Jump to content
Sign in to follow this  
visser

Dzepetto.pl

Recommended Posts

Dzepetto.pl

 

Hej,Właśnie dostałem ofertę na powyższą na 150zł w premium,Kupujący dzisiaj założył konto i złożył ofertę.

Poradzicie mi coś?????Jaką kontrofertę wysłać i czy domena jest warta więcej niż te 150zł???a może brać i się cieszyć ???

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście warto spróbować uzyskać większą kwotę niż te 150 PLN, może chociaż 250 PLN (podejrzewam, że będzie to jednak trudne).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężka sprawa... Generalnie ciężko by było znaleźć KK na tę domenę, ale brzmienie ma w miarę przyjazne... Przyznam, że mocno bym się zastanowił nad sprzedażą za te trzy przedłużenia, ale może to ze względu na moje ostatnie mocne wyprzedaże. Jednak co grosz, to grosz...

 

Popatrz z tej strony: czy jakbyś wystawił LM, to by znalazł się choć jeden chętny? Oj, chyba niekoniecznie...

 

U mnie ostatnio po ofertach xx i moich kontrach xxx kontakt się urywał. Całkowicie. Brak jakichkolwiek dalszych negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klient na moją kontrofertę odpowiedział 250zł i po 10 minutach odwołał ofertę.........Jednocześnie informują iż posiada domenę pod .com i pod tym adresem będzie promowała nowo powstałą firmę......

Wydaje mi się że jestem zadowolony że ofertę wycofał bo po zastanowieniu chyba domena nie jest aż taka zła i myślę że coś koło 1tys powinno się wydłubać.

Dziękuję za odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klient na moją kontrofertę odpowiedział 250zł i po 10 minutach odwołał ofertę

Może jest na Forum ;)

 

Jednocześnie informują iż posiada domenę pod .com i pod tym adresem będzie promowała nowo powstałą firmę

Dzepetto, to polskie brzmienie, więc może się nie obejść bez pl-ki. W tej sytuacji chyba zadziałali na swoją niekorzyść informując Cię o tym ;) Mało prawdopodobne, by z tą nazwą ktoś chciał wyjść na zagraniczne rynki...

 

Wydaje mi się że jestem zadowolony że ofertę wycofał bo po zastanowieniu chyba domena nie jest aż taka zła i myślę że coś koło 1tys powinno się wydłubać.

 

Może i racja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem wczoraj w centrum handlowym i jest stoisko z zabawkami z drewna. Firma postawiła sklep na domenie "w pisowni oryginalnej", której... za nic nie byłem w stanie sobie przypomnieć. Żeby to zrobić - poszedłem do guglarza z Pinokiem - też spolszczona pisownia, a oryginalna równie nieoczywista dla mnie.

 

Usiłuję powiedzieć, że zanim co, to ja osobiście spróbowałbym wyklarować właścicielowi Geppetto.pl, że naprawdę _bardzo_ powinien chcieć Twoją domenę / Twoje domeny (IDN) na przekierowanie. Żeby pomóc potencjalnemu klientowi takiemu jak ja, który widział jego domenę, wiedział o co kaman z tym drewnem i z bajką, a za chwilę już zapomniał jak to się pisze i zanim trafi to zrezygnuje... I jeśli to oni właśnie Cię pytają, to powinno to nawet być łatwiejsze, bo to znaczy, że już wiedzą o co chodzi..

 

W.

Edited by wlodecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×