Jump to content
513581

Forum zle dziala.

Recommended Posts

Może warto wyłączyć lub udoskonalić tę funkcję związaną z ukrywaniem nazwy użytkownika przy zakładaniu tematu w dziale "Wycena i Opinia"? Opcja obecnie jest moim zdaniem bezużyteczna, jeżeli i tak klikając w "Wyświetl nową zawartość" widać kto założył temat. Jak kto woli - niedziałająca opcję pozostawić lub też obecną lekko naprawić (toż to kwestia kilku minut).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto wyłączyć lub udoskonalić tę funkcję związaną z ukrywaniem nazwy użytkownika przy zakładaniu tematu w dziale "Wycena i Opinia"? Opcja obecnie jest moim zdaniem bezużyteczna, jeżeli i tak klikając w "Wyświetl nową zawartość" widać kto założył temat. Jak kto woli - niedziałająca opcję pozostawić lub też obecną lekko naprawić (toż to kwestia kilku minut).

 

 

Jestem za ;) Myślałem że już zostało to naprawione :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył, ale sygnaturki użytkowników nie wyświetlają się w przeglądarce Firefox v.24

 

W Opera, Chrome i IE wyświetlają się prawidłowo.

 

Myślę, że trzeba to sprawdzić :)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył, ale sygnaturki użytkowników nie wyświetlają się w przeglądarce Firefox v.24

 

W Opera, Chrome i IE wyświetlają się prawidłowo.

 

Myślę, że trzeba to sprawdzić :)

zauważył, ale admini chyba jeszcze nie

Share this post


Link to post
Share on other sites

nowy czas trzeba ustawić :)

 

Niby jest opcja do tego w ustawieniach panelu ale u mnie nie da się zapisać tej opcji - zawsze po odświeżeniu strony zostaje odznaczona. Chwilowo zmieniłem sobie strefę czasową. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

By kontynuować należy wpisać czas zamknięcia tematu.

 

Nie da się stworzyć tematu w "Aukcje Di.pl". Trzeba zdefiniować czas zamknięcia tematu, a nie ma jego możliwości zdefiniowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem wejść na czat (pokazywało, że są 3 osoby) i dostałem info "Limit użytkowników na czacie został osiągnięty. Nie będziesz w stanie wejść, dopóki nikt z niego nie wyjdzie."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy już to zgłaszano: nie działa listing, zarówno symboliczny, jak i numerowany - pomimo że edytor pokazuje prawidłowo sformatowaną listę, ta nie wyświetla się w wiadomości. Przykład:

  • pozycja 1,
  • pozycja 2,
  • pozycja 3.

 

 

W tej liście zastosowałem listing symboliczny i taki też wyświetla się w edytorze, w trakcie edycji i tworzenia wiadomości - jak widać (a w zasadzie nie widać), po zapisaniu zmian nie ma to żadnego wpływu na sformatowany tekst...

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji (nie mogę już edytować poprzedniego wpisu) - czy to normalne, że posty w dziale Wycena i Opinia nie są zliczane?

 

Warto też wspomnieć, że w tym wątku odpowiedziałem autorowi, jednakowoż przegląd działu sugeruje co innego:

 

4A7DAwG.png

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie dlaczego aukcje di.pl mogą wystawiać tylko administratorzy ?

...a może tylko Ty nie możesz wystawiać? Nie będę wnikał dlaczego ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a może tylko Ty nie możesz wystawiać? Nie będę wnikał dlaczego ;-)

 

Być może tak niemniej jednak chciałbym wiedzieć czy tylko ja nie mogę wystawiać tych aukcji i jeżeli tak to dlaczego ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to jedne z 2ch błędów na di.pl z którym sobie nie radzimy. Niektórzy użytkownicy mogą - nie tylko admini. Inni nie mają takiej możliwości - nie wiemy dlaczego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wersji mobilnej nie da się opublikować odpowiedzi z cytatem. Pluje błędem :(

 

 

Też się na to ciągle nacinam. :-/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja "Dodatkowa korekcja czasu" po zaznaczeniu i zapisaniu nie pozostaje zaznaczona. Przez to zegar na forum spóźnia się o godzinę.

 

(Napisano dziś, 06:34, a de facto było to o 07:34.)

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×