Jump to content
Sign in to follow this  
Patrycja

Flying.pl

Recommended Posts

Flying.pl

 

Cześć Wam,

Napiszcie proszę jak się Wam podoba domena Flying.pl? Wyceny szczególnie mile widziane :)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master ma rację, latanie to przecież ciągle nieurzeczywistniony sen człowieka. Ludzie sami z siebie przecież nie latają, latają ptaki a te nie korzystają z internetu. Z tego też powodu strona o podróżach lotniczych mijała by się kompletnie z celem.

 

...

Master znalazłem również wideo odpowiedź dla Twojej wyceny -

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszukiwarka lotów albo sprzedaż biletów lotniczych.

--------

 

Co do wyceny... Prosty keyword, ale w Polsce brzmi po prostu średnio. Niemniej za niskie/średnie X XXX domena powinna znaleźć nabywcę. :)

 

Powodzenia

Edited by damien

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master ma rację, latanie to przecież ciągle nieurzeczywistniony sen człowieka. Ludzie sami z siebie przecież nie latają, latają ptaki a te nie korzystają z internetu. Z tego też powodu strona o podróżach lotniczych mijała by się kompletnie z celem.

 

...

Master znalazłem również wideo odpowiedź dla Twojej wyceny

Filmik super ;)

Ale przesłania postu nie rozumiem, dlaczego jakiś pasjonat lotnictwa, czy latania samolotem albo czymkolwiek innym nie może zrobić strony o podróżach lotniczych?

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kr

 

dlaczego jakiś pasjonat lotnictwa, czy latania samolotem albo czymkolwiek innym nie może zrobić strony o podróżach lotniczych?

 

 

Nowe linie lotnicze FLYING, jeśli powstaną, domenę by kupiły - pytanie jednak, jeśli linie lotnicze Amber Gold splajtowały, czy powstaną?

Hobbista nie da więcej niż 500 - bo do zdobycia na hasło "podróże lotnicze" mamy tylko 10 Unikalnych Użytkowników dziennie. W takim wypadku - hobbista stawia stronkę, osiągnie on zarobki 1 zł/m-c.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się, wiele zastosowań - klub akrobatyczny, szybowcowy, spadochronowy itp

moja wycena to 2-4k

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiele zastosowań - klub akrobatyczny, szybowcowy, spadochronowy itp

Dokładnie, ja myślę podobnie. Oprócz tego mogłaby służyć pod wynajem samolotów, taxi powietrzną.

W Polsce działa już kilka takich rzeczy. Jeśli ktoś się decyduje na otwarcie takiego biznesu to za domenę mógłby dać satysfakcjonującą kwotę. Oczywiście to tylko przykład.

 

Bo nie musi od razu powstać linia lotnicza i kupić domenę. Również nie musi to być bezsensowna strona o "podróżach lotniczych", bo co to tak naprawdę oznacza?

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena fajna, już kiedyś mi się podobała i jak sprawdziłem, ponad 2 lata temu chciałem ją kupić za te 500zł,

 

jak dla mnie domena jest brandable, a rynek sprzedaży biletów lotniczych jest dla niej idealny. Sprzedałbym min. za okolice 5k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flying = latanie, ja dla takiej domeny widzę brak zastosowania, bo o czym mogłaby być strona, którą na niej postawić?

 

Master17, zerknij na balon.pl Od razu uprzedzam, nie jest to producent prezerwatyw, ani przyrzadow do pedzenia domowego wina ;) Poszperaj tez, jakie maja inne domeny...

 

Domena calkiem przyjemna. Srednie xxxx zl do osiagniecia :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flying = latanie, ja dla takiej domeny widzę brak zastosowania, bo o czym mogłaby być strona, którą na niej postawić?

Dokładnie... 0zł

 

 

No.. góra 7-10k... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie... 0zł

 

 

No.. góra 7-10k... ;)

 

Pięknie podsumowane. 0 złotych, góra 10 tysięcy - na klienta trzeba będzie długo poczekać, ale pewnie się sprzeda. W pierwszym roku otrzymasz oferty na 10 złotych, za 2 lata otrzymasz oferty na 100 złotych, a za 5 lat padnie oferta 10 tys. złotych.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pięknie podsumowane. 0 złotych, góra 10 tysięcy - na klienta trzeba będzie długo poczekać, ale pewnie się sprzeda. W pierwszym roku otrzymasz oferty na 10 złotych, za 2 lata otrzymasz oferty na 100 złotych, a za 5 lat padnie oferta 10 tys. złotych.

16842931.jpg

Scenariusz nakreślony przez Mastera wygląda bardzo realistycznie i myślę że nie ma tu o czym dyskutować ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam słabość do angielskich keywordów, choć ten jest jednym z trudniejszych jeżeli chodzi o pisownię dla typowego Polaka. Widziałbym to w zastosowaniu dla jakiegoś klubu skoków bungee lub czegoś podobnego- tylko pytanie kiedy przyjdzie taki klient? Może to wymagać kilku przedłużeń. Średnie 4 *x do osiągnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za dotychczasowe opinie (szczególnie dziękuję Masterowi17 bo ma niesamowity dar aktywizacji forumowiczów). Jeśli ktoś z Was jeszcze znajdzie chwilę na przelanie własnej opinii na forum to będę bardzo wdzięczna :)

Miłego wieczoru!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszym roku otrzymasz oferty na 10 złotych, za 2 lata otrzymasz oferty na 100 złotych, a za 5 lat padnie oferta 10 tys. złotych.

Jako rzecze Master17 oferta 10 tys. złotych padnie za 5 lat. Mi się wydaje, że nigdy nie padnie taka oferta, ale niewykluczone, że taka powinna być kontroferta - na każdą ewentualną ofertę (oczywiście niższą od rzeczonej kwoty). I możliwe, że domena sprzeda się za tą lub zbliżoną kwotę: byc może jutro, być może za pięć lat, a być może... w bliżej nieokreślonej przyszłości <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×