Jump to content
Sign in to follow this  
Guest anglik

Ostatnio Przeczytane W Japonii

Recommended Posts

Guest anglik

Mój znajomy mieszkający w Japonii, powiedział mi o artykule który ukazał sie w tamtejszych mediach. Artykuł poświęcony jest wartosci domen dwuliterowych z jakąś cyfrą i samych trzyliterówek. Badanie przeprowadzono wśród losowo wybranej grupy. I co się okazało. Domeny typu PL1.PL otrzymały aż 79% głosów!!!

 

Po tym artykule na japońskiej giełdzie ceny spółek mających w nazwie dwie litery z liczbą bardzo mocno zdrożały. Odczuły to też indeksy giełdowe w tym rejone świata.

 

Bardzo wiele róznych firm poszukuje takich adresów (oczywiście w Azji) aby podnieśc swoją wartośc giełdową.

 

Czyżby nowy trend?

 

 

Pozdrawiam

 

Żródło:Japoński odpowiednik strony www.cenarejestracji.pl (przygotowaniu)

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi pachnie próbą nakręcenia koniunktury na tego typu domeny, bo coś trzeba zrobić szczególnie z tym mnóstwem .com tego typu, zalegającymi bezczynnie u domeniarzy. Może w sondzie pytali ludzi, czy fajniejsze są xho.com, fqp.com, mp3.com czy ps2.com. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Informuję wszystkich forumowiczów, że tekst ten wymyśliłem.

 

Kierowałem sie wieloma subiektywnymi przesłankami.

 

Miedzy innymi tym, że nie przepadam za 3literówkami ponieważ wywołują one u wielu osób spazmatyczne orgazmy, wybuchy euforii. Jest to widoczne na forach i nie tylko.

Informuję że w dniu dzisiejszym zostały zakończone dwie aukcje 3literówek na Allegro. Jedna nie miała ofert kupna, a druga została sprzedana za 14 zł!!! Startowały od 1zł, b.c.m. Już nie pamiętam na jakim forum był wielki zachwyt nad tymi domenami (celowo obserwowalem aukcje). I co? I wielkie nic!

 

Chciałem także sprawdzic, czy jestem w stanie wzbudzic jakis niepokój, bawiąc się w 'LEMA AMATORA'. Muszę przyznac, że w minimalnym ułamku procenta udało mi się to. (psychologia tłumu)

 

Jeżeli kogoś zaniepokoiły baśnie z Krainy Kwitnącej Wiśni to przepraszam.

Jeżeli rozśmieszyły to jest mi bardzo miło.

 

Pozdrawiam.

Lem Amator

Dane do wiadomości redakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Informuję wszystkich forumowiczów, że tekst ten wymyśliłem.

No to słusznie pachniało mi to manipulacją. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

żartowniś... :P

 

a przy okazji: nie chce ktoś kupić 30 tego typu domen? zarejestrowane do 13 marca 2008...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze co pomyślałem to to, że dziwne jest mieć znajomego w Japonii. Niby nic niezwykłego, ale jakoś mi to nie przypasowało do całości. A już domeny typu we3.pl itp ..... :rolleyes:;)

 

A tak na marginesie, coś jednak w tym jest ponieważ na All[...] coraz częściej widzę domeny typu sex4U.eu czy security4U.eu ( licytowałem i cena wynosiła 1zł BCM - byłem jedynym licytującym; mam ponad 170 komentarzy, a gość w powodzie odwołania napisał, że brak potwierdzenia. Żałosne. ). Czy też inne xxxx4U.xx - ciekawe jakby nie było zjawisko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×