Jump to content
Sign in to follow this  
damien

pagemaker.pl - partner AM - dostęp do FTP

Recommended Posts

Cześć,

 

Jakiś czas temu kupiłem konto u partnera AM, firmy prowadzącej serwis Pagemaker.pl.

 

Niestety nie mam pojęcia jak się zalogować na ten serwer przez klienta ftp.

 

Nie piszę na BOK, bo zależy mi na czasie. Może wiecie, jak wygląda schemat danych dostępowych do serwerów FTP u partnerów Aftermarket?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post pisałem w nocy, może nie do końca jasno się wyraziłem. Chodzi mi o to, że nie otrzymałem od tej firmy żadnego emaila z danymi. Mam dane dostępowe do panelu, ale nie wiem jak się dostać do serwera FTP, żeby wrzucić pliki strony internetowej.

Znam też subdomenę, jaka została mi przypisana (damien.47.pl).

Chodzi mi po prostu o nazwę serwera do jakiego mam się logować, login (czy to jest nazwa konta czy email, którym się loguję do serwisu) oraz czy hasło jest to samo, co do panelu w serwisie WWW.

 

Pytam tutaj, gdyż mamy weekend i mam nadzieję, że szybciej tutaj mi ktoś podpowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie mogę odszukać moich danych które miałem do logowania się tam, ale jak masz dostęp do panelu administracyjnego - tam możesz zmienić sobie hasło do ftp, a loginem do ftp był u mnie login - u Ciebie bedzie to damien

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, metodą prób i błędów udało mi się dostać do konta FTP.

 

Okazało się, że nazwa hosta to subdomena, która jest przypisana do konta, loginem jest nazwa użytkownika, a hasło - nie wiem, ale zresetowałem hasło do Direct Admin, a tam było ustawione, że dane te będą również służyć do logowania się na główne konto FTP. A więc działa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×