Jump to content
513581

Forum zle dziala.

Recommended Posts

Chyba sie cos zepsuło po ostatniej zmianie serwera a moze i wczesniej tez nie działało ale teraz jak chce wyszukac konkretny watek dotyczacy danej domney wyswietla mnie liste ... ... wszystkiego .

Pokazuje mi chyba ( nie bede tego sprawdzał ) wszystkie tematy na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwila rozmawiałam z użytkowníkiem Bazyli, chciałam się o coś zapytać. W czasie rozmowy dowiedziałam się że po raz kolejny od administratora Apze ma bana na półtora miesiąca. Trzeciego czy czwartego w tym roku. Podczas rozmowy dowiedziałam się że to kolejny ban na zasadzie widzimisie ww admina. Panie Apze moze mi Pan przedstawic regulaminową liste kar za łamanie regulaminu tego forum? Bo zastanowił mnie jeden mail od Pana ktory swego czasu przesłał Pan użytkownikowi Bazyli w którym napisał Pan tu cytuje....najchetniej wyrzuciłbym ciebie z tego forum...Rozumiem ze jakas sila wyzsza nie pozwala Panu tego zrobic? Po rozmowie z B jak rowniez po mailach od Pana ktore mi przeslal dochodze do wniosku ze jakos Pan za B nie przepada. Tyle tylko ze akurat nie powinno sie to przenosic na to forum. Bo animozje to jedno a forum to drugie i zdaje się pomylił Pan te kwestie. Szanowny Panie, można kogos nie lubic lub za kims nie przepadac ale jako admin powinien Pan traktowac wszystkich rowno i sprawiedlíwie. Bo nie moze byc tak ze 10 osob lamie regulamin ale tylko B dostaje bana. Widocznie ma Pan kłopot z rozumieniem własnego regulaminu. Jesli tak to chetnie wyjaśnie. Bo ja go rozumiem. Ale nie potrafie zrozumiec ze kilka osob dzisiaj złamało regulamin tego forum i jakoś Pan nie zauważył. Proszę o przedstawienie taryfikatora kar za łamanie regulaminu forum bo jakos sobie nie wyobrazam ze nakłada Pan bany wedle własnego uznania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak z głupia frant zapytam, który to juz ban dla B w ciągu roku? 9 ? 10? z obliczen wedle przesłanych maili tak mniej więcej wynika. Może już czas aby zajął się Pan czymś innym bo jakoś Pan i rola admina to najwyrazniej zły i niedobrany związek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bana na półtora miesiąca

 

- Ma na 30 dni - więc zapewne Panią okłamał. Nie wiem czy jest dalej sens wdawać się taką polemikę z kimś kto opiera się na kłamstwach (a może to Pani kłamie a nie "on"? Ktoś z Was na pewno).

 

moze mi Pan przedstawic regulaminową liste kar za łamanie regulaminu tego forum

 

- Są w Regulaminie - nie inaczej. Nic w tej kwestii się nie zmieniło od lat.

 

najchetniej wyrzuciłbym ciebie z tego forum

 

- Chętnie przypomnę sobie datę kiedy tak powiedziałem. Którego dokładnie to było, skoro to cytat gdzieś zarchiwizowany to na pewno można tą informację przedstawić tutaj na forum. Wyrażam na to zgodę i z góry dziękuję za przypomnienie mi.

 

- Pan traktowac wszystkich rowno i sprawiedlíwie.

 

Dobrze. Kolejne złamanie regulaminu = dożywotni ban, nie będzie już trzydziestej piątej szansy i mojej wyrozumiałości daję kres.

 

Bo nie moze byc tak ze 10 osob lamie regulamin ale tylko B dostaje bana

 

- Banów na di.pl było już ze 200. Nie daję ich po jednorazowym wybryku.

 

- taryfikatora kar za łamanie regulaminu forum bo jakos sobie nie wyobrazam ze nakłada Pan bany wedle własnego uznania...

 

Jak już wspomniałem jest to wyraźnie przynajmniej w 2 miejscach określone w regulaminie. Nie lubię wyręczać leni. Odsyłam do regulaminu, który "Pani" jak wnioskuję z wypowiedzi Pani zna. Pisze tam też, że nie piszemy postów jeden pod drugim. Korzystając z okazji chciałem zapytać czy Pani uważa się za wyjątek, czy jednak nie zna zupełnie regulaminu i plecie trzy po trzy jaki to regulamin jest niesprawiedliwy jednocześnie nawet do niego nie zaglądając? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

Tak z głupia frant zapytam, który to juz ban dla B w ciągu roku? 9 ? 10?

 

- Proszę mi wierzyć, że po 30tym razie (30 razy złamany regulamin) przestałem liczyć. A było to jakieś 2 lata temu.

 

Przemilczę fakt szanowna użytkowniczko, że Twoje konto na di.pl zostało zarejestrowane z domeny, którą kiedyś (a może i nadal) sprzedawał tajemniczy pan "B" i fakt rejestracji konta w okresie ostatniego bana dla użytkownika "B". To zapewne zbieg okoliczności, więc nie będę drążył tematu tylko jak już wspomniałem przemilczę.

 

EDIT: Co za zbieg okoliczności. Sprzedawała Pani kilka tygodni temu domenę foods.pl na forum, która jest na koncie w aftermarket.pl razem z innymi ciekawymi domenami jak na przykład ate.pl sprzedawaną przez "B" tutaj na forum całkiem niedawno. No niesamowite rzeczy się dzieją.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie. Prosze odszukac sobie w poczcie di bo z tamtąd przyszedł ow mail. Chyba ze jest Pan osoba na tyl ze Panu sie nie chce. Co do domen o ktorych Pan wspomina to B ma upowaznienie do ich sprzedazy. Raz jeszcze ponowie pytanie. Czemu to banuje Pan jedna osobe skoro inne w tym samym watku robia dokładnie to samo ale bana dostaje tylko B? Mam nadzieje ze jasno sie wyrazilam. Faktycznie ban jest na miesiac, ja pomyliłam. Co do owych 30 czy wiecej banów to ile z nich było wedle Pana widzimisie? Bo chyba okreslenie...chyba kolego z pieluch nie wyrosłeś...nikogo raczej nie obraza bo to chyba nie forum dla przedśzkolaków...a Pan za to banuje? No tak, skoro idzie Pan na ilość nie jakość to trudno sie dziwic owej ilosci w której sie Pan sam gubi.

Dalszą polemike z Panem uwazam za bezsensowną gdyż wyczuwam u Pana przerost formy nad trescia. Za to oczekuje odpowiedzi na zadane pytanie.

Edited by Baba Jaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe to upoważnienie do sprzedaży domen:

 

http://di.pl/topic/102421-atepl/

 

Te posty są tak napisane, iż byłem święcie przekonany, że domeny należą do pana "B". Dodatkowo, regulamin jasno mówi, że (cytuję wyciąg z regulaminu, a nie zmyślam w tym momencie powołując się na lenistwo) "5. Do wyceny można zgłosić tylko swoje domeny.". Czyżby pan "B" po raz kolejny złamał regulamin? To chyba nie możliwe, przecież on zna regulamin od deski do deski.

 

Odnośnie wypowiedzi, która rzekomo padła ode mnie (może i tak, nie wykluczam) to podkreślę, że nie potrafię się tego doszukać w archiwum skrzynki pocztowej. Skoro więc pan "B" tego ani "Pani" nie jest w stanie wydatować to wnioski nasuwają się same.

 

Wczoraj o 13:17 jasno tutaj na di.pl udzieliłem odpowiedzi. Ale może ubiorę to w inne słowa. Jeżeli jest temat, w którym 2 użytkowników narusza regulamin to oboje dostają ostrzeżenia. Jeżeli jeden z nich ma ich mniej niż 9 to ma szczęście. Jeżeli jest to jednak ostrzeżenie numer 10 (lub tak jak tutaj dziesiątki ostrzeżeń) to otrzymuje bana lub przymusowy odpoczynek od di.pl na długi okres czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pouczał mnie Pan że łamie regulamin a sam Pan to robi pisząc nie na temat. Zatem przypomne iż tematem wątku jest nierowne traktowanie userow tego forum a nie moje układy towarzysko - biznesowe z Bazylim. Zaspokoje Pana ciekawosc, domena z poczta została przeze mnie jakis czas temu odkupiona. Ja nie kwestionuje banowania userow za łamanie regulaminu. Kwestionuje jedynie ze ma Pan problem z zachowaniem rownowagi pomiedzy wina a karą. Zapytałam czy okreslenie na temat pampersow zasługuje na bana? Panskim problemem jest to ze w stosunku do wypowiedzi B nie potrafi Pan ani zachowac dystansu ani ferować sprawiedliwych kar. Bo skoro banuje Pan za pampersy albo za napisanie słowa...dupa...to nic dziwnego ze pogubił się Pan w obliczeniach. Ułatwie Panu obliczenia. Był zbanowany nie 30 pare razy a 17. Z tego tylko 2 do czasu kiedy napisał na tym forum że nie zna sie na zegarku jak rownież skrytykował Panski zachwyt nad oszukanczymi metodami sprzedazy domen przez niejakiego Vula. Od tego momentu łapie od Pana ban za banem za bzdety typu owe pampersy czy wyraz dupa co w wielu przypadkach nazwał Pan zasmiecaniem forum czy tez spamem. Tutaj radziłabym zapoznac sie co oznacza slowo spam. A przede wszystkim zajecie sie tymi ktorzy naprawde to forum zasmiecaja bo jakos to umyka. Jak ma problem ze znalezieniem to zapraszam do działu sprzedane czy działu kupie. Bo chyba nie zaprzeczy Pan ze gratulacje czy przedstawianie do sprzedazy domen nie związanych z tematem ogłoszenia jest zaśmiecaniem i pisaniem nie na temat. A i banowanie za wyraz uzycie wyrazu dupa i gorszych rowniez powinno przyniesc Panu obfity plon tylko musi Pan ruszyc owa czesc ciala i chciec poszukac a nie skupiac sie nad tym jak dowalic jednemu userowi za ktorym Pan najwyrazniej nie przepada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz na PW proszę od jakich userów. Ewentualnie możesz przesłać też treść.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz na PW proszę od jakich userów. Ewentualnie możesz przesłać też treść.

 

Przesłałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Service Unavailable

 

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

 

Komunikat pojawia sie co jakis czas przy probach odpowiedzi.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

U mnie normalnie widać wszystko. Może wyczyścić musicie temp'a przeglądarki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie normalnie widać wszystko. Może wyczyścić musicie temp'a przeglądarki?

Mam to samo w dwóch przeglądarkach i na telefonie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Mam to samo w dwóch przeglądarkach i na telefonie

 

To może u providera coś nie bangla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może u providera coś nie bangla?

 

U mnie normalnie, każdy ma swój avatar. PB może jakiś cache wyczyść itp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×