Jump to content
KapitanX

Pomoc w doborze domeny

Recommended Posts

Hej,

Chciałbym prosić forumowiczów o pomoc w doborze domeny. Potrzebuję domeny PL nawiązującej do odkrywcy, analizatora... człowieka, który analizuje... może być lekko humorystyczne jak i mogą to być różne wariacje słowne czy też lekkie słowotwórstwo...

 

Dodam, że nie interesuje mnie odkupienie domeny, chodzi mi po prostu o wolne. Można śmiało pisać w tym temacie jak ktoś ukradnie to trudno. Chyba że macie jakąś perełkę i z jakiegoś powodu sami jej nie rejestrujecie to proszę o priv.

 

Pozdrawiam.

Edited by KapitanX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ma być dobra, nie będzie wolna. Jeśli ma być dobra, będzie realnym słowem kluczowym, a nie "wariacją słowną". Jeśli z góry negujesz przejęcie z rynku wtórnego, to z dużym prawdopodobieństwem wyklucza to wysoką jakość. Dobre domeny nie są dostępne za 0zł w promocji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odkrywcy, analizatora... człowieka, ktĂłry analizuje... może być lekko humorystyczne

 

czlowiekanal.pl

czlowiek-anal.pl

 

połączenie niechęci wydawania pieniędzy z brakiem weny to chyba najgorsze co może być :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedzi ale chciałbym uniknąć wyodrębniania słowa "anal" chyba z wiadomych przyczyn... z tą niechęcią do wydawania pieniędzy to tak nie do końca... po prostu nie mam ich za wiele.

Edited by KapitanX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za podpowiedzi ale chciałbym uniknąć wyodrębniania słowa "anal" chyba z wiadomych przyczyn... z tą niechęcią do wydawania pieniędzy to tak nie do końca... po prostu nie mam ich za wiele.

 

Nikt Tobie dobrej nazwy za friko nie poda. Jeżeli nazwa będzie dobra to ktoś przygarnie ją dla siebie. Jeżeli faktycznie nie chcesz wydawać funduszy na domenę to należałoby usiąść ze znajomymi, wypić parę piwek i coś wykombinować ;) .

 

Jako że masz login KapitanX na myśl przyszła mi nazwa KapitanAnaliza - od taki żarcik ;)

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

anal i ZUS to chyba trochę przesada już ;-)

 

Zus ma takie a nie inne podejście do obywatela ;) Ale w sumie to nie serwis o ubezpieczeniach społecznych :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

anal i ZUS to chyba trochę przesada już ;-)

 

Bo ja wiem czy przesada, myślę że te 2 słowa bardzo do siebie pasują ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuję domeny PL nawiązującej do odkrywcy, analizatora... człowieka, który analizuje... może być lekko humorystyczne jak i mogą to być różne wariacje słowne czy też lekkie słowotwórstwo...

 

analinauta.pl

analiteusz.pl

Krótkie, wolne, "anali" oraz "analit" sugerują związek z analityką, a przyrostki odnoszą się do człowieka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest pomoc przy doborze domeny tylko wykonanie całkiem dużego nakładu pracy zupełnie za darmo i na darmo - bo jak mniemam na wht.pl poprosisz o darmowy hosting a na np. php.pl o napisanie skryptu portalu, gdzie informatycy będą się zabijać abyś wybrał ich projekt. Pracownicy też z chęcią będą pracować przy tym projekcie na Ciebie - w ramach wolontariatu lub zupełnie na czarno.

Na przekór sobie i społeczności di.pl która odmawia uczestniczenia w tym niewolniczym procederze podając jakieś głupie nazwy siadłem przy arkuszu i wykonałem pracę całego zespołu specjalistów, a teraz do oceny przesyłam tą kreację:

yxgsc77e.png

 

Analiusz to oczywiście nawiązanie do Amadeusza - Mozart słynął z radosnego przysposobienia, reszta jest chyba jasna.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adelard aleś Ty błyskotliwy, elokwentny i zabawny... zaśpiewaj mi jeszcze piosenkę o tym co robię i kogo wyzyskuję... a później poproś administrację o usunięcie forum lub wprowadzenie płatności za kożystanie z niego...

 

ku gwoli ścisłości nikt tutaj nie stosuje Twojego wyimaginowanego "odmawiania" pomocy w wymyśleniu domeny, po prostu kilka normalnych pomysłów padło a część humorystyczna nie boli... w innym temacie pomogli mi znaleźć dobrą domenkę za darmo i obyło się bez pajaców których starasz się reprezentować...

Edited by KapitanX
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adelard aleś Ty błyskotliwy, elokwentny i zabawny... zaśpiewaj mi jeszcze piosenkę o tym co robię i kogo wyzyskuję... a później poproś administrację o usunięcie forum lub wprowadzenie płatności za kożystanie z niego...

 

ku gwoli ścisłości nikt tutaj nie stosuje Twojego wyimaginowanego "odmawiania" pomocy w wymyśleniu domeny, po prostu kilka normalnych pomysłów padło a część humorystyczna nie boli... w innym temacie pomogli mi znaleźć dobrą domenkę za darmo i obyło się bez pajaców których starasz się reprezentować...

 

Dziękuję że mogę wykonać dla ciebie za darmo kolejne zlecenie - może nie jest to praca do końca moja ale nie robi ci to chyba różnicy?

Skap - Bękarty Globalizacji

 

Wraz ze wschodem słońca zaczyna się moja dniówka

Mam 12 lat, żyję w smutku, tutaj obok, w innym wymiarze

Moje małe ręce produkują tysiące zabawek

Którymi gdzieś tam będą bawić się dzieci takie jak ja

 

Prawdziwe ofiary obłędnej gry

Gospodarka rynkowa szuka mięsa łatwego do wyzyskiwania

Masowa produkcja, która jest źródłem dobrobytu

To miliony dzieci niewolników, dzieci-niewolników

Skazanych

 

NIE WIEM, CZYM JEST GLOBALIZACJA

NIE WIEM, CZYM SĄ PRAWA CZŁOWIEKA

JESTEM TYLKO OGNIWEM ŁAŃCUCHA, KOLEJNYM ELEMENTEM POTWORNEJ UKŁADANKI

NIE WIEM, CZYM JEST GLOBALIZACJA

NIE WIEM, CZYM SĄ PRAWA CZŁOWIEKA

JESTEM TYLKO OGNIWEM, GNIEWEM TWOJEGO BOGA

 

Możesz o nich rozmyślać z obojętnością

Jak o zrobotyzowanych maszynach, produkujących bezustannie

To kolejny jasny przykład, jaki jest bóg, którego należy czcić

Cel uświęca środki w obliczu boga pieniądza, boga pieniądza

 

NIE WIEM, CZYM JEST GLOBALIZACJA

NIE WIEM, CZYM SĄ PRAWA CZŁOWIEKA

JESTEM TYLKO OGNIWEM ŁAŃCUCHA, KOLEJNYM ELEMENTEM POTWORNEJ UKŁADANKI

NIE WIEM, CZYM JEST GLOBALIZACJA

NIE WIEM, CZYM SĄ PRAWA CZŁOWIEKA

JESTEM TYLKO OGNIWEM, GNIEWEM TWOJEGO BOGA

 

Niniejszy proszę administrację o usunięcie forum lub wprowadzenie płatności za korzystanie z niego.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dość, że plagiat to w dodatku nie na temat, źle wybadany przedmiot piosenki i niski poziom ironii... nie podoba mi się Twoja wykonana dla mnie darmowo/niewolniczo praca, a kysz!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×