Jump to content
Sign in to follow this  
Casano

Jaki internetowy system płatności wybrać ?

Recommended Posts

Dzień Dobry wszystkim !

 

Mam poważny dylemat w związku z wyborem odpowiedniego internetowego systemu płatniczego. Wspólnie z moim wspólnikiem tworzymy całkowicie nowy biznes/serwis internetowy. Tematyką serwisu z pewnością będą inwestycje internetowe, możliwość zarabiania przez internet.

 

Nasz serwis jest na etapie końcowych usprawnień, jeżeli chodzi o system portalu. Serwis będzie oferował możliwość zakupu 3 pakietów, dzięki którym serwis będzie świadczył odpowiednie usługi względem tych pakietów. Powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z żadnym z systemów płatniczych jeżeli chodzi o internet. A bez odpowiedniego systemu płatniczego nasz serwis nie może wystartować. Na chwilę obecną nie będziemy prowadzili działalności gospodarczej, więc zależy mi na współpracy z systemem jako "Osoba fizyczna".

 

Bardzo mi zależy tutaj na opinii ludzi doświadczonych, jeżeli chodzi o internetowe systemy płatnicze. Tak jak wspomniałem wcześniej, na naszym serwisie będzie tylko i wyłącznie możliwość zakupienia 3 pakietów, nic więcej. Zależy mi na solidnym i bezpiecznym systemie.

 

Chciałbym się również dowiedzieć, czy istnieją systemy płatnicze, które współpracują z takimi Portfelami Internetowymi jak: Paypal, payza, moneybookers ? Pytam się z tego względu, iż nasz serwis również swoje usługi będzie prowadził na rynku "Angielskim", nie tylko Polskim. Czy jest odpowiedni system, który jednocześnie nadawałby się na rynek polski jak i angielski(zagraniczny) ? Jeżeli nie ma, to prosiłbym o zaproponowanie optymalnego systemu polskiego, który odpowiedni byłby dla mojej osoby bez konieczności łączenia z rynkiem zagranicznym.

 

Czekam z niecierpliwością na opinie, za które z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Polskich chyba tylko dotpay daje możliwość rejestracji działającego konta (nie sandbox) jako osoba prywatna. Z zagranicznych polecam MoneyBrookers - nie ma uciążliwego chargeback.

 

Chociaż w Polsce liderem (rozpoznawalność) jest payu do Twojego projektu polecałbym dotpay - od niedawna istnieje opcja integracji z kontem paypal, konfiguracja jest banalnie łatwa no i działa bez zastrzeżeń - jeżeli system ma obsługiwać także płatności zza granicy to rozwiązanie wydaje się być dla ciebie optymalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje bardzo za odpowiedz.

 

Powiem szczerze, że również myślałem dość intensywnie nad dotpay. Jednak przeczytałem parę opinii w internecie o nich, i są skargi, że pieniądze idą zdecydowanie za długo, powolnie. Czy to są prawdziwe informacje ? Czy sytuacja z Dotpay się unormowała i można śmiało w tym momencie im zaufać ? Masz może jakieś wieści odnosnie aktualnej kondycji dotpay'a ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba norma w przypadku dotpaya. Ja poleciłbym przelewy24 jest stabilniej. Pamiętaj żeby negocjować swoją stawkę prowizji. W przypadku payu takiej możliwości raczej nie ma, ale pozostali są skłonni do negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekam jeszcze na odpowiedz odnośnie dotpaya, odnośnie jak wygląda sytuacja kondycyjna z tym systemem.

 

W takim razie polecasz przelewy24 ? A czy ten system spełnia moje oczekiwania, względem wersji dla serwisu dwójęzycznego + portfele payza, moneybookers, paypal ? Czy raczej nie ma takiej możliwości ? I mówimy tylko o systemie płatniczym przeznaczonym dla polaków ?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Oczywiście zgłoszę się i zapoznam się z szczegółami.

 

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycję odnośnie odpowiedniego systemu bardzo proszę o opinie.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×