Jump to content
513581

Forum zle dziala.

Recommended Posts

Przy każdorazowej próbie napisania posta pod androidem wyświetla się komunikat:

 

"Fatal error or: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 523800 bytes) in /home/users/default/public_html/dipl/admin/sources/classes/text/parser.php on line 434"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy każdorazowej próbie napisania posta pod androidem wyświetla się komunikat:

 

"Fatal error or: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 523800 bytes) in /home/users/default/public_html/dipl/admin/sources/classes/text/parser.php on line 434"

Dokładnie! ie da się pisać ze smartfonów z androiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W regulaminie jest napisane:

 

4. Domenę kolejny raz na sprzedaż można dać po upływie minimum 90 dni.

 

90 dni czyli 3 miesiące.

 

A tymczasem mechanizm do automatycznego sprawdzania tego na forum jest jakiś popsuty, źle sprawdza. Domen:

 

ebankowosc.pl - ostatnio wystawiona na sprzedaż tu http://di.pl/topic/85221-ebankowoscpl/?hl=ebankowosc (10 miesięcy temu)

endoprotezy.pl - ostatnio wystawiona na sprzedaż tu http://di.pl/topic/86784-endoprotezypl/?hl=endoprotezy (8 miesięcy temu)

piorniki.pl - ostatnio wystawiona na sprzedaż tu http://di.pl/topic/87980-piornikipl-golfcoursepl-konfypl-telenianiapl-sorkapl-zasysajpl-eksterminacjapl-undeletepl-kamienneogrodypl-dziennikpodlaskipl/?hl=piorniki (7 miesięcy temu)

 

nie mogłem w ogóle dodać w formularzu zawierającym domeny na sprzedaż (dostałem komunikat, że nie upłynęło 90 dni i nie mogę ich jeszcze wystawić na sprzedaż).

Usunąłem te domeny z formularza za to dodałem je w swojej ofercie sprzedaży tu - http://di.pl/topic/92751-gladkoscpl-odzywkapl-podstawkapl-pradnicepl-seksapilpl-wkladpl-wykonawstwopl/ w treści postu, bo umieszczenie sprzedaży domen nie łamie regulaminu (były wystawiane na sprzedaż wcześniej niż 90 dni temu), ale na skutek błędu na forum inaczej się nie dało zrobić.

 

Proponowałbym to sprawdzić i poprawić, bo na pewno przy sprawdzaniu czy domena była już wystawiana na sprzedaż pod uwagę bierze jakąś dużo większą liczbę dni niż 90.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Miałem to samo. Zgłaszałem ten problem do @Apze 15 lutego.

 

to jest błąd, którego prędko nie wyeliminujemy ;/

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki epson za info. Mi pierwszy raz coś takiego się zdarzyło to zgłosiłem.

Mi to się zdarzało i zdarza notorycznie od dłuuugiego już czasu, zgłaszałem dwukrotnie (a pisałem o tym na forum i nie tylko ja, też kilkukrotnie).

Któryś z kolegów podpowiedział mi półśrodek w postaci dodawania przedrostka "www" przy ogłaszaniu domeny/domen, tak robiłem i robię, ale to paskudnie wygląda potem w ogłoszeniu/ofercie :(

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę napisać posta w dziale "Aukcje Di.pl", po wpisaniu treści i zatwierdzeniu przyciskiem, otrzymuję komunikat:

"Nie masz uprawnień do tego!"

 

Kiedyś pojawiał się jeszcze kalendarz, gdzie należało ustawić datę zakończenia takiej aukcji, teraz go nie widzę.

Też macie podobny problem, czy raczej nie korzystacie z tego działu ? ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę napisać posta w dziale "Aukcje Di.pl", po wpisaniu treści i zatwierdzeniu przyciskiem, otrzymuję komunikat:

"Nie masz uprawnień do tego!"

 

Kiedyś pojawiał się jeszcze kalendarz, gdzie należało ustawić datę zakończenia takiej aukcji, teraz go nie widzę.

Też macie podobny problem, czy raczej nie korzystacie z tego działu ? ;)

 

Sebastian

alpine5

 

 

To chyba kara dla nas za częste aukcje Di.pl ponieważ ja też nie mogę założyć tematu w tym dziale :D Już o tym pisałem wyżej ale bez odzewu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponowałbym to sprawdzić i poprawić, bo na pewno przy sprawdzaniu czy domena była już wystawiana na sprzedaż pod uwagę bierze jakąś dużo większą liczbę dni niż 90.

Nie wiem jak u Was, ale u mnie problem się pojawia jeżeli zamieszczam ogłoszenie o sprzedaży domeny, którą zamieszczałem w dziale Wycen.

 

 

Druga sprawa:

Nie jest wyświetlany opis tematu w dziale sprzedaży domen polskich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zdradzi ktoś tajemnice jak pogrubić i pokolorować tekst?

Za cholerę nie mogę...wszystkie funkcje za mgłą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznacz i wciśnij CTRL + B lub ikonę ;] kolor

A jaką przeglądarką próbujesz? Firefox pod Windows działa.

 

Warto też wyczyścić cache przeglądarki CTRL + F5 czy tam CTRL+R i powinno pomóc.

Edited by adir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznacz i wciśnij CTRL + B lub ikonę ;] kolor

A jaką przeglądarką próbujesz? Firefox pod Windows działa.

 

Warto też wyczyścić cache przeglądarki CTRL + F5 czy tam CTRL+R i powinno pomóc.

Dzięki za chęci ale bez zmian...

:)

Już ok...moja wina i gapiostwo...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś jest nie tak z ustawieniem sygnatury. Po ustawieniu nie widać całej stopki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limit użytkowników na czacie został osiągnięty. Nie będziesz w stanie wejść, dopóki nikt z niego nie wyjdzie.

 

Tymczasem na czacie jest tylko 1 użytkownik (sam). Wniosek - wund3r, zajmujesz za dużo miejsca :P

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siedzicie na tym czacie

i bzdury opowiadacie,

admin się wkurzył

i czat rozburzył !

:P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limit użytkowników na czacie został osiągnięty. Nie będziesz w stanie wejść, dopóki nikt z niego nie wyjdzie.

Hehe, swoją drogą jak ma NIKT wyjść z czata? A jeszcze z pustego chata??? hehe, nie może wyjść NIKT, by nie wszedł KTOŚ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wy też macie niektóre posty boldem, czy to tylko u mnie? Problem jest w tym temacie, ale też w niektórych innych.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa sytuacja, jak napisałem powyższy post, to po wysłaniu był widoczny normalną czcionką. Jednak jak wyszedłem z wątku i teraz na niego wróciłem, to już go widzę boldem: http://s1.zrzut.pl/3ybdbFU.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa sytuacja, jak napisałem powyższy post, to po wysłaniu był widoczny normalną czcionką. Jednak jak wyszedłem z wątku i teraz na niego wróciłem, to już go widzę boldem: http://s1.zrzut.pl/3ybdbFU.png

Też tak mam, w niektórych wątkach... Tak na szybko, to wydaje mi się, że sygnaturka użytkownika waniawp "psuje" forum. Wygląda jakby miała na końcu niedomknięty 'strong' i całe forum poniżej aż do stopki jest całe boldem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×