Jump to content
Sign in to follow this  
master17

Odnowienie domen 200 zł taniej - legalne?

Recommended Posts

ZUS), przeważnie tylko przyjdziesz i 7-15 (lub 8-16) zrobisz co do Ciebie należy i więcej przeważnie Ciebie nie obchodzi.

 

Ja obserwowałem koleżanki i kolegów, z roboty. Dokładnie: przesiedzieć 8 godzin, połowę obijanie się na plotkach i nic więcej ciebie nie obchodzi.

 

A moja droga - pracuję całymi dniami, ile mam sił. Ja nie pierdzę w stołek, nie spędzam całego dnia na plotkach z koleżankami z pracy. Adrian kołodziej i Łukasz Jamroży - nauczyciele E-biznesu - gwarantują: jak solidnie pracujesz, twój biznes musi wydać owoce.

Ty pracowałeś na siebie i nad swoim biznesem - nie ma wyjścia - ty kiedyś wygrasz. A koleżanki? W pracy się obijały, w domu cały dzień na serialach TV.

 

Nie ma siły - wygrasz ty - nie one - bo ty latami szlifowałeś stworzenie swojego biznesu, a dyplom Biznesu miałeś na 5 - kto się zna, tak jak ty? Nikt. A ci znajomi? Pierdzą w stołki, a potem całe popołudnia na TV.

 

Biznesmen ma drogę własną - on się nie obija, ale co zarobi = 100 % jego.

Jak ja mam do śmierci pracować za minimalną, to po opłaceniu rachunków, chodziłbym nagi i głodny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Master17, problem w tym że Ty nigdy nie osiągniesz sukcesu o którym piszesz. Nie każdemu jest to po prostu dane.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master17, problem w tym że Ty nigdy nie osiągniesz sukcesu o którym piszesz. Nie każdemu jest to po prostu dane.

 

Trochę to (ale to tak do końca nigdy się nie da ocenić), ale też trochę to, że albo się pisze o czymś albo działa w czymś. A jak na pisaniu się skończy to nie będzie z tego efektów (no i pieniędzy), a z działań już tak, nawet najprostszych.

 

@master17 - jakbyś chciał dobrą domenę na portal o nagości to daleko nie musisz szukać - https://premium.pl/nagosc.pl (na pewno byśmy się dogadali). ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nie każdemu jest to po prostu dane" - tak jak Thomaso pisze, nie do końca da się to ocenić, kiedy znacie mnie tylko z forum :)

Moje atuty: jakość i staranność wykonania stron internetowych.

 

Jedyna miara Webmastera = ilu posiada czytelników w internecie.

Nie da się ocenić Webmastera inaczej, jak po ilości czytelników i wysokości zarobków.

 

E-BIZNES = portalu na poziomie nie wykonasz w 2 tygodnie - w biznesie wszystko musi być przemyślane, jak w szwajcarskim zegarku.

 

Co ja za jeden? Spytajcie się za kilka lat ile zarabiam, inaczej ocenić mnie się nie da :)

 

Chcecie szybko? To kto we mnie zainwestuje 10 tysięcy? Jakbym miał na start 10 tysięcy, poszłoby szybko.

A że nie mam - oceńcie mnie za parę lat - po prostu - i co? Wyszło coś z tego? Ile UU, ile $$$ - innych miar człowieka nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master, zejdź na ziemię. Chcesz żeby serwis o Bogu zarabiał więcej niż NK?

Jaki masz model biznesowy? Utrzymywanie się z reklam?

 

Zweryfikuj swoje życiowe plany i weź się za coś, co da Ci pieniądze. Aha i nie słuchaj "nauczycieli e-biznesu" tylko rób swoje. Albo idź do pracy.

 

BTW Pokaż jakiś wysokiej jakości serwis Twojej roboty.

 

Jeśli jesteś dobry, to owe 10K które potrzebujesz, zarobiłbyś w 3 miesiące na etacie.

Edited by damien

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się na co byś wydał te 10 tys. i za co oferujesz w zamian, jaki udział i w czym? Jakie jest ryzyko tego kto ma wyłożyć kasę, a jakie jest twoje? Co byś zrobił, gdyby nie wyszło i straciłbyś te pieniądze?

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Model biznesowy - kilka portali - zarobki na każdym do 1 tys. złotych z reklam.

Król nagości w internecie - sieć stron - zarabiająca kilka tysięcy złotych - ale SMS-ami (są to treści płatne SMS-em).

Daje to pensję miesięczną = 10 tysięcy = na co składa się około 30 stron www.

 

Potem przystąpię do realizacji mojego pomysłu = portal, który będzie klasy NK.pl . Ale do tego czasu muszę być biegły w PHP i grafice.

 

10K zarobiłbym w 3 m-ce = tak, jakbym dostał etat, w moim miasteczku etaty są tylko po znajomości i nie da ci nikt, albo za minimalną.

 

To ja wam powiem: dzisiaj w ogóle nie pracuję, a 520 mi dają, bez pracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się na co byś wydał te 10 tys. i za co oferujesz w zamian, jaki udział i w czym? Jakie jest ryzyko tego kto ma wyłożyć kasę, a jakie jest twoje? Co byś zrobił, gdyby nie wyszło i straciłbyś te pieniądze?

 

Wierzysz we mnie = otrzymasz z powrotem kilka razy tyle.

 

Nie wierzysz we mnie = i tak byś nie dał.

 

A jakbym stracił te 10 tysięcy? Dla mnie 10 tysięcy to grosze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

never surrender - nigdy się nie poddawaj

 

Pracą i inteligencją - pokaż po prostu, kilka milionów czytelników na twoich portalach.

Oni myślą: tylko cwaniacy ze szmalem - a ty pokaż pracą i inteligencją.

 

Nigdy się nie poddawaj, a pensji wywalczysz tyle, ile ma 10-ciu twoich znajomych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki koleś jak ja, potrafi ludzi nawet do szału doprowadzać :) Taki jestem:

 

- Nie mam kompletnie nic, ale mi się uda.

 

- Kurde, w życiu ci się nie uda.

 

- A ja i tak, pracą i inteligencją udowodnię, że się uda.

 

 

Do mnie potrzeba mieć żelazne zdrowie psychiczne - bo mi się uda :) Ciężką, wytrwała pracą i inteligencją. Musi się udać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ręce opadają...

"Zarabiasz" 500 zł miesięcznie, a 10K to dla Ciebie grosze? Jeśli miałbyś chociaż te 10 tysięcy, nie byłoby tematu.

 

Nie ma dla Ciebie pracy w Twojej miejscowości? Wyprowadź się do dużego miasta albo chociaż pracuj zdalnie, przez Internet. Skoro jesteś takim dobrym webmasterem, na pewno pracodawcy będą się o Ciebie zabijać.

 

Pokażesz jakiś wysokiej jakości serwis, który stworzyłeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pokażesz jakiś wysokiej jakości serwis, który stworzyłeś?

 

Ja się wycofałem - zarówno z portali, jak i z handlu domenami. Teraz - tylko nauka i zbieranie funduszy.

Powiem tak:

- moje fora dyskusyjne oceniano tak - jak tu milutko i jakie ładne,

- moje strony: jak to ładnie wykonane, szacuneczek.

 

Ja wierzę w jakość wykonania: podstawa to domena i ładny wygląd.

 

Ręce opadają...

"Zarabiasz" 500 zł miesięcznie, a 10K to dla Ciebie grosze? Jeśli miałbyś chociaż te 10 tysięcy, nie byłoby tematu.

 

16-cie lat temu za zaoczną, policealną Niepubliczną Szkołę biznesu zapłaciłem 3 k.

11-cie lat temu za Profesjonalną Szkołę Biznesu zapłaciłem ponad 10 k.

W ciągu ostatnich 6 lat za paierosy zapłaciłem 30 k.

W latach 2014-2015 otwieram firmę, a moja pensja wyniesie 10 k m-c.

 

Możecie wierzyć lub nie - do mnie internetowi guru e-biznesu pisują listy - my w Ciebie wierzymy, bo my zaczynaliśmy tak samo jak ty - i pierwsze pieniązki pojawiały się po 5 latach pracy.

Moi znajomi z internetu nie mieli na szynkę do chleba, a dziś są milionerami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majster do Kart Tarota:

 

- ludzie potrafią się całe życie przepier*alać, a ja tak ciężko pracuję.

 

Karty Tarota do Majstra:

 

Sygnatura:

- ciesz się, bo masz robotę w domu, o jakiej ludzie tylko marzyć mogą.

 

Dzisiaj:

- wyolbrzymiarz Majster swoje problemy.

 

Za chwilę:

- nabywasz mądrość życiową, matka ci pomaga.

 

Co się stanie:

- same dobre wiadomości, dzięki mądrości i systematyczności działań.

 

Potem:

- bądź okrutny wobec innych.

 

Czym się to zakończy:

- zrealizowanie twoich planów potrwa długo. Ty masz świetną intuicję i marzenia. Praca dzisiaj = bogactwo jutro.

 

Karty Tarota, godz 01:21, jak Psalm 121, pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W biznesie tak na samą wiarę - ciężko...

 

Dalej nie wiem na co te 10 tys., na hosting? Myślałem też, że robisz świetne strony łącznie z PHP i grafiką. Środki możesz pozyskać z UE, nawet wielokrotność 10 tys., tylko biznesplan musi przejść... Myślisz, że Twój by dał radę? A dlaczego/dlaczego nie?

 

Ja myślę, że, po krótkim czasie okazało by się, że potrzebujesz jeszcze 10K, a potem jeszcze 50K i tak dalej... a rentowności i tak by nie było...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dalej nie wiem na co te 10 tys., na hosting?

 

Wydatki będą :) Karty Tarota nie kłamią - tysiąc razy pytałem i tyle samo razy mówiły: tobie się uda. Podstawa - udowodnij, że jesteś orłem, udowodnij, że jesteś karate kidem i Chuckiem Norrisem internetu. Pokaż milion osób na twoich stronach o Bogu - i pokaż dwa miliony osób, na twoich portalach o nagości i o seksie.

 

Udowodnij, że twój portal jest lepszy od Nasza Klasa i od Faceboga.

 

Pokaż ludziom 30-ci serwisów, a czytelnicy z zachwytu niech padną na kolana :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dominator di.pl, jutro król polskiego internetu, za miesiąc władca świata. ;-)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja myślę, że, po krótkim czasie okazało by się, że potrzebujesz jeszcze 10K, a potem jeszcze 50K i tak dalej... a rentowności i tak by nie było...

 

 

Mój kuzyn stoi na targu i zarabia 20 k sprzedając koszulki z napisami. 2 m-ce siedziałem nad projektem sklepu internetowego i biznes planem. Obiecałem mu = 30 k zł m-c, przez internet - o połowę więcej, niż ma na targu.

 

Moje warunki:

- firma VD pracę wyceniła na 100 k złotych,

- ja to zrobię za 100 zł co m-c plus połowę zarobków.

 

Udowodniłem zarobki 30 k zł co m-c (cena zakupu koszulki z napisem to 8 zł, sprzedają się po 18 zł, czyli 125 % marży).

 

I wiecie co on na to?

- Wierzę w te zarobki. Nawet połowę zysków mogę ci dać. Ale wiesz co? Nawet 50 zł pensji ci nie dam.

 

A Majster na to:

- o mój Boże, firma VD pracę wyceniła na 100 k - minimalna 1.500 - a kuzyn za zapierdol od rana do nocy 50 nie da - LOL.

Woli stać na targowisku w zamian za 20 k. LOL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dominator di.pl, jutro król polskiego internetu, za miesiąc władca świata. ;-)

 

No sorry Pb, ale pogadać nie ma z kim ;) I tak wyszło. Marzenia się spełniają, jeśli uwierzysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za miesiąc władca świata. ;-)

 

Jeśli szczerze uwierzysz, możesz dokonać niemożliwego.

 

Ten przypadek kuzyna - na targowisku zarabia 20 k.

Majster mówi:

- mój biznes plan pokazuje, że najlepszym sklepem internetowym zarobisz więcej, niż stojąc na targu.

 

Kilku osobom opowiadałem:

- ja nie wierzę, to niemożliwe. Sklep internetowy miałby miec większe obroty od stoiska na targowisku? Niemożliwe, po prostu.

 

Ludzie są niewierzący:

- ten sklep internetowy obsługuje cała Polskę,

- stoisko na targu tylko kilku przypadkowych przechodniów.

 

Majster mówi:

- sklep internetowy, jaki wykonam, będzie miał takie obroty, że 10-ciu pracowników minimum potrzeba.

Oni na to:

- niemożliwe, aby sklep internetowy sprzedawał więcej niż kilka koszulek dziennie.

 

A ja się pytam:

- jeśli ja jestem takim świrem, to dlaczego dali mi dyplom Biznesu na 5 ?

 

Orzeł matematyki, orzeł na studiach biznesu, ekspert internetu:

- sklep internetowy miałby coś sprzedać? Nie wierzę. A już koniec świata, żebyś to ty, Majster, handlował :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majster, słuchy mnie doszły że w Krzemowej Dolinie nowy drapacz chmur stawiają...podobno dla Ciebie...:)

A tak na marginesie. Jedynak jesteś czy masz rodzeństwo? Bo wydaje mi się że jesteś najstarszy...

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już dawno się tak nie ubawiłem, jesteś lepszy niż Król Julian :D

 

Cieszy to, że ubaw do łez - a nie do szału.

 

Majster do Kart Tarota:

- i co sądzić o tej wypowiedzi Barta?

 

Karty Tarota do Majstera:

- oni nie rozumieją i nutka zazdrości. Dzisiaj jesteś przekonany o własnej nieomylności. Musisz ślepo dążyć do celu. U celu musisz dążyć do władzy za wszelką cenę. Dzięki pieniądzom osiągniesz wielkie szczęście rodzinne. Gwarantowany wielki sukces osiągniety dzięki przenikliwości, a twoja firma będzie wzorem, dzięki dobrej organizacji pracy. Szykują się wielkie oszczędności na resztę życia.

 

Karty Tarota, g. 02:41.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majster, słuchy mnie doszły że w Krzemowej Dolinie nowy drapacz chmur stawiają...podobno dla Ciebie... :)

A tak na marginesie. Jedynak jesteś czy masz rodzeństwo? Bo wydaje mi się że jesteś najstarszy...

 

Mam starszą siostrę, dla której internet to zło i dzieło Szatana.

 

Mój plan:

- nie drapacz chmur w Krzemowej dolinie.

Ja kupuję mieszkanie w Sopocie, cena 600 k. Będę miał blisko na plażę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby zerwać jabłko też musisz najpierw drzewo posadzić.

 

To założony przeze mnie temat, czyli wybaczacie, że trochę zwierzeń ;) Ale o domenach i portalach ;)

 

PODSUMOWANIE:

 

- Majster, jak się urodziłeś biedny, umrzesz biedny - urodziłeś się bogaty, umrzesz bogaty.

 

Wersja Majstra:

- Całe życie oddać pracy, nauce, inteligencji - a ci się uda - jeśli wierzysz. Jeśli masz marzenia, cały Wszechświat im potajemnie sprzyja. Tylko osoby, które podejmą się dokonać niemożliwego, tego dokonują.

 

Odpowiedź:

- niektórym się udało, ale nie Tobie.

Coś osiągnąć, to portal zrobić w 2 tygodnie i udało się, jak ślepej kurze ziarnko.

Do sukcesu dojść pracą i inteligencją, no co ty chłopie opowiadasz. Jeszcze nikt niczego nie dokonał pracą i inteligencją.

Materiały na portale zbiera od kilku lat? Jeszcze żaden webmaster tak mnie nie ubawił. Materiały to się zbiera w 2 godziny, a portal strzela w 1 dzień :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master, to nie jest Twój prywatny blog - jeżeli nie masz nic ważnego (*nie musi to być ważne ale byłoby super gdyby wnosiło jakąkolwiek wartość) do przekazania Polskiej społeczności inwestorów domenowych po prostu nic nie pisz. Forum to miejsce wymiany zdań i zderzania się poglądów różnych osób a nie gadania z samym sobą o niczym.

 

Pewnie cię to teraz nie przekonuje ale pomyśl że za kilka lat będziesz żałował tego w jaki sposób myślałeś o pewnych sprawach...

BTW: Duże rzeczy (jak "praca", "nauka", "inteligencja") składają się z małych czynności dnia codziennego, jak w to wpisuje się indoktrynacja ludzi dla których jesteś tylko anonimowym śmiesznym głosem z internetu.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×