Jump to content
513581

Forum zle dziala.

Recommended Posts

Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie, ale w trakcie takiej kilkudziesięciosekundowej zwiechy jak kliknę na logo di.pl przechodzi bez problemu na stronę główną, jednak po kliknięciu w wybrany wątek najczęściej znów jest zwiecha...

 

Ponadto problemy zaczynają się dopiero wtedy, gdy przechodzę do konkretnego wątku (klikając w temat, przejście do pierwszego nieprzeczytanego.., lub ostatniego posta). Strona główna i wejścia do poszczególnych działów są ok.

"Wyświetl nową zawartość" też zawiesza Forum (ale nie tak często).

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, dziwny jest ten świat. Mi muliło DI i strona główna AZ. Przez telefon powiedziałem do AZ o problemie mulenia ich strony głównej. Po telefonie nie tylko AZ zaczęło śmiagać jak błyskawica - ale co za zbieg okoliczności - DI też ruszyło jak błyskawica ( a wy macie domenę w AZ).

 

Czy to możliwe - że problemem nie był serwer OVH, ale domena w AZ.pl? Powiedzieli mi - w AZ rzeczywiście mieliśmy małe trudności techniczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

forum ostatnio muli, ale zeby zakładac specjalny wątek z tej okazji?

 

moim zdaniem założenie tego wątku było jak najbardziej potrzebne, może szybciej coś się poprawi

dla mnie aktualna sytuacja jest masakryczna, pewnie czytam forum jak każdy: nowa zawartość --> otwieram kilka interesujących mnie wątków w nowych zakładkach i po kolei je czytam.Przykładowo dziś na 4 otworzone wątki, żaden się nie załadował.

Każdą zakładkę muszę osobno odświeżać i dopiero wówczas mogę sobie poczytać, wielokrotnie zamykałem po prostu zakładki bo mi się nie chciało odświeżać ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to problem po mojej stronie czy wina forum ale jakieś kilka tygodni temu po wyczyszczeniu cache musiałem znów aktywować mój profil tutaj na forum, w wyniku tego teraz jestem jako nowy użytkownik chociaż jestem na forum chyba już ze dwa lata, cała moja skrzynka z wiadomościami jest pusta, wszystko się wyczyściło i zauważyłem to dopiero teraz kiedy szukałem jednego z użytkowników z którym korespondowałem przez di. Czy to normalne że tak się stało ? Da się jakoś wrócić do mojego poprzedniego profilu ?

 

PS. Nie wiem czy pisze w odpowiednim wątku, jeśli nie proszę administratora o przeniesienie tego posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na swoim serwerze z OVH zauważyłem takie same "dolegliwości".

 

Do tej pory najlepszy serwer, jaki miałem, to był Linuxpl.com . A moje marzenie to Home.pl . Moje najgorsze to były LiveNet.pl i Az.pl . Ale ostatnio mam AZ i działa okey.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tej pory najlepszy serwer, jaki miałem, to był Linuxpl.com .

 

Tez mialem na linuxpl.com i tam sie wlasciciel zmienil, w dniu zaplaty abonamentu rocznego dowiedzialem sie ze cena wzrosla 8 razy za moje konto, nawet nie zdarzylem danych zgrac a na moje prosby o przeslanie mi danych odpowiedzieli ze musze zaplacic za caly rok.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to problem po mojej stronie czy wina forum ale jakieś kilka tygodni temu po wyczyszczeniu cache musiałem znów aktywować mój profil tutaj na forum, w wyniku tego teraz jestem jako nowy użytkownik chociaż jestem na forum chyba już ze dwa lata, cała moja skrzynka z wiadomościami jest pusta, wszystko się wyczyściło i zauważyłem to dopiero teraz kiedy szukałem jednego z użytkowników z którym korespondowałem przez di. Czy to normalne że tak się stało ? Da się jakoś wrócić do mojego poprzedniego profilu ?

 

Jeśli dobrze pamiętam, to wcześniej pisałeś z konta z końcówką 0000, a teraz z 00.00, w takim przypadku nie ma niczego dziwnego w tym, że masz pustą skrzynkę i brak wcześniejszych postów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalej wam muli?

 

Sprawdziłem właśnie z 50 krajów i różnych ip i czas odpowiedzi to max 2 sekundy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu wyskakuje mi taki/tego typu błąd, wydaje mi się, że przy dodawaniu postów lub podglądzie przed wysłaniem:

 

Warning: Illegal string offset 'mid' in /homez.478/country/www/admin/applications/forums/sources/classes/post/classPostForms.php on line 840

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej chwili po wyrywkowym klikaniu w tematy/działy... forum jakby sprawniej i płynniej się otwierało.

Przez chwilę była tylko zamułka gdy wchodziłem do swojego profilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u mnie - jak w ostatnich dniach było dobrze, tak dziś muli przeokropnie :(

 

na szczęście jest alternatywa w postaci mobilnej wersji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×