Jump to content
Sign in to follow this  
polishprince

Regenerowanie.pl

Recommended Posts

Regenerowanie.pl

 

Poproszę o opinie i wyceny. Szczerze mówiąc zastanawiam się na wystawieniem na aukcji domeny dlatego poproszę Was o możliwe scenariusze tzn jaką kwotę można by na niej uzyskać.

Z góry dzięki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie domena się podoba, jest sporo możliwości i KK, np tusze, atramenty, silniki, i wiele innych. Sądzę że wysokie XXX powinna osiągnąć na aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem w przypadku wystawienia na aukcji od np. 50 PLN, może osiągnąć około 450-500 PLN (choć nie dałbym na to gwarancji).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie domena się podoba, jest sporo możliwości i KK, np tusze, atramenty, silniki, i wiele innych. Sądzę że wysokie XXX powinna osiągnąć na aukcji.

Mi domena przede wszystkim kojarzy się z mechaniką (pompy, wały turbiny), ale rzeczywiście akcesoria drukujące, to też spory obszar...

Wyceniam na 3k, ale bałbym się wystawiać aukcji poniżej minimum powiedzmy 3-4 stówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

regenerowanie.pl niby fajna, ale aż nadto wydaje się ogólna - z palca w przeglądarce mało kto wpisze. Z podanych przez was przykładów jako wykorzystanie domeny pod serwis drukarek, tuszy czy pomp lepsze są domeny regenerowaniedrukarek.pl czy regenerowaniepomp.pl itp.

Mimo wszystko kilka stówek jest realna za taką domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że w D2D na aukcji osiągnie "grosze" w stosunku do tego, co mógłby zaoferować KK (wiem, że tak jest prawie w każdym przypadku, ale tutaj różnica byłaby większa niż zwykle). Na aukcji spodziewałbym się dużej straty.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×