Jump to content
deha

aftermarket.pl - niezabezpieczony panel

Recommended Posts

Na 3 komputerach i kilku przeglądarkach, na których sprawdzałem nie działa szyfrowanie połączenia z serwisem aftermarket.pl. Nie mam takiego problemu z panelami innych rejestratorów ani serwisami bankowymi więc wnioskuję, że to problem po stronie serwisu AM.

 

Brak szyfrowania oznacza, że wszystkie dane włączając w to login, hasło, hasło drugiego poziomu, kody authinfo są przesyłane pomiędzy użytkownikiem a serwisem otwartym, nieszyfrowanym tekstem - łatwym do przechwycenia i odczytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pisaliście ticket do AM w tej sprawię ?

 

Dodam, że u mnie jest ok.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie w nowym FF nie ma kłódki

 

a link wyglada tak

 

http://www.aftermarket.pl/account.php

 

jak chodze po panelu, to nigdy nie pojawiala sie kłódka i https

tak zawsze bylo u mnie........

Czyli u Ciebie też nie działa.

 

***

 

Wydaje mi się, że niektóre przeglądarki lub jakieś ich wersje akceptują - choć nie powinny - nieprawidłowy certyfikat i dlatego części użytkowników szyfrowanie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minął kolejny miesiąc - panel wciąż niezapezpieczony. :/

 

U mnie to samo. Chyba jesteśmy dla nich Cienkie Bolki, że mają nas w głębokim poważaniu ;) M.in. dlatego kilkaset moich domen popłynęło z AM do Premium, zostało raptem kilka. Jedynie o co się boję to o ewentualne manipulacje ze strony ewentualnych włamywaczy na wystawionych tam domenach zewnętrznych. Już jedna niestety zmieniła cenę w niedokońca wyjaśnionych okolicznościach bo wszystkich odpowiedzi na ten temat do dzisiaj od AM nie otrzymałem więc do dzisiaj nie wiem co dokładnie było tego skutkiem. Było minęło a panel mogli by przynajmniej zabezpieczyć.

Edited by Pablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×