Jump to content
damien

Otrzymałem prezent od AfterMarket :)

Recommended Posts

Chciałbym podziękować Aftermarket za świąteczny prezent.

Otrzymałem kurierem wino w drewnianej skrzyneczce.

 

Dziękuję serdecznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem ,dlaczego ja nie dostałem :o

 

Nie każdy dostaje - tylko najaktywniejsi użytkownicy na całej giełdzie AM. Ja też nie dostałem prezentu, ale dziękuję za życzenia mailowe. :)

 

To stąd te podwyżki? :)

 

A to na pewno nie jest prawda, bo rok temu i dwa lata temu AM też wysyłał prezenty dla swoich klientów.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

łyżka dziegciu...

 

a ja chciałbym dostać (odzyskać) w prezencie moją domenę, którą Aftermarket z własnej winy do czego się przyznało nie przedłużyło dla mnie i domena wygasła i zarejestrował ją kto inny... taki prezent od Miko(marklet)łaja mi się marzy :)

 

ps. na szczęście za marzenia nie idzie się do więzienia :P taki rym

 

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=keC3izDARvI[/media]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam kiedyś otrzymałem podobny prezent i przyznam, że było to całkiem miłe ale zastanawiam się czasami dlaczego niektóre sklepy i serwisy internetowe na prezent koniecznie chcą wysłać alkohol ?

Nie żebym był jego wrogiem ;) ale w niektórych serwisach, podczas rejestracji nie jest wymagane podanie daty urodzenia a prawo zabrania wszelakich zachowań, które mogą prowadzić do spożywania alkoholu przez małoletniego, w tym wszystkich możliwych sposobów przekazania alkoholu małoletniemu, zarówno odpłatnie jak i nieodpłatnie.

Art 208 KK mówi: Kto rozpija małoletniego, dostarczając mu napoju alkoholowego, ułatwiając jego spożycie lub nakłaniając go do spożycia takiego napoju, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam kiedyś otrzymałem podobny prezent i przyznam, że było to całkiem miłe ale zastanawiam się czasami dlaczego niektóre sklepy i serwisy internetowe na prezent koniecznie chcą wysłać alkohol ?

Nie żebym był jego wrogiem ;) ale w niektórych serwisach, podczas rejestracji nie jest wymagane podanie daty urodzenia a prawo zabrania wszelakich zachowań, które mogą prowadzić do spożywania alkoholu przez małoletniego, w tym wszystkich możliwych sposobów przekazania alkoholu małoletniemu, zarówno odpłatnie jak i nieodpłatnie.

Art 208 KK mówi: Kto rozpija małoletniego, dostarczając mu napoju alkoholowego, ułatwiając jego spożycie lub nakłaniając go do spożycia takiego napoju, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Jeżeli ktoś nieletni otrzymał butelkę wina to proszę o kontakt, mogę zaoferować wymianę na oranżadę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jaki był warunek otrzymania butelki wina, ale nie ważne, ciekawi mnie jakie to wino, cypryjskie ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dniu wczorajszym otrzymałem elegancką skrzyneczkę z markowym szampanem.

 

Dziękuję bardzo!

 

Wesołych Świąt i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy ja dostałem (zapomniałem zmienić dane adresowe w AM) :P

 

Pewnie trzeba mieć... miliony domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie trzeba mieć... miliony domen ;)

 

Ciekawe od jakiej ilości przysługują "podziękowania" za kolejną, roczną współpracę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe od jakiej ilości przysługują "podziękowania" za kolejną, roczną współpracę :)

Na pewno nie za 300 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×