Jump to content
513581

Forum zle dziala.

Recommended Posts

czy tylko ja mam problemy z forum? nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości ani zakładać tematów

 

edit:

 

zamiast nicków widzę u wszystkich "Array", na różnych przeglądarkach

Edited by mofokeng

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy tylko ja mam problemy z forum? nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości ani zakładać tematów

 

edit:

 

zamiast nicków widzę u wszystkich "Array", na różnych przeglądarkach

 

Mam to samo. Zakładałem temat w dziale "wycena i opinia" a znalazł się on w "domeny polskie" (być może przeniosła go administracja) następną rzeczą jest to że kiedy chcę założyć temat w "aukcje di" to po prawej stronie brakuje tabeli z możliwością określenia czasu trwania aukcji przez co nie mogę założyć tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chwilowe problemy z update wersji skryptu, bez paniki :) ale piszcie ewentualne problemy to szybciej uda się załatwić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmienialiście kolejność skrótów w wersji mobilnej? Tam gdzie wcześniej była "Nowa zawartość" teraz jest "Chat".

 

Mam się już przestawiać czy będzie znów jak wcześniej? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... lepiej zaczekam na koniec update'a

Edited by Luke

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propos wspomnianego wcześniej "Array" jako nazwy użytkownika właśnie wszedłem i widzę, że ten problem dotyczy tylko standardowej wersji forum.

W mobilnej jest wszystko OK :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przeglądarce Chrome (której używam w 90% przypadków) nie mogę nic napisać (np. żadnej odpowiedzi w temacie), gdyż wyskakuje mi komunikat "post jest pusty".

Udało mi się napisać spod Internet Explorera.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy tylko ja mam problemy z forum? nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości ani zakładać tematów

 

edit:

 

zamiast nicków widzę u wszystkich "Array", na różnych przeglądarkach

Cały czas jets ten problem

 

di02.jpg

 

Poza tym zupełnie od czpy wyświetla cytowania poprzedniej osoby

 

di01.jpg

 

Nie wiadomo, gdzie jest cytowanie, a gdzie nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cały czas jets ten problem

 

di02.jpg

 

Poza tym zupełnie od czpy wyświetla cytowania poprzedniej osoby

 

di01.jpg

 

Nie wiadomo, gdzie jest cytowanie, a gdzie nie.

 

 

 

U mnie już widać nazwy użytkowników zamiast " Array " natomiast nadal jest problem z założeniem tematu w dziale " Aukcje di " po prawej stronie brakuje tabeli z możliwością określenia czasu trwania aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z upgrade skryptu forum macie najprawdopodobniej w cache stare pliki js. To jest przyczyna błędu przy pisaniu postów. Trzeba zrobić hard reload ctrl+shift+f5 i powinno być ok.

 

Cytowanie poprawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z upgrade skryptu forum macie najprawdopodobniej w cache stare pliki js. To jest przyczyna błędu przy pisaniu postów. Trzeba zrobić hard reload ctrl+shift+f5 i powinno być ok.

 

Cytowanie poprawione.

 

Niestety nadal nie można napisać tematu w dziale "aukcje di" nie wiem czy to tylko u mnie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomyłka - ma być ctrl+shift+r. Teraz działa?

 

 

Niestety nadal nie. Tak jak już pisałem wyżej :

 

po prawej stronie brakuje tabeli z możliwością określenia czasu trwania aukcji przez co nie mogę założyć tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wersji mobilnej po napisaniu jakiegokolwiek posta pojawia mi się komunikat:

 

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 523800 bytes) in /home/users/default/public_html/dipl/admin/sources/classes/text/parser.php on line 434

 

Edit: Wyjątkowo się nie pojawił.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nadal nie można napisać tematu w dziale "aukcje di" nie wiem czy to tylko u mnie ?

Może to jakiś znak ? ;)

 

U mnie już wszystko działa poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to jakiś znak ? ;)

 

U mnie już wszystko działa poprawnie.

 

Najwyraźniej tak ponieważ u mnie nadal to samo ;)

 

 

ps. Udana uszczypliwość ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Chrome nie mogę napisać postu czy odpowiedzieć na di.pl. Na Firefox działa OK.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Chrome nie mogę napisać postu czy odpowiedzieć na di.pl. Na Firefox działa OK.

 

DD

Postępuj według instrukcji (górna belka forum, tekst na czerwono) a następnie wyczyść cache Chrome. U mnie pomogło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Chrome nie mogę napisać postu czy odpowiedzieć na di.pl. Na Firefox działa OK.

 

DD

 

Tak, pisałem o tym wczoraj, musiałem przesiąść się na IE (tylko dla potrzeb korzystania z Di.pl) -_-

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postępuj według instrukcji (górna belka forum, tekst na czerwono) a następnie wyczyść cache Chrome. U mnie pomogło.

Tak, oczywiście zastosowałem się do instrukcji. U mnie nie pomogło. Na Firefox działa, także nie ma większego problemu ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem forum źle działa bo jest za mało reklam!

Zdecydowanie za mało!

 

Trzeba dokleić jeszcze reklamę do każdej wiadomości PW i nawet ograniczyć dostęp do forum poprzez warunek obejrzenia wcześniej 30 skundowej reklamy wideo.

 

Wtedy forum będzie działało idealnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Chrome nie mogę napisać postu czy odpowiedzieć na di.pl. Na Firefox działa OK.

 

DD

 

To samo u mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×