Jump to content
Bazyli

Powolna agonia co.pl ?

Recommended Posts

Odnoszę wrażenie iż następuje eutanazja co.pl. Pomimo szumnych zapowiedzi nie zrobiono niczego aby ją promować. Sprzedał ktoś za jakiś porządny grosz xxx...co.pl? U mnie zainteresowanie było jedną : Ogrzewanie.co.pl ale też zdechło. Zatem pytam firmę co zamierza robić w kierunku promowania swojego wynalazku od którego zaczęły się problemy AM ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam, nie miałem i raczej nie będę miał żadnej.

 

Najbliższe 30 dni powinno zadecydować o być albo nie być całego rejestru:

 

 

Liczba ogółem zarejestrowanych domen: 9611

Liczba domen wygasających w ciągu najbliższych 30 dni: 7131

 

Obstawiam, że z tych 7k zostanie może jakiś 1k najmocniejszych keywordów.

 

PS. pb myślisz, że ktoś jest na tyle odważny żeby mieć ich +1000? :-p

 

Aktualne statystyki:

 

 

Liczba ogółem zarejestrowanych domen: 2748

 

Liczba domen zarejestrowanych w ciągu ostatnich 24 godzin: 0

Liczba domen zarejestrowanych w ciągu ostatnich 30 dni: 52

Liczba domen wygasających w ciągu najbliższych 24 godzin: 14

Liczba domen wygasających w ciągu najbliższych 30 dni: 571

 

Byłem całkiem blisko :P

 

Edit: O ile się nie mylę to wychodzi, że niewiele ponad 250 z wygasających wtedy domen zostało przedłużonych...

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie wierzyłem w .co.pl i dlatego w żadną nazwę nie zainwestowałem. Jak widać podjąłem słuszną decyzję. Nie wyobrażam sobie abym miał stawiać serwis na domenie .co.pl.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, niestety problemy wynikłe z blokady konta PayPal spowodowały, iż wiele planów związanych nie tylko z tą domeną, ale i z innymi sprawami musieliśmy odłożyć na przyszłość :( Także nasze rozwiązanie dla co.pl planowane na ten rok pojawi się dopiero na początku przyszłego. Mam jednak nadzieję, że spodoba się ono naszym użytkownikom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, niestety problemy wynikłe z blokady konta PayPal spowodowały, iż wiele planĂłw związanych nie tylko z tą domeną, ale i z innymi sprawami musieliśmy odłożyć na przyszłość :( Także nasze rozwiązanie dla co.pl planowane na ten rok pojawi się dopiero na początku przyszłego. Mam jednak nadzieję, że spodoba się ono naszym użytkownikom :)

Moje pytanie brzmiało nie...kiedy ?... a ...co ?...zamierza zrobić w tym kierunku. Ale dziękuje za odpowiedź na nie zadane pytanie...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, niestety problemy wynikłe z blokady konta PayPal spowodowały, iż wiele planów związanych nie tylko z tą domeną, ale i z innymi sprawami musieliśmy odłożyć na przyszłość :( Także nasze rozwiązanie dla co.pl planowane na ten rok pojawi się dopiero na początku przyszłego. Mam jednak nadzieję, że spodoba się ono naszym użytkownikom :)

 

Czy ktoś odczuł podobne wrażenie, że to jakiś starsza wypowiedź? Ile można o tym PayPalu... :P Mimo wszystko jak każdej końcówce życzę powodzenia ;-)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś odczuł podobne wrażenie, że to jakiś starsza wypowiedź? Ile można o tym PayPalu... :P Mimo wszystko jak każdej końcówce życzę powodzenia ;-)

 

Może tyle ile będzie grała WOŚP albo do kiedy w dobrej formie będzie Eska Rock? ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×