Jump to content
cokeman

Poszukuję hosting do prezentacji, portfolio

Recommended Posts

Witam, jak już wspomniałem w temacie szukam darmowego ale nie koniecznie miejsca na serwerze.

 

Przyznam się, że jestem laikiem w tematyce stron internetowych, i nie znam się na ich tworzeniu.

 

Chcę postawić w łatwy sposób stronę z moim portfolio

 

Nie bardzo wiem gdzie uderzyć, czy to ma być 1and1, mamfirme.pl czy jakiś inny - ale warunek jest jeden NAZWA STRONY MUSI BYĆ W 100% MOJA

 

tzn. NIE CHCĘ W ADRESIE MIEĆ ICH FIRMY CZY TEŻ KOŃCÓWKI.

 

Proszę o pomoc w tej kwestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darmowe hostingi to CBA.PL i Friko.pl - oba wyświetlają reklamy nad twoją stroną.

 

AZ.pl - na Gruper.pl można ich kupić za 25 zł rok.

CAL.pl - niecałe 100 zł rok.

Linuxpl.com - 49 zł rok - ten polecam.

 

Domenę znajdź jakąś z palca, zarejestruj na Premium.pl za 11 złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A rozwiązanie dla Twojego portfolio posiadasz, czy masz w zamyśle hosting w raz z możliwością utworzenia na nim portfolio poprzez panel? Treść tematu jest dla mnie trochę myląca, a wiele postów może być nie na temat, skoro okaże się, że nikt nie oferuje takiej usługi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki.

Tak się składa że domenę mam.

Zależy mi tylko aby nie było w niej właśnie jakiejś treści nie ode mnie i na cba.pl wiem że będzie wyświetlane właśnie: przykładowastrona.cba.pl

 

mam racje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

000webhost.com ma bardzo dobrą ofertę (żadnych reklam), ale trzeba być co najmniej średnio-zaawansowanym w temacie hostingu i co nieco rozumieć angielski. No i nie liczyłbym na wsparcie techniczne od tej firmy ;).

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

na cba.pl wiem że będzie wyświetlane właśnie: przykładowastrona.cba.pl

 

mam racje ?

 

Na CBA można od razu podczas rejestracji podać domenę, choć ja tak jeszcze nie robiłem. Nie podobało mi się tam bowiem, że reklamę nad stroną doklejają. Kiedy jest tyle hostingów w cenie 5 zł/m-c, ale często potrzeba opłacić cały rok. Są jednak takie, WEBD.pl, że można płacić te około 5 co m-c, lub Boo.pl, SMS 11 co kwartał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na początek to można wziąć za 25 na AZ.pl - rok, wypada 2 zł/m-c (na Gruperze sprzedają w takiej cenie.

 

Wychodzi 2 złote m-c, to czego chcieć. Przynajmniej doklejanych reklam nie ma :)

 

Ale, może uważasz, że 2 złote za m-c za drogo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki "master" za info i wszystkim pozostałym, jak jeszcze kogoś natknie to bardzo przyjrzę się waszym opiniom i propozycją.

Mam nadzieję że temat pomógł nie tylko mnie ale przydał się innym użytkownikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście polecam jupe.pl ... w miarę tanio ( ok 30 pln na rok ) bardzo dobra i szybka pomoc techniczna.

Direct admin , kreator stron w zestawie ( WP ) bardzo prosta obsługa.

 

edit: ilość domen w panelu bez ograniczenia , więc na formularze kontaktowe dla kilku ( kilkunastu ) domen w sam raz

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcesz sprzedawać domeny i mieć darmowy serwer na którym chcesz przedstawiać reklamy innych firm.. Złe podejście do biznesu od samego początku.

 

Jeśli nie chcesz wrzucać pieniędzy na początek ( chociaż 30zł na rok to nie jest majątek ) to skorzystaj z wizytówek ofert jakie oferują rejestratorzy domen czy az czy am czy premium, gdzie klient zobaczy, że domena do sprzedania i jak będzie chciał to na pewno się skontaktuje.

 

Inną opcją parking gdzie także będzie link do tego, że domena jest do sprzedania.

 

Jednak domeny to nauka cierpliwości... długotrwałe oczekiwanie na oferty od klientów o ile w ogóle się pojawiają

Share this post


Link to post
Share on other sites

A rozwiązanie dla Twojego portfolio posiadasz, czy masz w zamyśle hosting w raz z możliwością utworzenia na nim portfolio poprzez panel? Treść tematu jest dla mnie trochę myląca, a wiele postów może być nie na temat, skoro okaże się, że nikt nie oferuje takiej usługi :P

Myślę, że Szogun zadał ważne pytanie, bo z Twojego postu nie wynika czy szukasz samego miejsca czy miejsca z jakimś "webkreatorem" czy gotowym rozwiązaniem. Tak czy siak opcja za darmo nie sprawdzi się w żadnym z przypadków - po prostu tak działa biznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

000webhost.com ma bardzo dobrą ofertę (żadnych reklam), ale trzeba być co najmniej średnio-zaawansowanym w temacie hostingu i co nieco rozumieć angielski. No i nie liczyłbym na wsparcie techniczne od tej firmy ;).

 

O ile bywaja w tej grupie hostingi wszystkomajace, a czasem maja nawet wiecej, niz te platne, o tyle maja zwiechy i przerwy w dzialaniu. Aczkolwiek na poczatek, chociazby przetestowac skrypty, sa ok.

--

cokeman nie okreslil dokladnie, czego chce. Czy gotowe templatki/kreatory, czy tylko hosting. Hosting moze byc nawet najtanszy, byle stabilny, bo portfolio, to malutenka baza (mozna nawet obejsc sie do plikow) + kilka grafik + kilka skryptow. Niezbyt to obciaza ruch i zasoby. Jesli kreatory, to nalezaloby szukac promocji, czy to w az, 1&1, nazwa etc Czasem bywaja dodawane do hostingu w bardzo przystepnej cenie, lub gratisowo.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wam mówię na czym rzecz polega.

Po prostu chcę stworzyć stronkę ( portfolio ) z kolekcją moich domen do sprzedania.

 

Abonament za utrzymanie serwera nie ma znaczenia, tym bardziej że wystarcza mi niewielka ilość ( która jeszcze jest do rozważenia )

 

Zależy mi aby kreator tworzenia strony był dość łatwy ( taki jak w 1and1 ) i jak już wspomniałem zależy mi na 100% własnym adresie bez komercji ;)

 

Dzięki za udzielone informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie ogarniam czemu używacie kreatorów. Strony z kreatorów to bieda z nędzą. Mam być szczery? Normalny serwer w większości firm ma instalatory wordpressa. Później wybierasz sobie szablonik i wszystko gra i śmiga. Nawet gimnazjalni blogerzy sobie z tym radzą. Szablony często można znaleźć tak dobrze zrobione (za darmo), że sporo firm "tworzących strony" nie zrobi takiej w życiu. Jak masz konto paypal, to za ok 30$ kupisz szablon, że mucha nie siada. Najnowsze trendy webdesignu. Wygląda to lepiej, poważniej, a nie jak zabawa gimnazjalistów w "wielki biznes". Trochę szacunku dla siebie i swoich klientów. Jak ktoś nie chce dawać kilka tysięcy za stronę, to ok, ale przynajmniej postaraj się, żeby wyglądało, że dałeś kilka tysięcy za stronę. Jak chcesz zacząć lepiej zarabiać, to wyglądaj jakbyś lepiej zarabiał, ściągniesz lepszych klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki.

Tak się składa że domenę mam.

Zależy mi tylko aby nie było w niej właśnie jakiejś treści nie ode mnie i na cba.pl wiem że będzie wyświetlane właśnie: przykładowastrona.cba.pl

 

mam racje ?

nie do końca

na serwerze CBA strona będzie wyświetlana jako: przykładowastrona.pl

lecz będzię na niej reklama zarządzana prze sewrer CBA ( jest możliwośc wyłączenia reklam za opłatą)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko na hosting24.com (000webhost.com)nie zakładaj .Mam tam hosting i muszę uciekać,bo ostatnio pady cały czas .

Korzystałem kiedyś w pracy z hostingu linuxpl i dawał radę .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz jeszcze Hostinghouse. Ja mam tam stronę i nie narzekam. Bodajże pakiet srebrny kosztuje jakieś 30zł za pół roku. Tyle płaciłem w promocji. Polecam, praktycznie zero padów. A mam tam calkiem powazną stronę, a nie jakąś wizytówkę;P

Edited by Teppic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Może lekko nie na temat, ale jeśli ktoś szuka taniego i dobrego hostingu to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów www.

Oczywiście obowiązuje bezpłatny 7 dniowy okres próbny :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie ogarniam czemu używacie kreatorów. Strony z kreatorów to bieda z nędzą.

 

Wykonałem kreatorem: http://aquarius.slupsk.pl - co ja miałem robić, jak klient mówi, że mam wykonać, ale za wykonanie profesjonalnej mi nie zapłaci. Ja bym siedział tydzień nad stroną, klient nie chce dać pieniązków, a kreatorem mu szybko pyknąłem.,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak klient nie chce dać pieniążków to jest to złodziej a nie klient.

 

BTW: Ciężko nazwać "wykonywanie strony" zabawą z kreatorem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

jak jeszcze aktualny temat to proponuję serwer keed.pl w wersji darmowej pojawiają się reklamy w stopce strony;) po opłacie 20 zł rok znika to ograniczenie i parametry się powiększają;)

więcej pod 4un.eu/forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×