Jump to content
Sign in to follow this  
siadaj

Zarabianie w internecie

Recommended Posts

Witam

 

Od dawna szukałem dobrego sposobu na zarabianie przez internet. Próbowałem swoich sił w świecie domen , różnego rodzaju serwisach , katalogach firm / seo , programach partnerskich.

Dziś już nie posiadam prawie żadnych domen i innych z wymienionych. Ostatnio po prostu przestało mi się to opłacać , a domeny coraz trudniej było sprzedać .

 

Chciałbym wam przedstawić kanadyjską firme BanersBroker.com

 

Oczywiście padną pytania jaka jest gwarancja , że platforma nie upadnie . Będziecie się doszukiwać drugiego dna . Sprawdźcie opinie w Google . Osobiście sam długo szukałem informacji negatywnych lub o oszustwie . Na początku wydaje się to nie prawdopodobne ,że w ciągu 2-3 miesiecy można zarobić 100 % lub wiecej , wszystko zależy od strategii . Jak się dowiedziałem o BB od pewnej znajomej , która weszła jako jedna z pierwszych w Polsce (styczeń tego roku) . Przekonał mnie wygląd jej konta a mianowicie sumy na nim. Według mnie inwestycja w domeny wiąże się z dużo większym ryzykiem

Nie ma tutaj problemów z wypłacaniem pieniędzy , limitów kwot , limitów czasowych . Mało tego nie musimy nikogo zapraszać aby zarabiać i to nieźle bo 75 % po zakończeniu cyklu paneli

 

Jak to działa .Dziś o 21 odbędzie się wideo konferencja , gdzie wszystko będzie dobrze wytłumaczone oto link:

http://www.webinar.podstawybiznesu.pl/bizfan - w każdy poniedziałek (teoria) i wtorek (warsztaty) Pokuj ma 300 miejsc , wiec radze wejść wcześniej

 

nie jest to piramidka finansowa, czy MLM

 

Jak sie zarejestrować?

Zarejestrować sie można tylko z linku polecającego.Osoba polecająca zobowiązuje sie udzielać porad i odpowiedzi na pytani nowicjusza . Na twoim koncie bedą iformacje na temat osoby polecającej , nr kom też

Mój link to : http://bannersbroker.com/kddomainer/main/signup

znajdz mnie na skype: janusz.animator

pokarze Ci jak to wygląda na współdzieleniu ekranu

 

Ile zarabiamy w BB

BannersBroker to wyjątkowy system partnerski, w którym zarabia każdy bez wyjątku!

BB to wielka platforma reklamowa. Nie musisz być ekonomistą by zyskać. Jedyne co musisz to zakupić produkt, którym jest reklama. Zarządzenie programem jest bardzo łatwe. Zrobisz to przy pomocy Twojego konta, które obsługuje się w równie prosty sposób. To musiał wymyśleć geniusz.

BB możesz wykorzystać do promocji własnej działalności w intrenecie!

Na czym polega BB w uproszczeniu:

BannersBroker kupuje tanio wyświetlenia stron internetowych i sprzedaje je po wyższej cenie. Na chwile obecną ma ponad 200 tysięcy takich stron internetowych (partnerów) i będzie ich dużo więcej. Na tych stronach umieszcza reklamy. Masz świetną okazję promocji swojego biznesu w intrenecie zarabiając na tym. Jeśli jednak nie posiadasz e-biznesu to właśnie BB może nim być. Możesz reklamować banery BannersBroker i jeszcze Ci za to zapłacą. Właśnie to jest zasada działania BB!

Google nie dzieli się pieniędzmi ze swoimi członkami, a BannersBroker tak! Możesz reklamować i zarabiać jednocześnie, albo tylko zarabiać i nic nie musisz reklamować. Cokolwiek zrobisz i tak na tym korzystasz ! :)

Pamiętaj BannersBroker nie jest Firmą inwestycyjną ani Piramidą Finansową MLM

W BannersBroker kupujesz pakiet, w którym masz gwarantowaną ilość wyświetleń na Twoje reklamy. Jest to zakup produktu a nie inwestycja! BannersBroker to potężna platforma reklamowa składająca się z setek tysięcy stron internetowych. Jest jeszcze jeden sposób na poszerzenie swoich zysków.Każdy Twój znajomy który ma stronę internetową i ponad 1000 wizyt dziennie może rozpocząć współprace z BB. Za udostępnienie im miejsce na wyświetlanie banera na jego stronie Ty dostaniesz z tego 10 % a właściciel storny dostanie pieniądze za udostępnienie miejsca na baner dla BannersBroker i wszyscy na tym skorzystają.

Pakiet na START

 

Aby zacząć swoją przygodę z BB musisz wybrać pakiet startowy. By ci to ułatwić przedstawiamy którtką charakterystykę poszczególnych pakietów.

 

Pamiętaj, że możesz kupić tylko jeden pakiet

 

7 DNI GWARANCJI:

Dla nowych członków jest 7dni gwarancji i tylko 260 $ możesz przesłać na Twój e-wallet (Twój portfel w BannersBroker). Żeby dokonać zakupu pakietu musisz najpierw przelać pieniądze na e-wallet. To normalana procedura jak w większości firm internetowych. Możesz to zrobić dzięki tej formie płatniczej :

- STP Solid Trust Pay

- Visa Debit Card

- MasterCard

- American Express Cards.

 

Po 7 dniach jeśli jesteś zadowolony i chcesz kontynuować współprace z BB, będziesz miał link w "back office" żeby zrobić Upgrade na wyższy pakiet - oczywiście nie obowiązkowo. Możesz również wpłacić więcej pieniędzy na e-wallet i dokupić np. samych paneli.

Przed zakupem Pakietu wybieramy konto które nam najbardziej odpowiada Standard VS Premium - czym się różnią te konta :

 

 

Jeśli wybierzesz konto STANDARD możesz zawsze przejść na konto wyższe czyli PREMIUM kiedy tylko stwierdzisz, że tego potrzebujesz i jest to słuszne. Lecz jeśli przy zakupie pakietu wybierzesz konto PREMIUM nie będziesz już mógł przejść na konto niższe czyli STANDARD. (Osobiście zalecam zacząć od konta STANDARD)

 

Zobacz czym różnią się te konta STANDARD vs PREMIUM :

 

 

Uwaga! W BannersBroker nie możesz założyć więcej niż jedno konto na osobę ! Tylko jedno konto !

 

Musisz Mieć Skończone 18 lat !

 

Jeśli będziesz miał więcej niż jedno konto w BannersBroker wszystkie Twoje konta zostaną skasowane i będziesz zablokowany. Nie będziesz mógł dołączyć do BannersBroker nigdy więcej !

 

Każdy kto dokona miesięcznej opłaty za konto : STANDARD lub PREMIUM musi płacić ją każdego miesiąca !

 

Jakie Firma oferuje nam pakiety i który najlepiej wybrać ?

 

 

Firma oferuje 6 różnych pakietów. Każdy z nich ma inny kolor. Możesz zacząć od najtańszego za 25 dolarów, lub jeśli Cię stać kupić pakiet Ultimate, który ma wartość 3.655 dolarów. Każdy pakiet zawiera 15 dolarów miesięcznej opłaty administracyjnej (lub 100 dolarów za członkowstwo Premium).

 

Wybór pakietu dla konta STANDARD :

 

 

 

Poniżej rozpiszę zawartość Pakietów z opłatą STANDARD ( 15$ ) : Jeżeli zdecydujemy się na zakup PAKIETU ŻÓŁTEGO za 25 $ otrzymamy

 

- żółty panel wartości 10 $

- 1.000 wyświetleń (impression) na Nasze reklamy

- w tym zawarta jest opłata 15 $ (za konto Standard na jeden miesiąc)

 

Po zakończeniu cyklu paneli otrzymasz od BannersBrokers 20 $ oraz dwa żółte panele na dalszą prace.

 

 

Jeżeli zdecydujemy się na zakup PAKIETU FIOLETOWEGO za 55 $ otrzymamy :

 

 

- żółty panel wartości 10 $

- fioletowy panel wartości 30 $

- 4.000 wyświetleń (impression) na Nasze reklamy

- w tym zawarta jest opłata 15 $ (za konto Standard na jeden miesiąc)

 

Po zakończeniu cyklu paneli otrzymasz od BannersBrokers 80 $ oraz dwa żółte i dwa fioletowe panele na dalszą prace.

 

 

Jeżeli zdecydujemy się na zakup PAKIETU NIEBIESKIEGO za 145 $ otrzymamy :

 

 

- żółty panel wartości 10 $

- fioletowy panel wartości 30 $

- niebieski panel wartości 90 $

- 13.000 wyświetleń (impression) na Nasze reklamy

- w tym zawarta jest opłata 15 $ (za konto Standard na jeden miesiąc)

 

 

Po zakończeniu cyklu paneli otrzymasz od BannersBrokers 260 $ oraz dwa żółte, dwa fioletowe i dwa niebieskie panele na dalszą prace.

 

 

Jeżeli zdecydujemy się na zakup PAKIETU ZIELONEGO za 415 $ otrzymamy :

 

 

- żółty panel wartości 10 $

- fioletowy panel wartości 30 $

- niebieski panel wartości 90 $

- zielony panel wartości 270 $

- 40.000 wyświetleń (impression) na Nasze reklamy

- w tym zawarta jest opłata 15 $ (za konto Standard na jeden miesiąc)

 

 

Po zakończeniu cyklu paneli otrzymasz od BannersBrokers 800 $ oraz dwa żółte, dwa fioletowe, dwa niebieskie i dwa zielone panele na dalszą prace.

 

 

Jeżeli zdecydujemy się na zakup PAKIETU CZERWONEGO za 1225 $ otrzymamy :

 

 

- żółty panel wartości 10 $

- fioletowy panel wartości 30 $

- niebieski panel wartości 90 $

- zielony panel wartości 270 $

- czerwony panel wartości 810 $

- 121.000 wyświetleń (impression) na Nasze reklamy

- w tym zawarta jest opłata 15 $ (za konto Standard na jeden miesiąc)

 

Po zakończeniu cyklu paneli otrzymasz od BannersBrokers 2420 $ oraz dwa żółte, dwa fioletowe, dwa niebieskie, dwa zielone i dwa czerwone panele na dalszą prace.

 

 

Jeżeli zdecydujemy się na zakup PAKIETU CZARNEGO za 1225 $ otrzymamy :

 

 

- żółty panel wartości 10 $

- fioletowy panel wartości 30 $

- niebieski panel wartości 90 $

- zielony panel wartości 270 $

- czerwony panel wartości 810 $

- czarny panel wartości 2430 $

- 364.000 wyświetleń (impression) na Nasze reklamy

- w tym zawarta jest opłata 15 $ (za konto Standard na jeden miesiąc)

 

Po zakończeniu cyklu paneli otrzymasz od BannersBrokers 7280 $ oraz dwa żółte, dwa fioletowe, dwa niebieskie, dwa zielone, dwa czerwone i dwa czarne panele na dalszą prace.

 

 

PRZYKŁAD :

 

Załóżmy, że decydujemy się na zakup PAKIETU ZIELONEGO wartości 415 $ to :

 

Panel żółty wartości 10 $ podwoi się dwa razy = 20 $

Panel fioletowy wartości 30 $ podwoi się dwa razy = 60 $

Panel niebieski wartości 90 $ podwoi się dwa razy = 180 $

Panel zielony wartości 270 $ podwoi się dwa razy = 540 $

 

10 $ x 2 + 30 $ x 2 + 90 $ x 2 + 270 $ x 2 = 800 $ - 15 $ (opłata miesięczna za kolejny miesiąc)

 

Cel osiągnięty: 785 $ na Twoim e-wallet po dwóch miesiącach :)

 

Najprawdopodobniej szybciej i więcej zarobimy ponieważ proces żółtego panela ( 10$ ) trwa około 10 dni, a filoletowego panela ( 30$ ) miesiąc itd ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sam początek to może napisz:

1. Kiedy dokładnie się tam zarejestrowałeś.

2. Ile do tej pory swoich pieniędzy na to wydałeś.

3. Ile dostałeś od tej firmy pieniędzy do tej pory.

Bo inaczej nie chce mi się nawet tego czytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. 2012-11-29 11:59:10

2. Jestem na zielonym wydałem 415$ na pakiet zielony dokupiłem 5 paneli po 10 $ i 3 panele po 30 $ + 15 $ abonametu i 40 $ na trafic

jest to wkład jednorazowy przy takiej stategi nie trzeba dopłacać pieniedzy

3. jako , że jestem dopiero 2 tygodnie nie moge sie podzielić takimi informacjami . Pierwsze pieniądze dopiero po zakończeniu cykli paneli w przypadku zółtych około 4 tygodnie . Moje są w trakcie mają 11$/20$ zarobione każdy

 

Wkrótce wrzuce dane od osoby polecającej , już znią rozmawiałem o tym. Z moich trudno przekonać

 

Nie musisz czytać , wejdz na konferencje dziś o 21

w przeciwieństwie do domen zarobek tu jest pewny i obliczalny , nie wpływa na niego liczba odwiedzin strony z reklamami

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie jest to piramidka finansowa, czy MLM

zgadzam się i dodam do tego, że jest to już PIRAMIDA, piramidka do była na początku.

 

Zapraszam do lektury zainteresowanych: 50stron na GoldenLine, (link do postu, który niejako obnaża ten system)

http://www.goldenline.pl/forum/2897868/banners-broker-latwiejsze-niz-myslisz/s/45#52071582

 

poszukałem wg. porady i na haslo "banners broker scam" wyskakuje link:

http://finchsells.com/2012/10/21/banners-broker-scam-dont-let-it-affect-you/

w zasadzie podobne spostrzeżenia co Na GL

 

Czytałem o BB jak na ulicy zaczepił mnie "znajomy" nakłaniał ludzi na mieście do spotkania :), tłumaczył mi, że jest coś w rodzaju sieci reklamowej, ale w zasadzie nie miał pojęcia o czym mówi. Z sieciami typu TD, zanox nie wiele ma to wspólnego.

 

Prosta sprawa, aby ten system żył, potrzeba nowych i nowych poleconych, którzy ciągle muszą kupować te panele czy traffic, jak wszystkie inne MLMIDY i nieźle (w negatywnym sensie) jest to przemyślane, sprytnie barwione jako legalny biznes, program partnerski czy też sieć reklamowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na każdy temat znajdziesz ekspertów bazujących na pogłoskach , tyle że ja widziałem na oczy jak ludzie wyciągają z tego niezłą kase

Piramida ? Bzdurą jest że trzeba zapraszać aby zarabiać . Nie wszystkim w tym interesie wyszło , nie którzy po prostu nie mieli żadnej strategi rozwoju. Dlatego ważne jest od kogo bierze sie link polecający , aby uzyskać pomoc by nie dopłacać pieniędzy tylko bazować na tym co sie wpłaciło na początku . Z wypłatą też nie ma problemów

Jednak lud chce dowodów . Postaram sie je przedstawić w bliskim czasie

 

 

Dziekuje za post i pozdrawiam

Edited by siadaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Witam,

podbijam temat.

Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii na temat tego programu. Dla mnie to zwykla piramida finansowa. Dzisiaj znajomy poinformowal mnie o super biznesie. Jako ze nie zajmuje sie on zarabianiem w sieci lekko mnie zdziwil jego entuzjazm. Chcialbym byscie sie wypowiedzieli jak to jest z tym BB??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×