Jump to content
Sign in to follow this  
TwoMoon

Dropped.pl - nie ma juz oplaty przez PayPal

Recommended Posts

Witam,

 

Chcialem przed chwila zasilic swoje konto na Dropped.pl i tym samym zaplacic za 2 pzechwycone domeny.

 

Natomiast nie widze opcji "oplata przez PayPal". Chcialem wiec oplacic karta - a tez sie nie udaje, bo jestem przerzucany od razu na Moneybookers. Generalnie nie wazne jaka opcje oplaty wybieram - jestem przerzucany na Moneybookers.

 

Ktos mial podobne problemy? I moze ktos wie co sie stalo z PayPal'em?

 

Dziekuje, Mikolaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktos mial podobne problemy? I moze ktos wie co sie stalo z PayPal'em?

 

Pewnie, że wiadomo - wyjaśnia to ten wpis właściciela Aftermarket.pl (Aftermarket.pl miał ostatnio duże problemy finansowe spowodowane przez PayPal): http://di.pl/topic/83836-wyplaty-i-sytuacja-finansowa-aftermarket

 

Trudno, żeby Michał z Aftermarket.pl współpracował dalej z PayPal jeśli ten wywinął mu taki numer (zablokował konto i kwotę na nim).

Co do zasilania kartą (kredytową lub zwykłą do konta) to ja czasem tak zasilam i wtedy przekierowuje mnie na PayU (Platnosci.pl), bo Aftermarket.pl sam nie obsługuje szybkich płatności tylko przez pośrednika - system płatności i to jest akurat zupełnie normalne, że przekierowuje na stronę systemu płatności.

 

Wiem, że nie jesteś z Polski to może konto masz założone w innej walucie niż złote? Wtedy płatności pewnie obsługuje Moneybookers, bo Platnosci.pl / PayU.pl nie obsługują płatności w obcej walucie (jest to wada tego systemu płatności).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki thomaso!

Nie czytalem tej informacji o PayPal.

Juz jestem w trakcie rozmow z pracownikami Dropped. Na Moneybookers jestem przekierowywany z uwagi na to ze mieszkam za granica (tak mi powiedziano doslownie).

Nie zle :) W tym przypadku nie rozumiem po co wszystkie pozostale opcje oplaty - jak na przyklad Sofortüberweisung, iDEAL i inne - jak wszyscy obcokrajowcy beda przekierowaywane na Moneybookers.

No na razie mi daja dodatkowe 72 godziny na oplate zwyklym przelewem, bo te pierwsze 72 godz. uplywaja jutro (a jutro piatek) i nie jestem w Polsce :)

No zobaczymy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×