam małe kwoty, szalone? Antychryst.pl kupić tylko po to, aby było zapleczem pozycjonerskim portalu OBogu.pl ?

 

No miejcie trochę wyrozumiałości, nie skreślajcie człowieka, on próbuje zarabiać na chleb - a Webmaster - cóż, zawód, jak zawód. Żadna praca nie hańbi, webmastera również.

To jest mała szansa, aby Panowie z tej firmy, którzy mieli, czytali nasze forum, wzajemnie sobie doradzających handlarzy domenami.

 

Szalony webmaster - hasła przechowuje w zeszycie, domeny zaplecza pozycjonerskiego kupuje za 32 + 12 złotego.

 

Ja naprawdę nie rozumiem. Ja jestem początkujący Webmaster, ale u kogo ja mam kupować taniej domeny swoich portali?

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena będzie jeszcze w "kwarantannie" 2 tygodnie.. I w tym czasie, obecny właściciel może ją jeszcze przedłużyć.

Dopiero po tym okresie domena spada :)

 

expiration date: 2012.10.15 (wygasanie)

DOMAIN NAME: antychryst.pl s billing period had finished

a wczoraj pisało, że opłacona do: 2012.10.30

To znaczy że, domena zacznie wygasać 10.15. o ile do tego czasu obecny właściciel jej nie przedłuży (bo, ma taka możlwość)

 

A to że, kolega założył opcję na taka a nie inną domenę.. to akurat jego sprawa ;) (i nic nam do tego)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

epson, i to jest słuszne podejście, moja decyzja, że płacę 32 + 12 - a ja w 2013 r. chcę jakąś stronę napisać, choć adres budzący dreszcze i ciarki na plecach, Antychryst.pl .

 

 

Ja sobie mogę pluć w brodę, 12 złotych poszło się kochać. PB stawiał zakład o 12 złotych, a ja nie przybiłem, a wygrałem, no kurcze, chciał się założyć o te 12. Na Whois w DNS.pl pisze po polsku - już wygasa, wygaśnie 15 X i twoja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że nikt nie przybił zakładu, bo bym przegrał. ;-p

 

W takim razie trzymam kciuki za realizację opcji. Btw opcję można przetransferować do premium.pl i w razie spadu zapłacić za rejestrację niecałe 11 zł brutto. ;-)

 

 

Dziękuję. :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

epson, i to jest słuszne podejście, moja decyzja, że płacę 32 + 12 - a ja w 2013 r. chcę jakąś stronę napisać, choć adres budzący dreszcze i ciarki na plecach, Antychryst.pl .

Ja sobie mogę pluć w brodę, 12 złotych poszło się kochać. PB stawiał zakład o 12 złotych, a ja nie przybiłem, a wygrałem, no kurcze, chciał się założyć o te 12. Na Whois w DNS.pl pisze po polsku - już wygasa, wygaśnie 15 X i twoja.

 

Master koniecznie musisz zmienić nick na mistrz Di 17 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×