Jump to content
Sign in to follow this  
Antonio Lux Torpeda

Skrypt do sprawdzania pozycji strony w Google

Recommended Posts

Poszukuje skryptu, serwisu, usługi dzięki któej będę mógł za małe pieniądze regularnie sprawdzać na jakiej pozycji znajduje się moja strona w wyszukiwarce Google. Znacie coś dobrego?

Edited by Antonio Lux Torpeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Free Monitor for Google pokazuje wyniki z kosmosu - nie mówię, że zawsze, ale u mnie nie miało w większości przypadków to nic wspólnego z rzeczywistością :( Zresztą dla kilkuset fraz i kilkunastu/kilkudziesięciu klientów nie ma sensu korzystanie z tego narzędzia.

 

Jeśli 1-2 serwisy i kilkanaście fraz to polecam web-tools.pl wersję online - powinieneś zmieścić się w darmowej opcji. Jeśli pozycjonujesz klientów i wiele fraz to polecam stat4seo.pl (używam od ponad roku bez zastrzeżeń, dobry kontakt z autorem, wiele updatów/nowych funkcjonalności) lub web-tools.pl wersję serwerową - innych narzędzi nie testowałem/nie używałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałabym robić reklamy korzystam obecnie z dwóch seo stat oraz seostation. Jeden i drugi produkt ma zbliżone funkcjonalneości i nie będę się wdawała w szczegóły ale jakościowo lepszy jest ten drugi czyli seostation. Raporty jakie generuje a które póżniej idą do klientów, no tego nie trzeba później poprawiać, czego nie można powiedzieć o seo stat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio jest wysyp nowych zjawisk w tej dyscyplinie; skądinąd ciekawe bo to robi wrażenie akcji z opóźnieniem. Chociaż - nawiązując do pierwszego postu w wątku, można się dziwić, że ktokolwiek liczy na zrobienie czegoś naprawdę wartościowego w analityce za małe pieniądze...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ujzen

Ściągnij i zainstaluj traffic travis. Licencja darmowa na jeden mail/komputer. Niestety wszystko po angielsku, jednak program przyjemny i przyjemnie się go obsługuje. Oprócz pozycji strony można sprawdzać wiele innych ciekawych rzeczy, łącznie z trudnością frazy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Mpiotr

Free Monitor Google jeszcze mnie nie zawiódł, ale to tylko aplikacja.

Z 'sieciowych' polecam webpozycja.pl (niestety wersja darmowa ma coraz większe ograniczenia) oraz seo-stat.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×