Jump to content
Sign in to follow this  
gregor64

krotochwila.pl

Recommended Posts

Przyznam, że musiałem wspomóc się google ponieważ pierwszy raz spotkałem się z tym zwrotem.

 

Osobiście nawet jak już wiem co to jest domeny bym nie zarejestrował, ale powodzenia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Gregor64: dobrze kombinujesz, ale nie tędy droga. Nie szukaj udziwnień i utrudnień, a raczej czegoś naturalnego i prostego. Ten wyraz pasuje dla szaradzistów / krzyżówkowiczów, ewentualnie poetów, ale jest niezwykle rzadko używany w języku potocznym, dlatego bardzo trudno będzie na nim zarobić, a to dlatego, że klient na nim nie będzie w stanie zarobić. Zastanów się sam, czy jakbyś miał kupę kasy, to byś go chciał lub potrzebował i po co? Brak mu komercyjności. Zanim zarejestrujesz coś znowu, daj sobie czas - tydzień, 2, a nawet miesiąc. Zobaczysz, ze po takim czasie sam dojdziesz do wniosku, że nie warto jednak rejestrować takich domen, które w pierwszej chwili wydawały się strzałem w 10.

 

Powodzenia

Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@exallwave...wielkie dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź,dużo mi wyjaśnia...jak wszyscy wiedzą,nie jestem domenowym inwestorem i raczej nigdy nim nie będę,traktuje to jako coś nowego i interesującego...domenę zarejestrowałem,bo bardzo mi się spodobała i zostawię ją sobie,być może kiedyś prawdziwe generyki jeszcze będą coś warte... bo chyba to "generyk"? ;) na dziś cieszę się,że bartxx86 poznał bardzo stare,polskie słowo...jemu tez zresztą bardzo dziękuję za opinie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sympatyczna... zarejestrowałem też kiedyś takie słowo jak ktoś celnie powiedział dla szaradziarzy raczej, "staropolszczyzny sie mnie zachciało..." :) I też w tym dziale wypowiedzi były w podobnym tonie. Udało sie potem tę domenę "zmonetyzować" (choć nie sprzedać), 8 miesięcy trwało.

 

Myślę, że kluczowe słowo tutaj to "udało się". Może się udać, czemu nie (kabaret ktoś założy, teatr otworzy...), ale może i przez lata nie.

 

Czy bym zarejestrował ? Obawiam się, że niestety tak :D

Hobbystycznie i kolekcjonersko oczywiście raczej niż z nadzieją na kokosy.

 

W.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wlodecky: super pomysł z tym teatrem, czy jakąś wystawą sztuki. Rzeczywiście - nie wpadłem - a nawet pasuje. Pozostaje jedynie życzyć wytrwałości Gregorowi64...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×