Jump to content
Sign in to follow this  
trystero

Sedo i wygrałeś ipada

Recommended Posts

Witam, posiadam kilka domen zarejestrowanych w aftermarket i zaparkowanych w sedo. Ostatnio zauważyłem, że dzieją się na nich dziwne rzeczy , otóż zazwyczaj za pierwszym razem gdy wejdziemy na daną domenę zamiast typowego parkingu Sedo wyskakują jakieś dziwne strony w stylu "Wygrałeś Ipada" - czy ktoś z was słyszał aby Sedo bawiło się w takie reklamy? Nie wchodzi w grę zawirusowanie kompa itp sprawdzane na czystych instalacjach.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje mi się ze domena jest zbanowana przez Sedo i wyswietla tą reklamę :(

 

Nie nie ... domena cały czas zarabia (co prawda ostatnio troszkę mniej) i jest widoczna w sedo jako aktywna. Dziwne jest tylko to, że zazwyczaj za pierwszym wejściem pojawiają się bardzo podejrzane reklamy odnośnie wygranego Ipada. Po ponownym wejściu przeważnie wyświetla się już typowy parking sedo.

 

Mam również podejrzenia, że może aftermarket próbuje "dorobić" na moim adresie ...i jakoś przekierowywuje na te reklamy, inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.

Edited by trystero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem, domeny zaparkowane w sedo wyświetlają "wygraj ipada", nie wiem właśnie co z tym robić, czy może przenieść na inny parking?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to nie jest popunder czy coś takiego? Jeśli tak, to można włączyć/wyłączyć przy poszczególnych domenach.

Jeszcze pytanie w jaki sposób domena jest zaparkowana, czy ma ustawione dnsy sedoparking.com?

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedo ma feed z Zero Park tak więc dnsy mogą też wskazywać na Sedo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedo ma feed z Zero Park tak więc dnsy mogą też wskazywać na Sedo

 

Mógłbyś rozwinąć? Czy wychodzi na to, że to jakieś reklamy od partnera Sedo ?

Jeśli tak to bardzo proszę też o pomoc jak to cholerstwo wyłączyć. Nigdzie nie mogę zlokalizować tej opcji.

 

Pozdrawiam

Edited by trystero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu, czy można tak skonfigurować domenę, żeby nie pojawiały się strony z konkursami albo przekierowanie na groupon'a, tylko zawsze strona reklamowa z linkiem do złożenia oferty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem o jakiej właściwości piszesz. Jeżeli chodzi o Layout to miałem ustawiony Lander Type 1, a Display ads i Popunders Disabled.

Pole Automatic jest też w zakładce Keywords / Related Links - teraz zmieniłem to na off, sprawdzę co jakiś czas czy to pomoże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie tworzyć nowego to podepnę się pod temat.

 

Na parkingcrew zaparkowałem domeny i powiedzmy ze w tej kwest jest ok ,ale domeny zaparkowane w sedo nie wyświetlają żadnych reklam. Gdy patrzę na podgląd strony pokazuję się jako strona na sedo z aukcją tej domeny , to jak ktoś ma klikać w reklamy ?

A jak wejdę w swoję domenę bezposrednio wpisując nazwę w przeglądarce to to są jakieś kluby "milionerów śmiesznych którzy zarabiają po 30000$ i zmienili swoje życie przez nasz gienialny plan itp " wiecie o co chodzi...

 

DNS na sedo są . Jak to poustawiać żeby normalne reklamy się pokazywały ? Raz mi już pomogliście także mam nadzieję że i teraz się nie zawiodę .

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×