Jump to content
513581

Forum zle dziala.

Recommended Posts

To już chyba wina twojego łącza :)

 

Nie no, dzialac dziala fajnie, aczkolwiek subiektywnie wczoraj dzialalo lepiej.Predkosc wczytywania byla na max, tak ze rendering byl praktycznie natychmiastowy. Dzisiaj juz trzeba 2-3 sek poczekac, az calkowicie sie zaladuje

Moze to dlatego, ze wczoraj nie bylo jeszcze tylu przegladajacych, albo wstrzelilem sie w moment, gdy forum bylo puste... Lacze u mnie praktycznie sie nudzi. Dobra, nie marudze juz, bo dzialac dziala dobrze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz kilka razy spotkalem sie z sytuacja, ze po napisaniu jakiegos posta, jego po prostu nie ma. Ot, najswiezszy przyklad, gdzie wrzucilem linka z forsal do "Szok w jakim... ". Na glownej stronie forum widnieje, ze w dziale "na kazdy temat" ostatni post jest ode mie, po wejsciu do dzialu widnieje, ze ostatni post w temacie "w jakim ..." jest ode mnie, ale gdy sie klika w linka, albo wchodzi na ostatnia strone, brak w ogole tego wpisu. On zapewne sie po jakims czasie pojawi, albo pojawi sie gdy ktos w tym temacie cos napisze.

 

Podejzewam, ze cos sie przytyka. Swego czasu, dosyc dawno, nieslusznie posądzilem pb, ze kasuje niewygodne wpisy sobie, a to byl ten sam blad. Tyle, ze wtedy nie mialem jeszcze pojecia o tym fakcie.

 

Zrobcie cos z tym, bo to strasznie irytuje, a nie chce mi sie dublowac wpisow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejzewam, ze cos sie przytyka. Swego czasu, dosyc dawno, nieslusznie posądzilem pb, ze kasuje niewygodne wpisy sobie, a to byl ten sam blad. Tyle, ze wtedy nie mialem jeszcze pojecia o tym fakcie.

 

Przeprosiny przyjęte. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

do sygnatury dodawany jest kod - wystepuje błąd - sygnatura nie zgodna z regulaminem

 

 

<br />

<b>Notice</b>: Missing data in /home/users/default/public_html/dipl/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php 41 in <b>/home/users/default/public_html/dipl/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php</b> on line <b>41</b><br />

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa powiadamianie na email o otrzymanej PW. Odpuściłem trochę ostatnio Forum, a jak tu teraz zajrzałem okazuje się, że mam otrzymane wiadomości od innych Forumowiczów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa powiadamianie na email o otrzymanej PW. Odpuściłem trochę ostatnio Forum, a jak tu teraz zajrzałem okazuje się, że mam otrzymane wiadomości od innych Forumowiczów.

 

Potwierdzam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może opcja ta została wyłączona? Ewentualnie coś nie tak z podanym adresem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może opcja ta została wyłączona? Ewentualnie coś nie tak z podanym adresem?

 

Nie wiem, jak z doggystyle4 - ja poprostu zmienią e-maila onet.pl na o2.pl - bo mialem tak z rejestracją na Namedrive.pl, że e-mail rejestracji nigdy nie przyszedł na Onet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie działa ok, sprawdź swoją skrzynkę lepiej. ;-)

 

Sprawdziłem ;) do listopada mnie powiadamiało... od grudnia już nie..

doggystyle4 - ty tez masz na Onecie? U mnie z tematu obserwowanego tez nie przychodzą e-maile.

Forumowy email mam na wp.pl

 

Być może opcja ta została wyłączona? Ewentualnie coś nie tak z podanym adresem?

 

email i ustawienia są ok...

 

Cóż... trzeba częściej na Forum zaglądać ;)

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie da edytowac sygnatury. W edytowana sygnature zostaje wklejony komunikat:

 

 

Notice: Missing data in /home/users/default/public_html/dipl/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php 41 in /home/users/default/public_html/dipl/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php on line 41

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×