Jump to content
Sign in to follow this  
emini1

krwi.pl

Recommended Posts

Ponieważ ciąg znaków w tej domenie nic nie oznacza, domena ta może służyć jedynie jako skrót od czterowyrazowej nazwy jakiegoś podmiotu. Prawdopodobieństwo, że ktoś utworzy kiedyś podmiot o nazwie składającej się z wyrazów zaczynających się od liter użytych do budowy tej domeny jest jednak małe ale nie niemożliwe dlatego okres oczekiwania na potencjalnego kupca może być bardzo długi. Cena zależna od determinacji kupującego. Nie zarejestrowałbym. Zbyt duże ryzyko inwestycyjne.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem - bank.krwi, dawcy.krwi, nawet trzeba.krwi żeby sięgnąć do klasyków. A może głos wołającego na puszczy wampira. A może Koalicja Radykalna Walczących... no właśnie.

 

Ale chyba bym nie zarejestrował.

 

W

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

krwi.pl

 

Jest wg Was coś więcej warta?

Wg mnie jest warta coś mniej niż nic. ^_^

Nie wiem, skąd pomysł na akurat taką a nie inną domenę (i szczerze mówiąc nie chcę tego wiedzieć). W każdym razie wiem jedno: to nie był dobry pomysł. Życzę lepszego pomyślunku przy kolejnych rejestracjach. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

budzi we mnie skojarzenia tylko wampiryczne, nie zarejstrowałbym, nie widzę szans na duży zysk w przeciągu do 1 roku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za Wasze opinie, domena jest już zarejestrowana, jako jej atuty zaliczam to, że krótka i "coś" znaczy ;)

 

Zarejestruj do kompletu igrzysk.pl, chleba.pl, pracy.pl, zdrowia.pl :-)

 

wg mnie pracy.pl całkiem spoko - chętnie bym zarejestrował, ale to i wszystkie inne dobre rozszerzenia zajęte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×